هتل های 4 ستاره استانبول

8 اسفند 1395

هتل سمینال استانبول

seminalis1jpg.jpg

هتل سمینال استانبول هتلی 4 ستاره می باشد که با میدان تکسیم که یکی از مهم ترین میدان های شهر استانبول می باشد 120 متر فاصله دارد. این هتل با فرودگاه بین المللی آتاتورک تنها 20 کیلومتر فاصله دارد. هتل سمینال استانبول در سال 2007 برای گردشگران تور استانبول مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل به جاذبه های توریستی و مناطق تاریخی نزدیک می باشد و گردشگران تور استانبول که در این هتل اقامت دارند به آسانی می توانند به این مراکز دسترسی داشته باشند. 

امکانات هتل سمینال استانبول :

هتل سمینال استانبول دارای 7 طبقه و 88 اتاق را دارا می باشد که اتاق ها از امکاناتی برخوردار می باشند. از جمله امکانات اتاق ها می توان به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای و ...... برای گردشگران تور استانبول اشاره کرد. گردشگران تور استانبول می توانند در رستوران هتل سمینال استانبول انواع غذاهای محلی ترکی ، بین المللی و .... را سفارش داده و سرو کنند. از امکانات رفاهی هتل می توان به اتاق ماساژ ، آبگرم ، حمام ترکی ، استخر سرپوشیده و ..... برای گردشگران تور استانبول اشاره کرد.

دیگر امکانات و خدمات هتل سمینال استانبول :

پذیرش 24 ساعته ، صرافی ، کتابخانه ، سونا و ......

 seminalis2jpg.jpg

 seminalis3jpg.jpg

 seminalis4jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور استانبول  و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل کلاس استانبول

klasis1jpg.jpg

هتل کلاس استانبول یکی از هتل های 4 ستاره می باشد که در منطقه شهزاده باشی استانبول واقع شده است. این هتل زیبا در سال 1986 میلادی افتتاح شده است و در سال 2008 میلادی برای گردشگران تور استانبول مورد بازسازی قرار گرفته است. هتل کلاس استانبول تا فرودگاه بین المللی آتاتورک تنها 13 کیلومتر و با بازار بزرگ استانبول 15 دقیقه فاصله دارد. این هتل به دلیل نزدیکی به مراکز خرید و همچنین اماکن تاریخی هرساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد. 

امکانات هتل کلاس استانبول :

هتل کلاس استانبول در 5 طبقه و دارای 129 اتاق می باشد که همه اتاق ها دارای امکاناتی می باشند. از جمله امکانات اتاق ها می توان به یخچال ، تلویزون ، وای فای ، مبلمان ، تخت خواب و ..... اشاره کرد. در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی ، بین المللی و ... برای گردشگران تور استانبول نیز طبخ می شود. از امکانات رفاهی هتل کلاس استانبول می توان به حمام ترکی ، استخر ، سونا ، اتاق ماساژ و .... برای گردشگران تور استانبول اشاره کرد. همچنین هتل دارای خدماتی از قبیل پذیرش 24 ساعته ، صرافی ، صندوق امانات ، خدمات لباسشویی و خشکشویی ، اجاره اتومبیل و ..... برای توریست های تور استانبول می باشد. 

 klasis2jpg.jpg

 klasis3jpg.jpg

 klasis4jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبولو اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

 

 

هتل کناک استانبول

konak_is_1jpg.jpg

هتل کناک استانبول هتلی 4 ستاره می باشد که با میدان تکسیم که یکی از مهم ترین میدان های شهر استانبول می باشد 7 دقیقه فاصله دارد. این هتل زیبا در سال 1972 میلادی برای گردشگران تور استانبول بنا گردیده است. درضمن هتل کناک استانبول در سال 2012 میلادی بازسازی شده است. همچنین این هتل تا فرودگاه آتاتورک 18 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل کناک استانبول :

هتل کناک استانبول در 7 طبقه و 117 اتاق را دارا می باشد که همه اتاق ها مجهز به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای و .... می باشند. همچنین اتاق ها با تلفیقی از شیوه سنتی و مدرن طراحی شده اند . هتل کناک استانبول دارای 2 رستوران می باشد که گردشگران تور استانبول نوروز 96 می توانند انواع غذاهای ترکی ، بین المللی و .... را سفارش داده و سرو کنند. از دیگر امکانات و خدمات هتل می توان به پذیرش 24 ساعته ، صرافی ، خدمات لباسشویی و خشکشویی ، پارکینگ ، صندوق امانات ، امکانات ویژه معلولین و ... برای گردشگران تور استانبول نوروز 96 اشاره کرد. 

