هتل های دبی

22 اسفند 1395

هتل آئوریس پلازا البرشا دبی

aurisplaza.jpg

 هتل آئوریس پلازا 5 ستاره در مکان البرشا دبی قرار دارد. موقعیت این هتل از نظر مکانی تا مرکز شهر 16 کیلومتر،فرودگاه بین المللی 30 کیلومتر،مرکز اسکی 300 متر، بازار امارات 500 متر،پارک البرشا 2 کیلومتر،برج العرب 5 کیلومتر، ایستگاه مترو 900 متر و ده دقیقه تا پارک ساحلی جمیرا فاصله دارد و سرویس دهی هتل به صورت BB می‌باشد.توریستان تور دبی با انتخاب هتل آئوریس پلازا البرشا دبی سفر به یادماندنی را سپری می کنند.

aurisplaza4.jpg

امکانات اتاق ها:

این هتل لوکس شامل 337 اتاق می باشد که دارای تلویزیون صفحه تخت،صندوق امانات،مینی بار و...است و رنگ آمیزی اتاق ها شاد و گرم میباشد همچنین دکوراسیون منحصر به فردی دارد.

aurisplaza1.jpg

aurisplaza6.jpg

امکانات هتل آئوریس پلازا البرشا دبی:

رستوران ZURI: این رستوران غذاهای متنوعی از سراسر دنیا سرو می‌کند و رستوران DIDON: به سرو غذاهای عربی و بین المللی می‌پردازد

کافه،استخر سرباز و سرپوشیده،سونا،جکوزی،ماساژ،باشگاه کودکان،سالن زیبایی،گل فروشی،مرکز خرید،سالن سمینار،سالن کنفرانس،سالن اسپا،روم سرویس 24 ساعته و ... در اختیار توریستان تور دبی قرار می دهد.

aurisplaza2.jpg

aurisplaza3.jpg

aurisplaza5.jpg

مسافران تور دبی با اسکان در این هتل خاطرات خوب و به یادماندنی را درذهن خود حک کنید.

 

هتل ریتز کارلتن دبی

_ریتز_کارلتن_دبی_1.jpg

هتل ریتز کارلتن دبی در شمار هتل های 5 ستاره دبی قرار دارد و در جمیرا بیچ در کنار مارینا واقع شده است. این هتل شامل 294 اتاق می باشد که تمامی اتاق ها مجهز به حمام، تلویزیون، مینی بار و ... می باشند. رستوران این هتل چشم انداز زیبایی از خلیج فارس دارد و در آن انواع غذاهای آسیایی، مدیترانه ای و عربی برای میهمانان تور دبی سرو می شود . در این هتل هر روز برای بچه  ها سرگرمی هایی در نظر گرفته می شود که شامل شنا، قصه گویی، آشپزی و ... می باشد.  به این هتل به مال امارات و باشگاه گلف امارات نزدیک است به طوریکه مسافران تور دبی می توانند با 15 دقیقه رانندگی به این مکان های برسند. همچنین هتل تا فرودگاه بین المللی دبی 30/6 کیلومتر فاصله دارد.

آدرس هتل ریتز کارلتن دبی : The Walk, Jumeirah Beach Residences, Jumeirah Beach Residence, Dubai, United Arab Emirates

امکانات هتل ریتز کارلتن دبی

استخر سر باز، باغ، تراس، زمین تنیس، زمین گلف، سونا، باشگاه، اسپا، ماساژ، حمام ترکی، ساحل ، زمین بازی، باشگاه کودکان، رستوران، روم سرویس، کرایه اتومبیل بنا به درخواست مسافران تور دبی ، سرویس شاتل(رایگان)، ترانسفر فرودگاه(با  هزینه)، پذیرش شبانه روزی ، نگهداری از کودکان، لاندری، خشکشویی، اتوکشی، واکس، خانه داری روزانه، اتاق جلسه مجهز، مرکز بیزنس، فکس، کپی، سالن زیبایی، فروشگاه، اتاق وی آی پی، روزنامه، وای فای(با هزینه)، آسانسور، سیستم ایمنی، پارکینگ رایگان.

_ریتز_کارلتن_دبی_2.jpg

 

هتل امباسادر دبی

_امباسادر_دبی_1.jpg

 هتل امباسادر دبی در شمار هتل های 3 ستاره دبی قرار دارد و در قسمت بر دبی در منطقه اقتصادی و بیزنسی این شهر واقع گردیده است. این هتل از 1088 اتاق بزرگ تشکیل شده است که تمامی اتاق ها مجهز به ماهواره، تلویزیون و روم سرویس می باشند. هتل امباسادر دارای دو رستوران می باشد که غذاهای متنوع و با کیفیت بالا را به میهمانان تور دبی ارائه می دهد. از امتیازات این هتل می توان به نزدیکی آن به مراکز خرید بسیاری مثل برجمان، وافی و سیتی سنتر دیره اشاره نمود از این رو مسافران تور دبی می توانند تمامی احتیاجات خود را در این مراکز خرید برآورده سازند. فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی کمتر از 8 متر می باشد و پارکینگ رایگان نیز در محل وجود دارد.

 آدرس هتل امباسادر دبی : Al Falah Street, Bur Dubai, Dubai, United Arab Emirates

امکانات هتل امباسادر دبی

رستوران، استخر سرباز، اسپا، بار، روم سرویس، سرویس شاتل (به هزینه)، شاتل فرودگاه(با هزینه)، پذیرش شبانه روزی میهمانانتور دبی ، لاندری، خشکشویی، اتوکشی، واکس، مرکز بیزنس، فکس، کپی، وای فای(با هزینه)، سیستم تهویه آسانسور، روزنامه.

_امباسادر_دبی_2.jpg

 

هتل امپریال سوییت دبی

_امپریال_سوییت_دبی.jpg

هتل امپریال سوییت دبی از جمله هتل های 3 ستاره دبی محسوب می شود و در فاصله 200 متری تا متروی آل فهیدی قرار دارد. از جاذبه های گردشگری که به این هتل نزدیک است می توان به بازار مینا، برجمان مال، خور دبی، موزه دبی اشاره کرد که گردشگران تور دبی می توانند با اندکی پیاده روی به این مکان ها دسترسی داشته باشند. این هتل دارای 157 اتاق می باشد که تمامی اتاق ها دارای وسایل مدرن و مجهز به مینی بار، میز کار، سیستم تهویه، حمام می باشند. این هتل با ارائه بهترین امکانات سفری خوش و خاطره انگیز را برای شما مسافران تور دبی به ارمغان می آورد.

آدرس هتل امپریال سوییت دبی : Rolla Street, Bur Dubai, Dubai, United Arab Emirates

امکانات هتل امپریال سوییت دبی

رستوران، بار، استخر سر باز، تراس، روم سرویس، کرایه اتومبیل بنا به درخواست مسافران تور دبی ، شاتل فرودگاه (با هزینه)،  پذیرش شبانه روزی، خدمات گردشگری، خدمات بلیت، نگهداری از کودکان، لاندری، خشکشویی، اتوکشی، واکس، اتاق جلسه، فکس، کپی، اتاق وی آی پی، وای فای (با هزینه)، روزنامه، اتاق خانوادگی، آسانسور، سیستم تهویه.

_امپریال_سوییت_دبی_2.jpg

 

هتل مدیا وان دبی

_مدیا_وان_دبی_1.jpg

هتل مدیا وان دبی در شمار هتل های 4 ستاره دبی قرار دارد و در فاصله 1/6 کیلومتری دبی مارینا واقع شده است. این هتل از  لحاظ دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی موقعیت بسیار خوبی دارد و در چند قدمی ایستگاه مترو قرار گرفته است از این رو گزینه مناسبی برای انتخاب مسافران تور دبی می باشد. هتل مدیا وان شامل 2600 اتاق می باشد که تمامی اتاق ها مجهز به ماهواره، تلویزیون، مینی بار، چای|قهوه ساز و ... می باشند. فاصله هتل تا باشگاه گلف امارات 183 متر است و تا مال امارات 15 دقیقه رانندگی است . در رستوران "MED" این هتل انواع غذاهای مدیترانه ای خوشمزه برای میهمانان تور دبی سرو می شود. این هتل با ارائه بهترین امکانات سفری خوش و اقامتی راحت را برایتان به همراه خواهد آورد.

آدرس هتل مدیا وان دبی : Dubai Media City, Dubai Media City, Dubai, United Arab Emirates

امکانات هتل مدیا وان دبی

استخر، تراس، سونا، باشگاه، رستوران، روم سرویس، کرایه اتومبیل، شاتل فرودگاه(با هزینه)، پذیرش 24 ساعته، خدمات گردشگری، نگهداری از کودکان، لاندری، خشکشویی، اتوکشی، اتاق جلسه مجهز ویژه میهمانان تور دبی ، مرکز بیزنس، فکس،  کپی، سالن زیبایی، فروشگاه، وای فای(با هزینه)، روزنامه، اسانسور، اتاق های ضد صدا، پارکینگ.