 konak_is_2_jpg.jpg

 konak_is_3jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول نوروز 96 و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل آلکاوکلر کبان استانبول

 kebanis1jpg.jpg

هتل آلکاوکلر کبان استانبول از هتل های 4 ستاره شهر استانبول به حساب می آید. این هتل با میدان تکسیم که یکی از مهم ترین میدان های این شهر می باشد 150 متر فاصله دارد. هتل دارای موقعیت جغرافیایی خوبی می باشد به همین خاطر هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد. 

امکانات هتل آلکاوکلر کبان استانبول :

هتل آلکاوکلر کبان استانبول دارای 84 اتاق می باشد که اتاق ها مجهز به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای و ..... می باشند. در ضمن اتاق ها به سبک و شیوه ی آرت دکو طراحی شده اند. گردشگران تور استانبول نوروز 96 می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی را سفارش داده و میل کنند. همچنین هتل آلکاوکلر کبان استانبول دارای امکانات رفاهی از جمله استخر ، سونا ، جکوزی ، حمام ترکی و .... برای گردشگران تور استانبول نوروز 96 می باشد .

 kebanis2jpg.jpg

kebanis4jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول نوروز 96 و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل مرکور تکسیم استانبول

 mercoris3jpg.jpg

هتل مرکور تکسیم استانبول یکی از هتل های خوب و 4 ستاره شهر استانبول می باشد که با میدان تکسیم که یکی از مهم ترین میدان های شهر استانبول می باشد تنها 10 دقیقه فاصله دارد. این هتل به دلیل نزدیکی به جاذبه های تفریحی و مناطق توریستی هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد. هتل مرکور تکسیم استانبول با فرودگاه آتاتورک تنها 21 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل مرکور تکسیم استانبول :

هتل مرکور تکسیم استانبول دارای 137 اتاق می باشد که همه اتاق ها مجهز به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای و ..... می باشند. بعضی از اتاق ها دارای بالکن می باشند که نمایی بسیار زیبا به سوی دریا و شهر دارند. توریست های تور استانبول نوروز 96 می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی را سفارش داده و سرو کنند. از امکانات رفاهی و خدمات هتل می توان به سالن تناسب اندام ، لاندری ، خدمات خشکشویی ، صندوق امانات ، پارکینگ ، امکانات مخصوص معلولین و ... برای گردشگران تور استانبول نوروز 96 اشاره کرد. 

 mercoris2jpg.jpg

 mercoris4jpg.jpg

 mercoris5jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول نوروز 96 و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

مطالب مرتبط :

تور استانبول نوروز 96

تور استانبول اردیبهشت 96

هتل های استانبول

8 اسفند 1395

هتل هیلتون بسفر استانبول .gif.gif.gif.gif.gif Istanbul Hilton Bosphorus Hotel

هتل هیلتون بسفر استانبول Istanbul Hilton Bosphorus Hotel یکی از هتل‌های خیلی خوب و قدیمی 5 ستاره می‌باشد که در سال 1955 میلادی در مرکز قسمت اروپایی و منطقه سیسلی شهر استانبول بنا شده است و تنها چند دقیقه با خیابان تکسیم استانبول فاصله دارد. این هتل در 12 طبقه و در مجموع با 500 اتاق و سوییت مجلل و زیبا خود لحظات شاد و خوشی را برای گردشگران تور استانبول به ارمغان می‌آورد. مناطق تجاری و گردشگری استانبول مانند تکسیم و خیابان استقلال تنها چند دقیقه با هتل فاصله دارند و اماکن توریستی و تاریخی استانبول نظیر مسجد آبی ، بازار بزرگ ، کاخ دلمه باغچه ، گالاتا تاور و... از محل‌های توریستی نزدیک به هتل هیلتون بسفر استانبول می‌باشند. هفت رستوران و کافه هتل از قبیل رستوران تراس هتل مشرف به تنکه بسفر ، کافه استخر و... با انواع غذاهای بین المللی ، میان وعده‌ها و انواع نوشیدنی‌ها آماده پذیرایی از مسافرانتور استانبول می‌باشند.فاصله هتل هیلتون بسفر استانبول تا فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول حدود 22 کیلومتر می‌باشد. همچنین این هتل با دارا بودن 27 سالن کنفرانس و ضیافت با ظرفیت 10 تا 3000 نفر آماده برگزاری مجالس،کنفرانس‌ها،ضیافت‌ها و... شما می‌باشد. این هتل آخرین بار در سال 1997 به طور کامل باز طراحی شده است.هتل هیلتون بسفر استانبول جزء زیر مجموعه هتل‌های هیلتون می‌باشد و در سال 2015 به عنوان یکی از 10 هتل برتر شهر استانبول انتخاب شده است.

-هیلتون-بسفر-استانبول.gif

تصاویر،عکس ها و امکانات هتل هیلتون بسفر استانبول:

رستوران بین المللی،پذیرش شبانه روزی،تهویه مطبوع اتاق‌ها،سیستم گرمایش،خدمات تحویل بار و چمدان،آسانسور،اینترنت پرسرعت بی‌سیم رایگان،کافه لانژ،استخر روباز و سربسته،ماساژ درمانی و SPA،سالن ورزشی و بدنسازی،زمین تنیس،حمام سنتی ترکی،پارکینگ،27 سالن کنفرانس و ضیافت و...

-هیلتون-بسفر-استانبول-1.gif

-هیلتون-بسفر-استانبول-2.gif

-هیلتون-بسفر-استانبول-3.gif

-هیلتون-بسفر-استانبول-4.gif

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل دابلتری هیلتون مودا استانبول .gif.gif.gif.gif.gif Istanbul DoubleTree Hilton Moda Hotel

هتل دابلتری هیلتون مودا استانبول Istanbul DoubleTree Hilton Moda Hotel یکی از هتل‌های 5 ستاره ساحلی می‌باشد که در سال 2011 میلادی در قسمت آسیایی و منطقه کادیکوی شهر استانبول بنا شده است. این هتل در 11 طبقه و در مجموع با 245 اتاق و سوییت مجلل با طراحی و چشم انداز بی‌نظیر مکان مناسبی برای گذراندن تعطیلات تور استانبول می‌باشد. اقامت در این هتل همراه با کاوش در منطقه آسیایی شهر استانبول مانند بازارهای سنتی،باغ چای،معماری‌های عثمانی،کلیساهای تاریخی و اتاق‌های مشرف به دریای مرمره و بافت قدیمی و سنتی شهر استانبول لحظات خوبی را برای شما به ارمغان می‌آورد. شما به راحتی می‌توانید با خدمات مستمر حمل ونقل موجود در اسکله کادیکوی برای بازدید از اماکن تاریخی و توریستی قسمت اروپایی شهر استانبول اقدام به عمل آورید. رستوران بین المللی و کافه هتل با انواع غذاهای مدیترانه‌ای و نوشیدنی‌ها آماده پذیرایی هر چه تمام تر از میهمانان تور استانبول می‌باشند.فاصله هتل دابلتری هیلتون مودا استانبول تا فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول ترکیه حدود 18 کیلومتر می‌باشد.این هتل جزء زیر مجموعه هتل‌های هیلتون می‌باشد و در سال 2015 به عنوان یکی از 10 هتل برتر شهر استانبول انتخاب شده است.

 -دابلتری-هیلتون-مودا-استانبول.gif

-دابلتری-هیلتون-مودا-استانبول-1.gif

تصاویر،عکس ها و امکانات هتل دابلتری هیلتون مودا استانبول:

رستوران بین المللی،پذیرش شبانه روزی،پشتیبانی از چند زبان،خدمات تحویل بار و چمدان،آسانسور،تهویه مطبوع،سیستم گرمایش،استخر و جکوزی پشت بام،استخر چهارفصل سربسته،سالن ورزشی و بدنسازی،اینترنت بی‌سیم رایگان،پارکینگ،حمام سنتی ترکی،خشک شویی و لاندری و... .