_مدیا_وان_دبی_2.jpg

_مدیا_وان_دبی_3.jpg

_مدیا_وان_دبی_4.jpg

 

مطالب مرتبط:                      

تور دبی نوروز 96

 تور دبی اردیبهشت 96 

تور دبی تابستان 96

تور دبی تیر 96

تور دبی مرداد 96 

تور دبی شهریور 96 

تور دبی از شیراز

تور دبی از تبریز

تور دبی از اصفهان

تور دبی از کرمانشاه

 تور دبی از مشهد

هتل های دبی

8 اسفند 1395

هتل مجستیک تاور دبی

هتل مجستیک تاور دبی

 

هتل مجستیک تاور دبی در شمار هتل های 4 ستاره دبی قرار دارد و در بر دبی واقع شده است. این هتل دسترسی آسان به خیابان شیخ زاید دارد و ایستگاه مترو ال فهیدی دبی نیز در چند قدمی آن قرار دارد از این رو امکان دسترسی راحت به دیگر مناطق دبی را برای گردشگران تور دبی فراهم آورده است. فاصله هتل تا فرودگاه دبی 15 دقیقه، تا خور دبی 7 کیلومتر، تا موزه دبی 1.7 کیلومتر، تا مرکز خرید برجمان 1.4 کیلومتر، تا بازار مینا 1.7 کیلومتر و تا نمایشگاه دبی 4 کیلومتر می باشد .این هتل از 262 اتاق و سوئیت در 28 طبقه تشکیل شده است که  تمامی اتاق ها مجهز به سشوار، تهویه هوا، وای فای، کانال های ماهواره ای بین المللی، تلویزیون ال سی دی 32 اینچ، وسایل آماده سازی چای و قهوه، مینی بار و... می باشند. این هتل چشم اندازی فوق العاده از برج خلیفه را که بسیار بی نظیر و آرامش بخش است برای گردشگران تور دبی به ارمغان می آورد.

امکانات هتل مجستیک تاور دبی :

استخر رو باز، استخر کودکان، مرکز بدنسازی، اتاق بخار و سونا، سالن زیبایی، مرکز بیزینس، سرویس اتوبوس برای مراکز خرید مهم و ساحل جمیرا، خدمات تور و گردش برای میهمانان تور دبی ، نگهداری اطفال، لاندری، روم سرویس شبانه روزی، ترانسفر فرودگاهی ، پارکینگ، رستوران و ... 

هتل مجستیک تاور دبی

 

هتل مسکو دبی

هتل مسکو دبی

هتل مسکو دبی در شمار هتل های 4 ستاره دبی قرار دارد و در خیابان المکتوم واقع شده است . طراحی این هتل به سبک و سیاق کلاسیک روسی می باشد و دارای ویژگی‏هایی از فرهنگ روس است. در معماری و طراحی این هتل معماری روسی به وضوح برای مسافران تور دبی قابل مشاهده است. هتل مسکو دبی دارای 138 اتاق شامل اتاق های استاندارد ، خانوادگی ، سوئیت ، اتاق پاک و بدون سیگار می باشد و هر يک به سادگي تزئين شده و دارای مبلمانی مدرن ، نورکافی وپنجره هایی رو به مناظر شهر هستند. ورودی و لابی هتل مسکو به سبک تئاتر Bolshoi روسیه طراحی و چلچراغ های کریستالی و طاقدیس های آن را به نمایش گذاشته است . شما میهمانان تور دبی می توانید نوشیدنی خود را در تریا نشیمن هتل مسکو میل نمائید و از نمای زیبای هتل لذت ببرید. این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی 3 کیلومتر و تا زمین گلف خور دبی 2 کیلومتر فاصله دارد. گردشگران تور دبی با 7 دقیقه رانندگی می توانند به مرکز تجارت جهانی دبی دسترسی داشت. 

امکانات هتل مسکو دبی :

رستوران، پذیرش شبانه روزی میهمانان تور دبی ، تهویه، گرمایش، بار، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، آسانسور، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، امکانات جلسه وضیافت، خدمات خانه داری، ترانسفر فرودگاه، آرایشگاه، صرافی، فروشگاه، فکس و کپی، مرکز سلامت، استخر روباز، سونا و ...

هتل مسکو دبی

هتل مسکو دبی

هتل مسکو دبی

هتل مسکو دبی

هتل مسکو دبی

 

هتل مونترال دبی

هتل مونترال دبی

هتل مونترال دبی در شمار هتل های 4 ستاره دبی قرار دارد و در منطقه تجاری دیره واقع شده است. این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی 3.5 کیلومتر فاصله دارد. هتل مونترال دبی با اتاق های مطبوعی مجهز به سرویس بهداشتی خصوصی و صفحه نمایش تخت آماده ارائه خدمات به مسافران تور دبی می باشد. این هتل دارای سه رستوران می باشد که یکی از رستوران های این هتل به صورت شبانه روزی آماده سرو غذا در سبک بین المللی برای میهمانان تور دبی می باشد. این هتل برای یک کودک زیر 8 سال در صورتی که به تخت اضافی در اتاق نیاز نداشته باشد رایگان محاسبه می گردد.

امکانات هتل مونترال دبی :

رستوران و بار, پارکینگ, استخر سر پوشیده, سونا, جکوزی, لاندری, فروشگاه, کافی شاپ, ترانسفر فرودگاهی برای میهمانان تور دبی , گشت درون شهری, بوفه و صبحانه,  اتاق بخار, سالن بدنسازی, صندوق امانات و ...

هتل مونترال دبی

هتل مونترال دبی

هتل مونترال دبی

 

هتل پولمن مال امارات دبی

هتل پولمن مال امارات دبی از جمله بهترین و لوکس ترین هتل های 4 ستاره دبی واقع در قلب شهر دبی می باشد. فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی 20 دقیقه و تا مرکز تجارت جهانی دبی 15 دقیقه فاصله دارد. همچنین هتل پولمن مال امارات دبی به معروف ترین بازار امارات دبی بسیار نزدیک بوده مسافران تور دبی به راحتی می توانند از مراکز خرید استفاده نمایند و سپس در اتاق لوکس و مجهز هتل با چشم اندازی زیبا خستگی خود را رفع نمایند و نمای شهر لذت ببرند.

 

 

امکانات هتل پولمن مال امارات دبی :

این هتل خدمات رفاهی رایگانی برای میهمانان تور دبی مهیا ساخته است همچون رستوران، پذیرش 24 ساعته، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، بار، فروشگاه، تهویه، صبحانه در اتاق، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، امکانات جلسه و ضیافت، آرایشگاه، فکس و کپی، مرکز بدنسازی، استخر روباز، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، حمام ترکی، ماساژ و... 

 

هتل استار مترو دیره دبی

هتل استار مترو دیره در منطقه دیره شهر دبی قرار دارد. این هتل 4 ستاره در مجاورت خیابان صلاح الدین قرار دارد.این هتل تا مراکز خرید و برج خلیفه  15 دقیقه فاصله دارد و تا مرکز خرید سیتی سنتر 4 کیلومتر  و تا مرکز شهر 4 کیلومتر و تا  فرودگاه 10 کیلومتر فاصله دارد.سرویس دهی هتل بصورت BB می باشد. این هتل در مجموع 168 اتاق و سوئیت دارد که تمامی اتاق ها دارای خدماتی مانند تلویزیون صفحه تخت، تلفن، صندوق امانات، حمام با اختصاصی، سشوار و اینترنت هستند.

امکانات هتل استار مترو دیره دبی:

رستوران، استخر ، سونا و جکوزی، مراکز خرید،باشگاه بدنسازی،ماساژ ، ترانسفر فرودگاهی، اتاق کنفرانس،لابی از خدمات این هتل است که در اختیار مسافران تور دبی قرار می دهد.

 

مطالب مرتبط:                      

تور دبی اسفند 95

تور دبی نوروز 96

تور دبی زمستان 95

تور دبی بهار 96 

تور دبی فروردین 96

 تور دبی اردیبهشت 96 

تور دبی از شیراز

تور دبی از تبریز

تور دبی از اصفهان

تور دبی از کرمانشاه

 تور دبی از مشهد


هتل های 5 ستاره دبی

5 بهمن 1395

هتل دیزرت پالم دبی

هتل دیزرت پالم دبی

هتل دیزرت پالم دبیدر شمار هتل های 5 ستاره دبی قرار دارد و یکی از لوکس ترین و شیک ترین هتل های دبی محسوب می شود. این هتلتا خیابان شیخ زاید و مرکز دبی 10 دقیقه رانندگی و تا فرودگاه بین المللی دبی 20 دقیقه رانندگی فاصله دارد . از خدماتی که این هتل به مسافرانتور دبیارائه می دهد می توان به داشتن پارکینگ رایگان اشاره نمود.

امکاناتهتل دیزرت پالم دبی:

رستوران، کافی شاپ، پارکینگ، روم سرویس، پذیرش شبانه روزیمسافرانتور دبی، لاندری، صندوق امانات، استخر، سونا، جکوزی، باشگاه بدنسازیو ...

هتل دیزرت پالم دبی

هتل دیزرت پالم دبی

هتل دیزرت پالم دبی


هتل ریکسوس پالم دبی

هتل ریکسوس پالم دبی(RIXOS THE PALM DUBAI) از جمله هتل زنجیره ایمجللو مدرن در مساحت به وسعت۱۰ هکتارواقع درپالم جمیرا در فاصله 40 دقیقه ای با فرودگاه با ماشین و 30 دقیقه ای با از مرکز تجاری دبی واقع می باشد. این هتل برای مسافران محترمتور دبیدر طول اقامتشان خدماتی رایگان دارا می باشد.هتل ۵ ستاره ریکسوس پالم با دویست و سی و یک باباتاق و سوئیت با فضائی بزرگ و دل نشین با چشم اندازی فوق العاده با بالکنی اختصاصیب و چشم اندازی رو به دریای خلیج فارس همچنین تخت هایی که برای افتاب گرفتن،حمامی پوشیده از سنگ مرمر زیبا و وان حمامی عمیق اماده پذیرایی از مسافرانی کهتور دبیرا بر گزیده اند می باشد.

 

 

 

امکاناتهتل ریکسوس پالم دبی:

این هتل برای مسافرانتور دبیخدماتی از قبیل امکانات ورزشی: یوگا، ژیمناستیک آبی، آموزش ایروبیک، والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی، والیبال آبی، تنیس، فوتبال آبی، سالن بدنسازی، بدمینتون، تنیس روی میز، بولینگ، شطرنج،غواصی استفاده نمایند.هتل ریکسوس پالم دبی گشت هایی به دلخواه مسافران در دبی همچونچتر بازی،بالن،گشت شهری دبی،گشت شهری ابوظبی،کویر سافاری،مرکز اسکی در مرکز خرید امارات،فواره دبی در مرکز خرید دبی،موسیقی سنتی ترکی در رستوران A’LA TURCA ومرکز تندرستی و SPA،ماساژ پوست آسیایی و اروپایی، لاغر کردن با روش جهانی و قابل اعتماد و سفت کردن پوست با تجهیزات و لوازم مورد نیاز، محصولات مراقبت از پوست لوازم آرایشی و بهداشتی (BrunoVassari )، مانیکور – پدیکور،حمام ترکی سنتی ، سونا و اتاق بخار در اختیار میهمانان عزیز دبی می گذارد.

 

 

رستوران های متنوعهتل ریکسوس پالم دبیارائه مجموعه ای از انتخاب های وسیع با تاکید بر نوشیدنی منحصر به فرد ترکی و همچنین انواع نوشیدنی ها ی خوب را از سراسر جهان با استفادهاز طعم و مزه و رنگ های مورد علاقه میهمانان عزیزتور دبیو همچنینباتجربه ای جدید و خاصاز آشپزی را با آشپزان متخصص و معتبر ترکی دارا می باشد.در این هتلرستوران A LA TURCA ALL DAY DINING غذاهای ترکی و دررستوران CHEF ترکیبی از غذاهای مدرن اروپایی، استرالیایی، آرژانتینی و غذاهای گوشت سنتی ترکی با چاشنی های مدرن و کیفیت بالای مواد غذایی و دررستوران ROCCHA MEDITERRANEAN انواعغذاهای مدیترانه ایسرو خواهد شد.علاوه بر این رستوران ها هتل دارای کافه های متعددی می باشد که برای آرامش و راحتی میهماناندر کنار استخر، ساحل و دیگر فضاهای هتل می باشددر شیرینی فروشی هتلبرای علاقه مندان به شیرینیانواع کیک ها و شیرینی های ترکی سنتی تهیه می شود علاوه بر آن در این شیرینی فروشی انواع مختلف و متنوع شیرینی های بین المللی با طعم و مزه فراموش نشدنی به فروش میرسد.

 

 

هتل ساحلی لمردین مینا سیاحی دبی

هتل مجلل ساحلی لمردین مینا سیاحی دبی در ساحل دارای بزرگترین ساحل خصوصی در دبی می باشد از خاصیت های بزرگ هتللمردین مینا سیاحی دبی یک دکور کلاسیک ویژه با رنگ بنفش و 220 اتاقکه تمامی اتاقهای هتل و سوئیتهای پرنما و لوکس حائز دیدن پانوراما خلیج فارس ومورد پسندبرای مسافرانتور دبیمی باشند.طراحی نوینو ویژه هتل ساحلی لمردین مینا سیاحی دبی 10 ماه بطول انجامید و در این مدت با درهم امیختن دانش امروزین دبی با میراث اروپایی، فضای فرهنگی معنی دار و الهام بخش برای جشن زیبایی در مدرنترین مملکت خاورمیانه چهره گرفت.

امکاناتهتل ساحلی لمردین مینا سیاحی دبی:

باشگاه تناسب اندام در طبقه 10 هتل و در ضمن یک سوئیت تشریفاتی در این طبقه می باشد. این هتل حائز 5 استخر شنا همچون یک استخر سایه دار برای کودکان و استخری برای شناگران چیره دست تور دبی است کل استخرها حائز درجه حرارت مهار شده و صندلی آفتابگیری و حوله میباشد. هتل لمردین تنها 5 روز در سال هوای بارانی است و پسندیده برای ورزشکاران و ورزشهای آبی و مسابقات ورزشی متنوع که هر ساله در ساحل اختصاصی هتل برگزار میگردد. در ضمن هتل ساحلی لمردین مینا سیاحی دبی حائز زمین تنیس اختصاصی،کلاب کودکان به اسم پنگون هست. گردشگرانتور دبیبا ماندن در این هتل می توانند سفری خوش و یادبود انگیزی داشته باشند


هتل آتلانتیس دبی

هتلآتلانتیس دبیاز جمله با شکوه ترین و مجلل ترین هتل های 5 ستاره دبی که واقع در جزیره نخل جمیرابا23 طبقه بزرگ با1600 اتاقدر انواع اتاقهای استاندارد، اتاقهای لوکس، اتاقهای دلوکس، اتاقهای کینگ، اتاقهای مخصوص ماه عسل، اتاقهایی با سرویس ویژه برای معلولین، اتاقهایVIPو همچنین پرزیدنت روم لوکس و شیک برای میهمانانتور دبیمی باشد.

امکاناتهتلآتلانتیس دبی:

این هتلدارای یک محوطه مارپیچ زیر آبی و بزرگترین پارک آبی خاورمیانه همراه با سرسره های تقریبا عمودی و رودخانه خروشان،رستوران با منوی غذای متنوع و لذیذ باب طبع مسافرانتور دبی، پذیرش شبانه روزی، آسانسور، فروشگاه، تهویه، بار، باغ، صبحانه در اتاق، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، امکانات جلسه و ضیافت، آرایشگاه، کرایه اتومبیل، فکس و کپی، تنیس، مرکز بدنسازی، پینگ پنگ، زمین گلف، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، ماساژ، استخر روباز، زمین بازی کودکان، سرویس نگهداری از کودکان، اتاق بازی، گاوصندوق، مینی بار، جکوزی، یخچال، تلویزیون، سشوار، تلفن، اینترنت و... می باشد.

جهت رزرو و اطلاعات بیشتر ازتور دبی با شماره 88178815-021 تماس حاصل نمایید.

هتل داماک مزون دبی

هتلداماک مزون دبی از جمله بهترین و لوکس ترینهتل های 5 ستاره دبی واقع دررو به روی برج دو قلوبااتاق های نوساز و لوکس ،مسافرانتور دبیمی توانند اقامت خوب و خوشی را در این هتل سپری کنند .

 

امکاناتهتل داماک مزون دبی:

از امکاناتهتل داماک مزوندبی می توان به استخر،اتاق درمانی که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا را در اختیار مسافرانتور دبیقرار داده می شود،نهار خوری و کافه،اتاق های خانوادگی و وجود سالن های بازی ،نگهداری از کودک ،سالن ماساژ ،ترانسفر فرودگاهی،آسانسور،خشکشویی،فروشگاه،اینترنت و ....اشاره کرد .

جهت رزرو و اطلاعات بیشتر ازتور دبیبا ما تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط:

تور دبی بهمن 95

تور دبی اسفند 95

تور دبی نوروز 96

تور دبی زمستان 95

تور دبی از شیراز

تور دبی از تبریز

تور دبی از اصفهان

تور دبی از کرمانشاه

 

تور دبی از مشهد

هتل های دبی

16 آذر 1395

هتل تاورز روتانا دبی

هتل تاورز روتانا دبی هتلی زیبا و 4 ستاره شهر دبی می باشد که در خیابان شیخ زاید واقع شده است. این هتل با مرکز خرید دبی مال و ساحل جمیرا تنها 10 دقیقه فاصله دارد. در ضمن هتل تاورز روتانا دبی در مقابل بلند ترین ساختمان جهان که برج خلیفه نام دارد قرار گرفته است. این هتل با فرودگاه بین المللی دبی تنها 12 کیلومتر فاصله دارد. هتل تاورز روتانا دبی به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد می تواند بهترین انتخاب برای توریست های تور دبی باشد. 

 امکانات هتل تاورز روتانا دبی :

هتل تاورز روتانا دبی در مجموع دارای 372 اتاق می باشد که همه اتاق ها مجهز به مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، یخچال ، تلویزیون و .... می باشند. هتل تاورز روتانا دبی دارای 5 رستوران می باشد که توریست های عزیز تور دبی می توانند انواع غذاهای بین المللی ، اروپایی و .... را در این رستوران ها سفارش داده و سرو کنند. همچنین این هتل دارای امکانات رفاهی از جمله استخر روباز ، تراس آفتاب ، سالن تناسب اندام و... برای گردشگران تور دبی می باشد. 

 

 

 

 

 جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل وارویک دبی

هتل وارویک دبی هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد که در خیابان شیخ زائد شهر دبی قرار دارد. هتل وارویک دبی 9 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد و برای توریست های تور دبی که می خواهند اقامتی همراه با آرامش و به دور از هیاهو و شلوغی داشته باشند این هتل می تواند بهترین انتخاب باشد. در ضمن هتل وارویک در سال 2012 برای گردشگران تور دبی تاسیس شده است. 

امکانات هتل وارویک دبی :

هتل وارویک دبی 47 طبقه و دارای 357 اتاق می باشد. از امکانات اتاق ها می توان به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان شیک ، وای فای و.... اشاره کرد. هتل وارویک دارای 6 رستوران می باشد که توریست های تور دبی می توانند انواع غذاهای بین المللی ، عربی ، اروپایی و .. را در رستوران هتل سفارش داده و سرو کنند. همچنین هتل وارویک برای توریست های تور دبی امکانات رفاهی از جمله سالن تناسب اندام ، استخر روباز و... را فراهم کرده است. 