-دابلتری-هیلتون-مودا-استانبول-2.gif

-دابلتری-هیلتون-مودا-استانبول-3.gif

-دابلتری-هیلتون-مودا-استانبول-4.gif

-دابلتری-هیلتون-مودا-استانبول-5.gif

 

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل ترویا تکسیم استانبول .gif.gif.gif.gif Istanbul Troya Taksim Hotel

هتل ترویا تکسیم استانبول Istanbul Troya Taksim Hotel یک از هتل های 4 ستاره منطقه تکسیم استانبول است که در محله تپه باشی در سال 1990 میلادی بنا شده است. این هتل در 9 طبقه و با 77 اتاق و سوییت همراه با اینترنت رایگان،بدون استعمال دخانیات،تهویه مطبوع و سیستم گرمایشی و... در ارائه خدمات به گردشگران تور استانبول فعالیت میکند. فاصله هتل ترویا تکسیم استانبول تا اماکان تاریخی و توریستی همچون کاخ توپکاپی،ایاصوفیه،مرکز همایش های لطفی کردار و... نزدیک بوده و مراکز تجاری و خرید استانبول همچون میدان تکسیم استانبول،خیابان استقلال و... تنها 250 متر فاصله دارد و همچنین فاصله هتل ترویا تکسیم استانبول تا فرودگاه آتاتورک استانبول ترکیه حدود 19 کیلومتر میباشد. ما ضمن استقبال شما را به لذت بردن از صبحانه در رستوران پشت بام با نمایی از شاخ طلایی استانبول دعوت میکنیم و گردشگران تور استانبول میتوانند در تراس رستوران هتل از صرف غذاهای ترکیه ای و یونانی لذت ببرند. قهوه ترک معطر و شیرینی های خوشمزه کافه هتل ترویا تکسیم استانبول نیز به شما میهمان تور استانبول پیشنهاد میگردد. میهمانان هتل میتوانند از سالن بدنسازی و سونا در طول اقامت به صورت رایگان استفاده نمایند. هتل ترویا تکسیم استانبول تنها 250 متر تا میدان تقسیم فاصله دارد اکثر رستوران ها و تئاترهای معروف استانبول در گوشه و کنار هتل واقع شده اند. این هتل در سال 2008 به صورت کامل و در سال 2013 به صورت دوره ای بازسازی شده است. هتل ترویا تکسیم استانبول در منطقه پر جنب و جوش تکسیم و منطقه تاریخی بی اوغلو واقع شده است و انتخاب ایده آل برای اقامت میباشد.

-ترویا-تکسیم-استانبول.jpg

-ترویا-تکسیم-استانبول-1.jpg

 

عکس ها، تصاویر و امکانات هتل ترویا تکسیم استانبول

پذیرش شبانه روزی،رستوران بین المللی،کافه بار،خدمات تحویل بار و چمدان،تهویه مطبوع,روم سرویس 24 ساعته،اینترنت WIFIرایگان،آسانسور،پارکینگ اختصاصی،سالن بدنسازی و سونا،سالن برگزاری جلسات و... .

-ترویا-تکسیم-استانبول-2.jpg

-ترویا-تکسیم-استانبول-3.jpg

-ترویا-تکسیم-استانبول-4.jpg

-ترویا-تکسیم-استانبول-5.jpg

 

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل سمیر دلوکس استانبول .gif.gif.gif.gif Istanbul Samir Deluxe Hotel

هتل سمیر دلوکس استانبول Istanbul Samir Deluxe Hotel یکی از هتل های 4 ستاره استانبول ترکیه است که در سال 1998 در منطقه تاریخی و توریستی، منطقه فاتح استانبول بنا شده است. این هتل در 5 طبقه و در مجموع با 40 اتاق شامل 8 اتاق سینگل،32 اتاق دابل آماده استقبال از گردشگران تور استانبول می باشد. مسجد ایاصوفیه،کاخ عثمانی توپکاپی و مسجد آبی در فاصله 20 دقیقه ای بصورت پیاده روی و 4 دقیقه ای به وسیله تراموا می باشند. اتاق های هتل سمیر دلوکس استانبول دارای تهویه مطبوع،تلویزیون ماهواره ای و اینترنت بی سیم رایگان،مینی بار،میز کار می باشند. میهمانان تور استانبول می توانند از صرف غذاهای محلی در رستوران و نوشیدنی های سرد و گرم کافه بار هتل لذت ببرند. بازار بزرگ استانبول در فاصله پیاده روی 10 دقیقه ای از هتل سمیر دلوکس استانبول واقع شده و ایستگاه مترو Vezneciler و ایستگاه تراموا لاللی در نزدیکی هتل قرار دارند و همچنین هتل به سایر نقاط شهر و منطقه تکسیم استانبول دسترسی مناسبی دارد. فاصله هتل سمیر دلوکس استانبولتا فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول ترکیه حدود 12 کیلومتر میباشد. هتل سمیر دلوکس استانبول یک انتخاب عالی برای مسافران تور استانبول می باشد که علاقه فراوانی به آثار تاریخی و موزه ها دارند. این هتل در سال 2016 به آخرین بازسازی خود را به انجام رسانده است.