 دیگر امکانات و خدمات هتل وارویک دبی :

میز تنیس ، کافی شاپ ، پارکینگ و....

 

 جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل سیتی سیزنز دبی

هتل سیتی سیزنز دبی هتلی 4 ستاره و در مرکز شهر دبی قرار دارد. این هتل زیبا در سال 2008 میلادی برای گردشگران تور دبی احداث گردیده است. هتل سیتی سیزنز دبی تا فرودگاه دبی 10 دقیقه و تا مراکز تجاری شهر دبی تنها 5 دقیقه فاصله دارد.

 امکانات هتل سیتی سیزنز دبی :

هتل سیتی سیزنز دبی دارای 180 اتاق و سوئیت های بزرگ و شیک می باشد. اتاق های هتل از امکانات ویژه ای از جمله تلویزیون ، مبلمان شیک ، یخچال ، وای فای و ..... برخوردار می باشند. توریست های تور دبی می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و اروپایی و غذاهای معروف شهر دبی را سفارش داده و سرو کنند. توریست های تور دبی می توانند در سالن تناسب اندام و استخر روباز هتل اوقات فراقت خوبی را سپری کنند. 

دیگر امکانات و خدمات هتل سیتی سیزنز دبی :

امکانات ویژه معلولین ، خشکشویی ، پذیرش شبانه روزی ، سالن زیبایی ، صرافی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل نووتل البرشا دبی 

هتل نووتل البرشا دبی یکی از بهترین و شیک ترین هتل های 4 ستاره شهر دبی و در معروف ترین خیابان شیخ زاید واقع شده است. هتل نووتل البرشا دبی به دلیل دسترسی آسان به مراکز تجاری و جاذبه های تفریحی بهترین انتخاب برای توریست های تور دبی می باشد. همچنین هتل نووتل البرشا دبی به ایستگاه مترو نزدیکی دارد.

امکانات هتل نووتل البرشا دبی :

هتل نووتل البرشا دبی دارای 41 طبقه و 465 اتاق می باشد. اتاق های هتل همه لوکس بوده و مجهز به تخت خواب های بزرگ ، مبلمان نرم ، تلویزیون ، یخچال ، وای فای و .... می باشند. گردشگران تور دبی می توانند انواع غذاهای لذیذ و خوشمزه را در رستوران هتل سرو کنند. همچنین هتل نووتل البرشا دبی برای اوقات فراقت و سرگرمی گردشگران تور دبی سالن تناسب اندام ، استخر و سونا را مهیا کرده است . 

دیگر امکانات و خدمات هتل نووتل البرشا دبی :

ماساژ ، اتاق بخار ، صرافی ، خشکشویی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل مونترال دبی 

هتل مونترال دبی یکی از هتل های 4 ستاره شهر دبی و واقع در خیابان عمربن الخطاب می باشد . هتل مونترال دبی با فرودگاه دبی تنها 5 کیلومتر فاصله دارد. گردشگران تور دبی با اقامت در این هتل می توانند به آسانی به مراکز خرید دسترسی داشته باشند. 

امکانات هتل مونترال دبی :

هتل مونترال دبی دارای اتاق های زیبا و با امکانات ویژه ای می باشد. از جمله امکانات اتاق ها می توان به تخت خواب ، یخچال ، وای فای ، تلویزیون و... اشاره کرد. هتل مونترال دبی برای گردشگران تور دبی سالن بدنسازی و استخر روباز در نظر گرفته است که میهمانان می توانند اوقات خوشی را بگذرانند. در رستوران هتل مونترال دبی انواع غذاهای بین المللی و اروپایی برای توریست های تور دبی طبخ می شود. 

دیگر امکانات و خدمات هتل مونترال دبی :

امکانات برای معلولین ، صرافی ، خشکشویی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط :

تور دبی پاییز 95 

تور دبی آذر 95

تور دبی زمستان 95

تور دبی دی 95 

تور دبی بهمن 95 

تور دبی اسفند 95

تور دبی نوروز 96

هتل های 5 ستاره دبی

16 آذر 1395

هتل پولمن سیتی سنتردبی

pullman-dubai.jpg

هتل پولمن دبی در منطقه دیره دبی قرار دارد.این هتل 5 ستاره در سال 1997 بنا شده و از 361 اتاق تشکیل شده است. این هتل لوکس تا فرودگاه بین المللی 3 کیلومتر، تا نمایشگاه 2.6 کیلومتر،تا برج دبی 2.6 کیلومتر، تا لمسی پلازا هم تقریبا ۲/۳ کیلومتر و با پارک آبی وایلد وادی و برج العرب حدود ۱۵ کیلومتر فاصله دارد. یک ویژگی دیگه هتل پولمن مشرف به خور دبی  و باشگاه گلف و قایقرانی دبی است هتل خدمات منحصربه فردی را به گردشگران تور دبی ارائه می دهد که شما گردشگران دبی با اقامت در این هتل خاطرات خوب و به یادماندنی را درذهن خود حکاکی کنید.

pullman-dubai1.jpg

pullman-dubai4.jpg

pullman-dubai2.jpg

امکانات هتل پولمن سیتی سنتردبی:

این هتل دارای ۴ بار با انواع نوشیدنی و رستورانی با انواع غذاهای بین المللی، مراکشی و یونانی به همراه موسیقی زنده است.

pullman-dubai5.jpg

تنیس ، سونا ، استخر روباز با چتر آفتاب ، صندلی های مخصوص و تخته شیرجه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، یک سالن بدنسازی مجهز ، انواع ماساژ ، پذیرش و تحویل سریع و شبانه روزی ، صندوق امانات ، انبار بار و چمدان ، صرافی ، خدمات شستشوی لباس ، سالن زیبایی ، فروشگاه و مرکز خرید ، خدمات کپی و فکس ، خدمات گردشگری رستورانی شیک و مدرن و بار ، خدمات خانه داری ، روزنامه ، بالکن ، سرویس نگه داری از کودک و... در اختیار گردشگران تور دبی قرار می دهد.

pullman-dubai6.jpg

pullman-dubai3.jpg

جهت  خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردن از نرخ ویژه با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل ادرس دبی مال دبی

هتل ادرس دبی مال دبی The Address Dubai Mall Hotel در فاصله 15 دقیقه ای تا فرودگاه بین المللی دبی از شمار مجلل ترین هتل های ۵ ستاره دبی با کادر مجرب و خوش مشرب که به زبان هایی مانند فیلیپینی، چینی، روسی، فرانسوی، انگلیسی، عربی مسلط بوده که همین امر موجب راحتی میهمانان تور دبی شده می باشد.هتل دارای 244 اتاق با بالکن های خصوصی مشرف به چشم انداز زیبای شهر دبی و برج الخلیفه با امکاناتی مجهز همچون تلویزیون و یک بارکوچک می باشد. 

امکانات هتل ادرس دبی مال دبی :

این هتل برای گردشگران تور دبی خدماتی رفاهی مانند استخر درفضای باز و سونا، باشگاه ورزشی که در تمام ایام  هفته به صورت ۲۴ ساعته باز بوده، آبگرم، ماساژ  ،سرویس دهی ۲۴ ساعته، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات تور دبی، دربان، رختشورخانه، خشکشویی، سالن برگزاری جلسات، صرافخانه، دستگاه خودپرداز در هتل، فروشگاه، روزنامه، محوطه مخصوص سیگار کشیدن، آسانسور، آرایشگاه، امکانات ویژه معلولین، سوئیت خانوادگی سرویس اینترنت بی سیم رایگان درلابی و در اتاق ها می باشد. در رستوران های هتل ادرس دبی مال دبی انواع غذاها بین المللی و فست فود و نوشیدنی ها با انواع سلیقه ها سرو می شود.

 

هتل آریس پلازا دبی

هتل آریس پلازا دبی

هتل آریس پلازا دبی در شمار هتل های 5 ستاره دبی قرار دارد و در قلب البرشا واقع گردیده است. از این هتل تا امارات مال تنها 5 دقیقه پیاده روی فاصله است. این هتل از 337 اتاق تشکیل شده است که تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویه، تلویزیون، حمام و سشوار می باشند. در رستوران "دیدون" انواع غذاهای خوشمزه بین المللی و عربی برای میهمانان تور دبی سرو می شود. این هتل تا پارک آبی وادی 10 دقیقه رانندگی و تا دبی مال 14/5 کیلومتر فاصله دارد.

آدرس هتل آریس پلازا دبی : Barsha 1 - Behind Mall of the Emirates, Al Barsha, PO box 390531 Dubai, United Arab Emirates

امکانات هتل آریس پلازا دبی :

استخر سرباز، تراس، سونا، باشگاه، اسپا، ماساژ، باشگاه کودکان، رستوران، اسنک بار، روم سرویس، کرایه اتومبیل بنا به درخواست میهمانان تور دبی ، سرویس شاتل(با هزینه)، شاتل فرودگاه(با هزینه)، پذیرش شبانه روزی ، خدمات گردشگری، خدمات بلیت، نگهداری از کودکان، لاندری، خشکشویی، اتوکشی، واکس، اتاق جلسه، فروشگاه، اتاق وی آی پی، آسانسور، روزنامه، وای فای رایگان، پارکینگ خصوصی رایگان.

هتل آریس پلازا دبی

هتل آریس پلازا دبی

هتل آریس پلازا دبی

هتل های شیک دبی

14 آذر 1395

هتل الغریر روتانا دبی

هتل الغریر روتانا دبی از جمله هتل های 5 ستاره دبی بوده که در میدان ماهی و منطقه رقه واقع شده است. این هتل دارای موقعیت مکانی بسیار مناسب می باشد به طوری که به تمام نقاط دبی و مراکز خرید دبی دسترسی آسانی دارد.فاصله این هتل تا ایستگاه متروی یونیون 10دقیقه و تا فرودگاه بین المللی دبی کمتر از 15 دقیقه می باشد.برای رفاه حال مسافران تور دبی،سرویس رایگان به ساحل و سایر نقاط نیز مهیا می باشد.

هتل الغریر روتانا دبی دارای 428 اتاق و سوئیت شامل اتاقهای استاندارد،رویال ، کلاسیک ،دی لوکس ، کلاب روتانا و سوئیتهای شیک و مجلل می باشد.اتاق های بزرگ آن دارای بالکن اختصاصی،اتاقهای کانکت روم ،اتاقهای سیگار ممنوع و اتاقهای ویژه معلولین بوده و کلیه اتاق های هتل نیز طراحی زیبای غربی،عربی با سقفهای بلند و جزئیات بسیار بی نظیر دارند.کلیه اتاق های هتل الغریر روتانا دبی با امکاناتی همچون اینترنت ، تهویه هوا ، وان جکوزی ، چای و قهوه ساز ، بطری آب رایگان ، نظافت روزانه، میز تحریر، لوازم اتو ، مینی بار ، تلویزیون کابلی و ماهواره تجهیز شده اند که میهمانان تور دبی می توانند از آنها بهره مند شوند.

هتل الغریر روتانا دبی دارای چهار رستوران بین الملی است که انواع غذاهای ایرانی، عربی ، ایتالیایی و غذاهای دریایی را برای مسافران تور دبی طبخ می کند.از شاخص ترین این رستوران ها رستوران ایرانی شایان و رستوران 24 ساعته لیوان می باشد.

امکانات هتل الغریر روتانا دبی:

رستوران, پذیرش شبانه روزی، اتاقهای پاک و بدون سیگار،آسانسور ،گاوصندوق،تهویه مطبوع، نگهداری از کودک ،پارکینگ خصوصی رایگان (رزرو در صورت نیاز)،اینترنت همراه با شارژ،استخر، زمین تنیس،سونا ،بدنسازی،ماساژ و ... از جمله امکانات رفاهی و ورزشی هتل الغریر روتانا دبی می باشند که مسافران تور دبی می توانند از آنها بهره مند شوند.

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل جا اوشن ویو دبی

 هتل جا اوشن ویو دبی از جمله هتل های 4 ستاره دبی واقع در ساحل جمیرا و در فاصله  10 دقیقه رانندگی تا مارینا مال و 40 دقیقه رانندگی تا فرودگاه بین المللی دبی می باشد. این هتل با 342 اتاق ، که تمامی اتاق ها دارای بالکن  و مجهز به تلویزیون و حمام خصوصی می باشند. این هتل بخاطر موقعیت مکانی و کادر مجرب و مهمان نوازش از جمله پرطرفدارترین هتل در بین مسافران تور دبی می باشد.

 

امکانات هتل جا اوشن ویو دبی :

 این هتل دارای خدمات رفاهی همانند رستوران، بار، غذاهای رژیمی، روم سرویس، استخر سرباز، تراس، سونا، زمین گلف مینی گلف، باشگاه مجهز، اسپا، ماساژ، ساحل، سرویس شاتل رایگان، شاتل فرودگاه، پذیرش شبانه روزی میهمانان تور دبی ، خدمات تور، نگهداری از کودکان، لاندری، خشکشویی، اتوکشی، واکس، اتاق جلسه مجهز، اتاق کنفرانس، مرکز بیزنس، فکس، کپی، فروشگاه، امکاات وی آی پی، روزنامه، آسانسور، پارکینگ رایگان می باشد.

جهت رزرو و اطلاعات بیشتر از سایر تورهای دبی با ما تماس حاصل فرمایید.

هتل امارات گرند دبی

 از جمله هتل های خوب و بسیار تمییز با پرسنلی کارآزموده و آماده به خدمات رسانی به میهمانان تور دبی می توان به هتل امارات گرند دبی که از جمله هتل های 4 ستاره دبی واقع در خیابان معروف شیخ زاید و در فاصله 5 دقیقه ای تا ایستگاه مترو اشاره کرد. این هتل در مجموع 47 طبقه و با 430 باب اتاق با سبک  و طراحی مدیترانه ای و مجهز به سیستم تهویه ، تلویزیون، آشپزخانه مجهز، یخچال، میکروفر و ... می باشند.فاصله این هتل تا مرکز کنوانسیون بین امللی 5 دقیقه با تاکسی و تا دبی مال و برج خلیفه 10 دقیقه رانندگی با ماشین و تا فرودگاه بین المللی دبی 15 دقیقه رانندگی می باشد.

 

امکانات هتل امارات گرند دبی :

در طبقه 43 این هتل رستوران با چشم اندازی فوق العاده و محشر از خلیخ فارس با منویی متنوع از غذاهای بین المللی لحظات شیرین وآرامش بخشی را برای گردشگران تور دبی به ارمغان می آورد . همچنین هتل مجهز به باشگاهی مجهز و زمین تنیس ، مرکز اسپا هتل با امکاناتی نظیر سونا و اتاق بخار، روم سرویس،ماساژ، کرایه اتومبیل بنا به درخواست مسافران تور دبی ، ترانسفر فرودگاه (با هزینه)، پذیرش 24 ساعته ، خدمات گردشگری، لاندری، خشکشویی، اتوکشی، خانه داری روزانه، اتاق جلسه مجهز ، مرکز بیزنس، فکس، کپی، سالن زیبایی، روزنامه، اتاق خانوادگی، آسانسور می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تور دبی با ما تماس حاصل نمایید

هتل فیرمونت دبی

هتل فیرمونت دبی از جمله هتل های 5 ستاره و شیک و مجلل دبی می باشد که در سال ۲۰۰۲ ساخته شده و در سال ۲۰۰۴ بازسازی آن انجام گرفته است.این هتل ۵ کیلومتر دورتر از مرکز شهر و در خیابان شیخ زاید، روبه‌روی مرکز تجارت جهانی واقع شده است.هتل فیرمونت دبی دارای طراحی منحصر به فرد و لابی زیبا با محوطه باغ بهشتی می باشد که آن را از سایر هتل ها مجزا ساخته است و باعث استقبال زیاد گردشگران تور دبی شده است.

ساختمان هتل فیرمونت دبی بسیار شیک و مدرن می باشد.این هتل ۳۹۴ اتاق و سوئیت با امکاناتی کامل دارد. رستوران های هتل نیز غذاهای متنوع و با کیفیتی عالی را برای میهمانان تور دبی فراهم می آورد.همچنین هتل دارای سالن‌های کنفرانس با تجهیزات مدرن فنی نیز می باشد.

امکانات هتل فیرمونت دبی:

رستوران،کافی نت،اتاق کنفرانس،اینترنت پر سرعت،خدمات پستی،پرینتر و فتوکپی،ترانسفر فرودگاهی،سیستم تهویه‌ی مطبوع، پذیرش ۲۴ ساعته، صندوق امانات، آسانسور و....از جمله امکانات هتل فیرمونت دبی می باشند که مسافران تور دبی می توانند با بهره گیری از آنها اقامت آرام و بدون دغدغه ای را تجربه نمایند.

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل مارین بیچ ریزورت دبی

هتل مارین بیچ ریزورت دبی هتلی 5 ستاره و شیک می باشد که در ساحل زیبای جمیرا قرار گرفته است.این هتل تا برج خلیفه دبی ۱۰ دقیقه فاصله دارد و با امکانات و مناظر زیبایی که دارد،مورد استقبال میهمانان تور دبی واقع شده است.

هتل مارین بیچ ریزورت دبی 195 اتاق دارد که شیشه های دوجداره آن از ورود هرگونه سر و صدا جلوگیری میکند.این هتل دارای ۳ استخر شنا و یک ساحل خصوصی بسیار زیبا می باشد.مسافران تور دبی همچنین می توانند ازسونا واستخر روباز هتل، لذت برده و یا ازخدمات ماساژ ،فعالیتهای پینگ پنگ ، تنیس و مرکز آب گرم وسلامت هتل نیز بهره مند شوند. یکی دیگر از امکانات این هتل وجود مکانی برای نگهداری و بازی کودکان می باشد.

امکانات هتل مارین بیچ ریزورت دبی :

رستوران، آسانسور ،اتاقهای پاک و بدون سیگار، گاوصندوق ،فروشگاه در هتل ،روزنامه، بار ، باغ ،اتاقهای ضد صدا، پذیرش شبانه روزی،انبار بار و چمدان،خانه داری ،امکانات جلسه و ضیافت،ترانسفر فرودگاه ،خشکشویی ،آرایشگاه ،صرافی، استخر سرباز (فصلی) ، ساحل اختصاصی ، سونا ، ماساژ ، مرکز سلامت و آبگرم،خدمات کفش و واکس ،کرایه ماشین، فکس و کپی ،لباسشویی،اتو کشی،فروشگاه هدایا و سوغات،مرکز تجارت و...از جمله امکانات هتل مارین بیچ ریزورت دبی می باشند که مسافران تور دبی با استفاده از این امکانات می توانند سفری آرام و به یاد ماندنی را تجربه کنند.