 -سمیر-دلوکس-استانبول.jpg

-سمیر-دلوکس-استانبول-1.jpg

عکس ها،تصاویر و امکانات هتل سمیر دلوکس استانبول

پذیرش شبانه روزی،رستوران،کافه بار،تهویه مطبوه و سیستم گرمایش،خدمات تحویل بار و چمدان،لاندری و خشک شویی،خدمات SPA،آسانسور،سالن برگزاری جلسات،روف گاردن و... .

-سمیر-دلوکس-استانبول-2.jpg

-سمیر-دلوکس-استانبول-3.jpg

-سمیر-دلوکس-استانبول-4.jpg

-سمیر-دلوکس-استانبول-5.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل متروپولیتن تکسیم استانبول .gif.gif

هتل های 5 ستاره استانبول

تور استانبول
5 بهمن 1395

هتل مونپیک استانبول_استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gifIstanbul Movenpick Hotel

هتل مونپیک استانبولIstanbul Movenpick Hotelیکی از هتل های 5 ستاره خوب می باشد که در سال 2003 میلادی در منطقه تجاری شهر استانبول بنا شده است. این هتل در 20 طبقه و در مجموع با 249 اتاق و سوییت اقامت خوبی را برای گردشگرانتور استانبولبه ارمغان می آورد. فاصله این هتل با مرکز خرید کانیون استانبول 1.5 کیلومتر می باشد. ایستگاه مترو در نزدیکی هتل قرار گرفته است. رستوران این هتل با انواع غذاهای مدیترانه ای، سوئیسی و غذاهای ترکیه ای آماده پذیرایی از میهمانانتور استانبولمی باشد.این هتل مجهز به اینترنت بی سیم می باشد.فاصله هتل مونپیک استانبول تا فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول ترکیه حدود 28 کیلومترر می باشد.همچنین این هتل به دلیل قرار گرفتن در منطقه تجاری دارای 10 سالن برای برگزاری جلسات و کنفرانس ها می باشد.

-مونپیک-استانبول.gif

-مونپیک-استانبول-1.gif

تصاویر،عکس ها و امکاناتهتل مونپیک استانبول:

رستوران بین المللی،پذیرش شبانه روزی،تهویه مطبوع،سیستم گرمایش،خدمات خانه داری، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، کافه، صرافی، ترانسفر فرودگاهی، آسانسور، صندوق امانات، سالن کنفرانس، استخر سرپوشیده و روباز، سونا، جکوزی،ماساژ تایلندی وSPA، حمام سنتی ترکی و بخار،مرکز آب درمانی،سالن بدنسازی، اتاق بازی کودکان، کرایه دوچرخه، بیلیارد، سرویس مراقبت از کودکان، ورود حیوانات خانگی و...

-مونپیک-استانبول-2.gif

-مونپیک-استانبول-3.gif

-مونپیک-استانبول-4.gif

-مونپیک-استانبول-5.gif

-مونپیک-استانبول-6.gif

جهت رزرو و خریدتور استانبولو اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل ایمپریال بیزینس استانبول.gif.gif.gif.gif.gifIstanbul Imperial Business Hotel

هتل ایمپریال بیزینس استانبولIstanbul Imperial Business Hotelیکی از هتل های 5 ستاره نوساز می باشد که در سال 2014 میلادی در منطقه جدیدالاحداث بومونتی شهر استانبول بنا شده است.این هتل 20 دقیقه با ماشین با اماکن تاریخی و توریستی و منطقه تاریخی سلطان احمد و نیز 10 دقیقه با تنگه بسفر فاصله دارد. این هتل در 10 طبقه و درمجموع از 203 اتاق و سوییت تشکیل شده است و اقامت مناسبی را برای مسافرانتور استانبولبه ارمغان می آورد. تمام اتاق های این هتل به اینترنت بی سیم پرسرعت مجهز می باشد.در هتل مرکز سلامتی وSPAبه شکل خصوصی برای هر فرد وجود دارد.در هتل ایمپریال بیزینس برای رفاه حال میهمانانتور استانبولمرکز مراقبت از پوست و زیبایی در نظر گرفته شده است.فاصلههتل امپریالبیزینس استانبولبومنتی تا فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول ترکیه حدود 17 کیلومتر است.