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط:

تور دبی پاییز 95

تور دبی آذر 95

تور دبی زمستان 95

تور دبی دی 95

تور دبی بهمن 95

تور دبی اسفند 95

تور دبی نوروز 96

هتل های دبی

14 آذر 1395

هتل پریمیر این دبی

dob5.jpg

هتل پریمیر این دبییکی از مناسب ترین هتل های 3 ستاره دبی می باشد که در 50 کیلومتری منطقه ای به نام بر دردبیساخته شده است این هتل از نظر موقعیت مکانی یکی از مناسب ترین هاست زیرا در مرکز شهر بر ساخته شده و حدودا به همه مراکز خرید دبی و مکان های گردشگری این شهر نزدیک می باشد فاصله این هتل تا فرودگاه 40 کیلومتر و تا ساحل جمیرا حدودا 35 دقیقه فاصله دارد. گردشگرانتور دبیمی توانند با انتخاب این هتل سفری خوش را در کنار خانواده خود تجربه کنند.

dob4.jpg

امکاناتهتل پریمیر این دبی:

dob3.jpg

dob2.jpg

امکاناتهتل پریمیر این دبیشامل صندوق امانات ، لابی ، آسانسور ، سرویس رفت و آمد ، خدمات گردشگری ، تهویه مناسب ، پذیرش ، حمام ، تلویزیون ، سشوار ، ماهواره ، اینترنت ، یخچال ، بار و.... که همه این امکانات برای جلب رضایت گردشگرانتور دبیمی باشد.

dob1.jpeg

بابت خرید و رزرو بلیط تور دبیو جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل سیتی مکس بر دبی

sit1.jpg

sit2.jpg

هتل سیتی مکس بر دبییکی از مناسب ترین هتل های 3 ستارهدبیمی باشد که در شهر قدیمی بر در دبی با 690 اتاق با تخت های 1 نفره ، 2 نفره ، 3 نفره و استاندارد ساخته شده است. این هتل از نظر موقعیت مکانی در نزدیکی مراکز خرید دبی می باشد. گردشگرانتور دبیمی توانند با انتخاب این هتل سفری خوش را در کنار خانواده خود تجربه کنند.

sit3.jpg

امکاناتهتل سیتی مکس بر دبی:

sit4.jpg

sit6.jpg

از جمله امکاناتهتل سیتی مکس بر دبیاتاق ها با تخت های راحتی ، تلویزیون LCD ، مینی بار ، صبحانه ، استخر ، ماهواره ، تلفن ، حمام ، یخچال ، سیستم تهویه مطبوع ، گاو صندوق ، سشوار ، اینترنت رایگان و... که همه این ها برای جلب رضایت گردشگرانتور دبیمی باشد.

sit5.jpg

 

بابت خرید و رزرو بلیط تور دبیو جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل سیتی مکس البرشا دبی

e1.jpg

e3.jpg

هتل سیتی مکس البرشا دبییکی از مناسب ترین هتل های 3 ستارهدبیمی باشد این هتل از نظر موقعیت مکانی در نزدیکی بازار جهانی و اماکن تجاری و اداری دبی ساخته شده است. یکی از مزیت های این هتل نزدیکی به سواحل دبی و برخی از مکان های دیدنی این شهر می باشد. که گردشگرانتور دبیمی توانند با انتخاب این هتل سفری خوش را در کنار خانواده خود تجربه کنند .

e5.jpg

امکاناتهتل سیتی مکس البرشا دبی:

e4.jpg

ازجمله امکاناتهتل سیتی مکس البرشا دبیاتاق هایی با مبلمان و تخت های راحتی ، تهویه هوای مطبوع ، لابی ، تلویزیون LED ، کافی شاپ با انواع نوشیدنی گرم و سرد ، بار ، استخر ، اینترنت بی سیم و.... که همه این امکانات برای جلب رضایت گردشگرانتور دبیمی باشد.

e2.jpg

 

بابت خرید و رزرو بلیط تور دبیو جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل سیتی استار دبی

s5.jpg

s1.jpg

هتل سیتی استار دبییکی از مناسب ترین هتل های 3 ستارهدبیمی باشد یکی از مزیت های این هتل نزدیک بودن به مراکز تجاری و بازرگانی و فرودگاه می باشد اتاق هایهتل سیتی استار دبی بصورت دونفره و تک نفره و سوئیت های چند نفره با امکانات خوب را دارا می باشد. این هتل با برنامه های مهیج خود محیطی شاد و به یاد ماندنی را برای گردشگران عزیز به وجود می آورد .گردشگرانتور دبیمی توانند با انتخاب این هتل سفری خوب را در کنار خانواده خود تجربه کنند.

s4.jpg

امکاناتهتل سیتی استار دبی:

s2.jpg

از جمله امکاناتهتل سیتی استار دبیمی توان به اتاق های زیبا با مبلمان و تخت های راحتی ، صبحانه ، ناهار ، اینترنت بی سیم ، لابی شیک و زیبا ، اتاق ها با تهویه هوای مطبوع ، سرویس دهی 24 ساعته و... اشاره کرد که همه این ها برای راحتی حال گردشگرانتور دبیمی باشد.

s3.jpg

s6.jpg

 

بابت خرید و رزرو بلیط تور دبیو جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل ورسای دبی

ve1.jpg

هتل ورسای دبییکی از مناسب ترین هتل های 3 ستارهدبیمی باشد این هتل در منطقه دیره و میدان ساعت دبی ساخته شده است. این هتل از نظر موقعیت مکانی از فرودگاه دبی 10 دقیقه وتا مرکز تجارت جهانی حدودا 15 دقیقه فاصله دارد این هتل 85 اتاق را دارا می باشد. گردشگرانتور دبیمی توانند با انتخاب این هتل سفر و گردشی به یاد ماندنی در کنار خانواده خود راتجربه کنند.

ve2.jpg

ve3.jpg

بابت خرید و رزرو بلیط تور دبیو جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط:

تور دبی نوروز 96

تور دبی پاییز 95

تور دبی آذر 95

تور دبی زمستان 95

تور دبی دی 95

تور دبی اسفند 95

هتل های دبی

14 آذر 1395

هتل وارویک دبی

هتل وارویک دبی هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد که در خیابان شیخ زائد شهر دبی قرار دارد. هتل وارویک دبی 9 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد و برای توریست های تور دبی که می خواهند اقامتی همراه با آرامش و به دور از هیاهو و شلوغی داشته باشند این هتل می تواند بهترین انتخاب باشد. در ضمن هتل وارویک در سال 2012 برای گردشگران تور دبی تاسیس شده است. 

امکانات هتل وارویک دبی :

هتل وارویک دبی 47 طبقه و دارای 357 اتاق می باشد. از امکانات اتاق ها می توان به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان شیک ، وای فای و.... اشاره کرد. هتل وارویک دارای 6 رستوران می باشد که توریست های تور دبی می توانند انواع غذاهای بین المللی ، عربی ، اروپایی و .. را در رستوران هتل سفارش داده و سرو کنند. همچنین هتل وارویک برای توریست های تور دبی امکانات رفاهی از جمله سالن تناسب اندام ، استخر روباز و... را فراهم کرده است. 

 دیگر امکانات و خدمات هتل وارویک دبی :

میز تنیس ، کافی شاپ ، پارکینگ و....

 

 جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل سیتی سیزنز دبی

هتل سیتی سیزنز دبی هتلی 4 ستاره و در مرکز شهر دبی قرار دارد. این هتل زیبا در سال 2008 میلادی برای گردشگران تور دبی احداث گردیده است. هتل سیتی سیزنز دبی تا فرودگاه دبی 10 دقیقه و تا مراکز تجاری شهر دبی تنها 5 دقیقه فاصله دارد.

 امکانات هتل سیتی سیزنز دبی :

هتل سیتی سیزنز دبی دارای 180 اتاق و سوئیت های بزرگ و شیک می باشد. اتاق های هتل از امکانات ویژه ای از جمله تلویزیون ، مبلمان شیک ، یخچال ، وای فای و ..... برخوردار می باشند. توریست های تور دبی می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و اروپایی و غذاهای معروف شهر دبی را سفارش داده و سرو کنند. توریست های تور دبی می توانند در سالن تناسب اندام و استخر روباز هتل اوقات فراقت خوبی را سپری کنند. 

دیگر امکانات و خدمات هتل سیتی سیزنز دبی :

امکانات ویژه معلولین ، خشکشویی ، پذیرش شبانه روزی ، سالن زیبایی ، صرافی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل نووتل البرشا دبی 

هتل نووتل البرشا دبی یکی از بهترین و شیک ترین هتل های 4 ستاره شهر دبی و در معروف ترین خیابان شیخ زاید واقع شده است. هتل نووتل البرشا دبی به دلیل دسترسی آسان به مراکز تجاری و جاذبه های تفریحی بهترین انتخاب برای توریست های تور دبی می باشد. همچنین هتل نووتل البرشا دبی به ایستگاه مترو نزدیکی دارد.

امکانات هتل نووتل البرشا دبی :

هتل نووتل البرشا دبی دارای 41 طبقه و 465 اتاق می باشد. اتاق های هتل همه لوکس بوده و مجهز به تخت خواب های بزرگ ، مبلمان نرم ، تلویزیون ، یخچال ، وای فای و .... می باشند. گردشگران تور دبی می توانند انواع غذاهای لذیذ و خوشمزه را در رستوران هتل سرو کنند. همچنین هتل نووتل البرشا دبی برای اوقات فراقت و سرگرمی گردشگران تور دبی سالن تناسب اندام ، استخر و سونا را مهیا کرده است . 

دیگر امکانات و خدمات هتل نووتل البرشا دبی :

ماساژ ، اتاق بخار ، صرافی ، خشکشویی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل کرون پلازا دبی 

هتل کرون پلازا دبی هتلی شیک و 5 ستاره می باشد. این هتل زیبا در موقعیت مکانی خوبی قرار دارد و امکان دسترسی به مناطق توریستی و مراکز خرید برای گردشگران تور دبی که در این هتل اقامت دارند بسیار آسان می باشد. هتل کرون پلازا دبی با فرودگاه بین المللی دبی 15 دقیقه فاصله دارد. 