-ایمپریال-بیزینس-استانبول.gif

تصاویر،عکس ها و امکاناتهتل ایمپریال بیزینس استانبول:

رستوران بین المللی، پذیرش شبانه روزی، کافه تریا، اینترنت پرسرعت،استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی، ماساژ وSPA، حمام سنتی ترکی و بخار، انعکاس درمانی، سنگ داغ درمانی ،تهویه مطبوع،سیستم گرمایش، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی،گاو صندوق،صندوق امانات، فکس و کپی، بار،خدمات تحویل بار و چمدان، کرایه اتومبیل و...

-هتل-ایمپریال-بیزینس-استانبول.gif

-هتل-امپریال-استانبول.gif

جهت رزرو و خریدتور استانبولو اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل پراپالاس جمیرا استانبول.gif.gif.gif.gif.gifIstanbul Pera Palace Jumeirah Hotel

 

هتل پرا پالاس استانبولIstanbul Pera Palace Hotelدر سال 1892 میلادی در منطقه تکسیم شهر استانبول واقع در خیابان استقلال درب های خود را به گردشگرانتور استانبولگشوده است.این هتل در 6 طبقه و در مجموع با 115 اتاق و سوییت مجلل آماده پذیرایی از مسافرانتور استانبولمی باشد. فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول 45 دقیقه با این هتلفاصلهدارد. هتل مجهز به اینترنت پرسرعت بی سیم می باشد.رستوران هتل با انواع غذاهای بین المللی و همچنین غذاهای ایتالیایی آماده پذیرایی از مسافرانتور استانبولمی باشد.هتل پراپالاس جمیرا استانبولمیزبان شخصیت های برجسته ای همچونارنست همینگوی ، آگاتا کریستی و آلفرد هیچکاک بوده است.این هتل توسط معمار پرآوازه محلیAlexander Vallaury با ظرافتی خاص ساخته شده و ویژگی های بناهای قرن نوزدهم را به طور کامل حفظ کرده است.اتاق 101 هتل به عنوان ادای احترام به بنیان گذار ترکیه مدرن به صورت موزه آتاتورک در آمده است.

-پراپالاس-استانبول.gif

تصاویر،عکس ها و امکاناتهتل پراپالاس استانبول:

رستوران بین المللی،پذیرش 24 ساعته، آسانسور، گاو صندوق،خدمات تحویل بار و چمدان، تهویه مطبوع، بار، استخر سرپوشیده و روباز، ماساژ، جکوزی، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، حمام سنتی ترکی و بخار، خدمات خانه داری، امکانات جلسه و صیافت، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی،سالن بدنسازی، رنت کار، صرافی و...

-پراپالاس-استانبول-1.gif

-پراپالاس-استانبول-2.gif

 

جهت رزرو و خریدتور استانبولو اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل تایتانیک پورت استانبول.gif.gif.gif.gif.gifIstanbul Titanic Port Hotel

 

هتل تایتانیک پورت استانبولIstanbul Titanic Port Hotel با درجه بندی 5 ستاره است و در سال 2009 میلادی در منطقه باقرکوی شهر استانبول و مشرف به دریای مرمره بنا شده است.این هتل در 11 طبقه و در مجموع با 181 اتاق و سوییت زیبا و مدرن و 400 تختخواب تشکیل شده است و آماده پذیرایی از گردشگرانتور استانبولمی باشد.فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول ترکیه در 4 کیلومتری این هتل واقع شده است.این هتل مجهز به اینترنت بی سیم پرسرعت می باشد.هتل تایتانیک پورتاستانبول در مجاورت مرکز نمایشگاه های بین المللیشهر استانبولواقع شده است. اتاق های این هتل با آثار سنتی و صنایع دستی هنرمندان محلی تزیین شده است. هتل دارای استخر آبگرم نیز می باشد و در مرکز ورزشی آن مجموعه ای از ورزش ها و ماساژ درمانی انجام می شود.رستوران این هتل واقع در طبقه آخر با انواع غذاهای بین المللی و مدیترانه ای آماده پذیرایی از مسافرانتور استانبولمی باشد.

-تایتانیک-پورت-استانبول.gif

تصاویر،عکس ها و امکاناتهتل تایتانیک پورت