امکانات هتل کرون پلازا دبی :

هتل کرون پلازا دبی در مجموع 142 اتاق را دارا می باشد. اتاق های هتل مجهز به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ و ... می باشند. در رستوران هتل کرون پلازا دبی انواع غذاهای بین المللی و اروپایی برای توریست های تور دبی طبخ می شود. از امکانات رفاهی هتل که برای گردشگران تور دبی در نظر گرفته شده است می توان به زمین اسکواش ، استخر روباز ، سالن تناسب اندام و ... اشاره کرد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل کرون پلازا دبی :

امکانات ویژه معلولین ، خدمات خشکشویی ، صرافی ، فروشگاه و ....

 

 

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل جمیرا مینا سلام دبی 

minasalamdu1jpg.jpg

هتل جمیرا مینا سلام دبی یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های 5 ستاره شهر دبی می باشد. توریست های تور دبی که می خواهند اقامتی به یاد ماندنی را تجربه کنند این هتل می تواند بهترین انتخاب باشد.

 امکانات هتل جمیرا مینا سلام دبی :

هتل جمیرا مینا سلام دبی در مجموع 292 اتاق را دارا می باشد که همه اتاق ها لوکس بوده و با دکوراسیون خاصی طراحی شده اند. امکانات اتاق ها شامل مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای ، تلویزیون ، یخچال و ... می باشند. توریست های تور دبی می توانند در رستوران های هتل انواع غذاهای اروپایی و بین المللی را سفارش داده و میل کنند. همچنین هتل دارای امکانات رفاهی بسیار خوبی می باشد که در اینجا می توان به ورزش های آبی ، سالن تناسب اندام ، باشگاه کودکان و .... اشاره کرد . در ضمن این هتل دارای ساحل اختصاصی برای توریست های تور دبی می باشد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل جمیرا مینا سلام دبی :

پارکینگ ، خدمات لباسشویی و خشکشویی ، استخر روباز و سرپوشیده و ....

minasalamdu2jpg.jpg

minasalamdu3jpg.jpg

minasalam6jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط :

تور دبی پاییز 95 

تور دبی آذر 95

تور دبی زمستان 95

تور دبی دی 95 

تور دبی بهمن 95 

تور دبی اسفند 95

تور دبی نوروز 96

هتل های دبی

2 آذر 1395
 

هتل سیتی سیزنز دبی

هتل سیتی سیزنز دبی هتلی 4 ستاره و در مرکز شهر دبی قرار دارد. این هتل زیبا در سال 2008 میلادی برای گردشگران تور دبی احداث گردیده است. هتل سیتی سیزنز دبی تا فرودگاه دبی 10 دقیقه و تا مراکز تجاری شهر دبی تنها 5 دقیقه فاصله دارد.

امکانات هتل سیتی سیزنز دبی :

هتل سیتی سیزنز دبی دارای 180 اتاق و سوئیت های بزرگ و شیک می باشد. اتاق های هتل از امکانات ویژه ای از جمله تلویزیون ، مبلمان شیک ، یخچال ، وای فای و ..... برخوردار می باشند. توریست های تور دبی می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و اروپایی و غذاهای معروف شهر دبی را سفارش داده و سرو کنند. توریست های تور دبی می توانند در سالن تناسب اندام و استخر روباز هتل اوقات فراقت خوبی را سپری کنند.

دیگر امکانات و خدمات هتل سیتی سیزنز دبی :

امکانات ویژه معلولین ، خشکشویی ، پذیرش شبانه روزی ، سالن زیبایی ، صرافی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 

هتل نووتل البرشا دبی

هتل نووتل البرشا دبی یکی از بهترین و شیک ترین هتل های 4 ستاره شهر دبی و در معروف ترین خیابان شیخ زاید واقع شده است. هتل نووتل البرشا دبی به دلیل دسترسی آسان به مراکز تجاری و جاذبه های تفریحی بهترین انتخاب برای توریست های تور دبی می باشد. همچنین هتل نووتل البرشا دبی به ایستگاه مترو نزدیکی دارد.

امکانات هتل نووتل البرشا دبی :

هتل نووتل البرشا دبی دارای 41 طبقه و 465 اتاق می باشد. اتاق های هتل همه لوکس بوده و مجهز به تخت خواب های بزرگ ، مبلمان نرم ، تلویزیون ، یخچال ، وای فای و .... می باشند. گردشگران تور دبی می توانند انواع غذاهای لذیذ و خوشمزه را در رستوران هتل سرو کنند. همچنین هتل نووتل البرشا دبی برای اوقات فراقت و سرگرمی گردشگران تور دبی سالن تناسب اندام ، استخر و سونا را مهیا کرده است .

دیگر امکانات و خدمات هتل نووتل البرشا دبی :

ماساژ ، اتاق بخار ، صرافی ، خشکشویی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل مونترال دبی

هتل مونترال دبی یکی از هتل های 4 ستاره شهر دبی و واقع در خیابان عمربن الخطاب می باشد . هتل مونترال دبی با فرودگاه دبی تنها 5 کیلومتر فاصله دارد. گردشگران تور دبی با اقامت در این هتل می توانند به آسانی به مراکز خرید دسترسی داشته باشند.

امکانات هتل مونترال دبی :

هتل مونترال دبی دارای اتاق های زیبا و با امکانات ویژه ای می باشد. از جمله امکانات اتاق ها می توان به تخت خواب ، یخچال ، وای فای ، تلویزیون و... اشاره کرد. هتل مونترال دبی برای گردشگران تور دبی سالن بدنسازی و استخر روباز در نظر گرفته است که میهمانان می توانند اوقات خوشی را بگذرانند. در رستوران هتل مونترال دبی انواع غذاهای بین المللی و اروپایی برای توریست های تور دبی طبخ می شود.

دیگر امکانات و خدمات هتل مونترال دبی :

امکانات برای معلولین ، صرافی ، خشکشویی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل مدیا روتانا دبی

هتل مدیا روتانا دبی هتلی 5 ستاره و مجلل در شهر دبی می باشد. هتل مدیا روتانا دبی تا فرودگاه دبی 40 کیلومتر فاصله دارد. گردشگران تور دبی با اقامت در این هتل می توانند به آسانی به مراکز تفریحی دسترسی داشته باشند.

امکانات هتل مدیا روتانا دبی :

هتل مدیا روتانا دبی دارای 441 اتاق می باشد که اتاق ها با دکوراسیون خاصی طراحی شده اند. همه اتاق های هتل مجهز به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان ، تخت خواب های نرم ، چای ساز و .... می باشند. در رستوران هتل غذاهای متنوعی برای توریست های تور دبی طبخ می شود. همچنین گردشگران تور دبی می توانند لحظاتی را در سالن تناسب اندام هتل مدیا روتانا به ورزش بپردازند.

دیگر امکانات و خدمات هتل مدیا روتانا دبی :

دستگاه خود پرداز ، صرافی ، خدمات نگهداری از کودک ، کافی شاپ ، سونا و جکوزی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 

هتل جمیرا کریک ساید دبی

هتل جمیرا کریک ساید دبی در قلب این شهر واقع شده است و چشم اندازی از رودخانه کریک ، دسترسی سریع و آسان به فرودگاه بین المللی دبی در کمتر از چند دقیقه تا مراکز خرید و فروشگاه های معتبر و مهم دبی از مزیت های این هتل 5 ستاره جمیرا کریک ساید دبی می باشد.
کریک ساید با داشتن 292 سوئیت و اتاق مجلل و بسیار شیک و همچنین سالن های کنفرانس مدرن ، این امکان را برای گردشگران تور دبی به وجود می آورد که در حین تفریح و گردش فعالیت های بازرگانی و تجاری خود را انجام دهند. همچنین استخرهای زیبا و دسترسی همه روزه به سواحل اختصاصی هتل جمیرا یکی از امکانات این هتل لوکس و زیبا می باشد.

منوی ماساژو فعالیت های درمانی برای آقایان و بانوان و استفاده از کارکنان متخصص ، راحتی و آرامش وصف نشدنی را برای گردشگران عزیز تور دبی به وجود می آورد.
هر کدام از 14 اتاق ماساژ درمانی ، به همراه اسپای آکورو و سونا و حمام سنتی ، فضایی آرامش بخش بوجود می اورد.

استخری با کلاس جهانی و با لاین های 25 متری که دارای استاندارد بین المللی می باشد ، تجربه شنای حرفه ای را برای گردشگرن فراهم می کند.

بابت خرید و رزرو بیلیط تور دبی و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 02141954 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط :

تور دبی پاییز 95

تور دبی آذر 95

تور دبی زمستان 95

تور دبی دی 95

تور دبی بهمن 95

تور دبی اسفند 95

تور دبی نوروز 96


 

هتل های لوکس دبی

2 آذر 1395

هتل جمیرا زعبیل سرای دبی

Jumeirah-Zabeel-Saray.jpg

هتل جمیرا زعبیل سرای دبی در جزیره مصنوعی پالم جمیرا  که بعنوان یکی از مکان های تفریحی دبی شناخته شده قرار دارد.این هتل 5 ستاره لوکس تا مراکز خرید دبی 20 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی دبی ۴۵ دقیقه فاصله دارد.هتل زعبیل از 484 اتاق شیک تشکیل شده و رنگ آمیزی اتاق ها شاد و مدرن است و تمامی اتاق ها دارای خدماتی نظیر یخچال، تلویزیون صفحه تخت،جکوزی و ... می باشد. هتل خدمات منحصربه فردی را به مسافران تور دبی ارائه می دهد که خاطرات خوب و به یادماندنی داشته باشند. 

Jumeirah-Zabeel-Saray2.jpg

Jumeirah-Zabeel-Saray1.jpg 

امکانات هتل جمیرا زعبیل سرای دبی:

ساحل اختصاصی ، پارک آبی رایگان و سرویس رایگان به مراکز خرید (دبی مال ، امارات مال و بازدید از مدینه الجمیراه) ،زمین تنیس، بیزینس سنتر ، سالن آرایشگاه، 4 سوئیت با سونای اختصاصی، 2 سالن و رستوران برای مهمانان وی ای پی ،استخر روباز با جکوزی، استخر برای کودکان، 3 حمام ترکی، امکانات برای ماهیگیری و غواصی،3 سوناو ...

Jumeirah-Zabeel-Saray4.jpg

Jumeirah-Zabeel-Saray5.jpg

جهت رزرو و اطلاعات بیشتر از تور دبی  با شماره 88178815-021 تماس حاصل نمایید.

 هتل استیجن برگر دبی

هتل استیجن برگر دبی در شمار مجلل ترین هتل های 5 ستاره دبی که واقع در خیابان ال ابرج در جوار برج بلو بی دبی با 267 اتاق بسیار لوکس و شیک می باشد. اتاق های هتل استیجن برگر دبی دارای پانورمای بسیار زیبا و دل نشین از شهر یا رودخانه و مجهز به امکانات تلویزیون، ماهواره، حمام و ... لحظات شیرینی را برای مسافران تور دبی به ارمغان می اورد. هتل تا نزدیک ترین فرودگاه 11 کیلومتر، تا برج خلیفه 1/2 کیلومتر و تا فواره دبی 1 کیلومتر فاصله دارد.

 

 

امکانات هتل استیجن برگر دبی :

این هتل برای رفاه حال میهمانان تور دبی باغ زیبا و دل نشین، تراس، استخر، سونا، باشگاه، اسپا، ماساژ، کتابخانه، حمام ترکی، اسکواش، باشگاه کودکان، رستوران، غذاهای رژیمی، روم سرویس، کرایه اتومبیل، سرویس شاتل(رایگان)، ترانسفر فرودگاه(با هزینه)، پذیرش شبانه روزی ، خدمات گردشگری، عابر بانک، نگهداری از کودکان، لاندری، خشکشویی، اتوکشی، واکس، اتاق جلسه، مرکز بیزنس، فکس، کپی، سالن زیبایی، فروشگاه، اتاق وی آی پی، روزنامه، اتاق خانوادگی، آسانسور، سیستم ایمنی، پارکینگ رایگان، وای فای رایگان و... مهیا ساخته است.

 

 هتل جود پالاس دبی

هتل جود پالاس دبی یکی از بهترین هتل های پنج ستاره دبی که در منطقه مرکزی دیره واقع شده است و دارای 249 باب اتاق با طراحی مجلل و با شکوه با رنگ هایی گرم و دل نشین با چیدمانی خاص و بالکن اختصاصی و دارای امکاناتی کامل و مجهز و در فاصله 15 دقیقه ای با ماشین تا فرودگاه بین المللی دبی و همین طور فاصله 5 دقیقه پیاده روی  تا متروی الریگا دبی می باشد. در رستوران های این هتل انواع مختلفی از غذاهای هندی، عربی و ایرانی و ... برای گردشگران عزیز تور دبی سرو می کند.

 

 امکانات هتل جود پالاس دبی :

این هتل دارای استخر سر باز، زمین گلف، اسپا، ماساژ، رستوران، سیستم ایمنی، پارکینگ رایگان، وای فای رایگان،روم سرویس، خدمات گردشگری، عابر بانک، نگهداری از کودکان، لاندری، خشکشویی،کرایه اتومبیل، ترانسفر فرودگاه(با هزینه)، پذیرش 24 ساعته، اتوکشی، واکس، اتاق جلسه، مرکز بیزنس، فکس، کپی، سالن زیبایی، روزنامه، آسانسور می باشد و همین طور سرویس شاتل رایگان برای مرکز خرید سیتی سنتر دیره و ساحل برای رفاه گردشگران تور دبی فراهم دیده است.

 

هتل برج العرب دبی

 

هتل برج العرب دبی در شمار هتل های 7 ستاره دبی قرار دارد و یکی از مجلل ترین و شیک ترین هتل های دبی محسوب می شود این هتل در 280 متری از ساحل جمیرا واقع شده است. این هتل به سبک خاصی طراحی شده و معماری آن مثل بادبان کشتی می باشد. این هتل 231 متر ارتفاع، 70 طبقه و 202 سوئیت کاملا لوکس دارد. به دلیل طراحی منحصر به فرد هتل برج العرب دبی آن را به عنوان سنبل جهان عرب می دانند ولی طراحان غربی نمای رو به ساحل این هتل را به صورت صلیب طراحی کرده اند. رستوران این هتل یکی از 10 رستوران برتر دنیا می باشد. بلند ترین لابی آتریوم در جهان متعلق به این هتل است و اگر شما میهمانان تور دبی در لابی بایستید به سقف هتل نگاه کنید ، متوجه عظمت سازه ای که در آن اقامت دارید خواهید شد . با توجه به اندازه بسیار وسیع برج العرب دبی، این هتل تنها 202 سوئیت دارد و علت آن هم بزرگ بودن همه ی سوئیت های برج العرب است .ساخت برج العرب در زمان خودش حدود 650 میلیون دلار هزینه در بر داشت که با این حساب اگر سالیان سال همه سوئیت ها به بالاترین قیمت و تمام مدت اجاره داده شود ، با توجه به هزینه های جاری برج ، این سرمایه گذاری بازگشت نخواهد داشت. این هتل نمادی از شهر دبی را برای مسافران تور دبی به ارمغان می آورد.

 

امکانات هتل برج العرب دبی:

پذیرایی و خوش آمد گویی از میهمانان تور دبی ، نوشیدنی، دسر و سبد میوه به محض رسیدن، ایکس باکس و پلی استیشن برای کودکان، کنترل امکانات سوئیت با ریموت، کلابرایگان، ساحل اختصاصی، پارک آبی رایگان، ست کامل لوازم بهداشتی و عطر و ادکلن برای خانم ها و آقایان مارک هرمس انگلستان، ترانسفر رایگان لوکس، پیشخدمت اختصاصی، این هتل دارای رستوران هاو غذاهای متفاوتی است که در بالای هتل قرار دارد و میهمانان تور دبی برای رفتن به این رستوران ها باید از آسانسورهای شیشه ای استفاده کنند. یکی دیگر از رستوران های این هتل رستوران المهرا می باشد که در آن اکواریوم غول پیکری با ماهی های بسیار زیبا وجود دارد این رستوران با زیبایی خیره کننده همواره توجه گردشگران تور دبی را به خود جلب می کند.

 

هتل دی میدان دبی

_دی_میدان_دبی_1.jpg

هتل دی میدان دبی در شمار هتل های 5 ستاره دبی قرار دارد و اولین هتل 5 ستاره جهان است. هتل دی میدان هر ساله توجه بسیاری از گردشگران تور دبی را به خود جلب می نماید. این هتل در کنار زمین بازی های ورزشی قرار دارد و تا مرکز کنوانسیون بین المللی دبی 10 دقیقه رانندگی و تا فرودگاه بین المللی دبی 20 دقیقه رانندگی فاصله دارد. این هتل از 284 اتاق تشکیل شده است که اتاق های لوکس آن با رنگ های گرم دکور بندی شده اند. تمامی اتاق ها دارای امکاناتی نظیر وای فای رایگان، تلویزیون و .. می باشند. همچنین همه اتاق ها دارای بالکن خصوصی می باشند که رو به زمین اسب سواری است. در رستوران های این هتل انواع غذاهای بین المللی چینی، هندی ، تایلندی، ژاپنی و .. برای میهمانان تور دبی سرو می شود و طعم غذاهای خوشمزه و متنوعی را به مسافران ارائه می دهد.

آدرس هتل دی میدان دبی : The Meydan Road, Meydan City, Nad Al Sheba, Dubai, United Arab Emirates

امکانات هتل دی میدان دبی

استخر سر باز، باغ، تراس، زمین تنیس، زمین گلف ، اسب سورای ، باشگاه، اسپا، ماساژ، کرایه دوچرخه، زمین بازی، رستوران، بار، اسنک بار، روم سرویس، کرایه خودرو بنا به درخواست مسافران تور دبی ، سرویس شاتل(رایگان)، شاتل فرودگاه(با هزینه)، پذیرش 24 ساعته، خدمات گردشگری، خدمات بلیت، عابر بانک، نگهداری از کودکان، لاندری، خشکشویی، اتوکشی، واکس، خانه داری روزانه، اتاق جلسه مجهز ، فکس، کپی، سالن زیبایی، فروشگاه، سوییت ماه عسل، روزنامه، مغازه، آسانسور، پارکینگ رایگان.

_دی_میدان_دبی_2.jpg

_دی_میدان_دبی_3.jpg

_دی_میدان_دبی_4.jpg

 

مطالب مرتبط:                      

 تور دبی پاییز 95

تور دبی بهمن 95

تور دبی دی 95

تور دبی نوروز 96

تور دبی زمستان 95

تور دبی آذر 95

تور دبی از شیراز

تور دبی از تبریز

تور دبی از اصفهان

تور دبی از کرمانشاه

 تور دبی از مشهد

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم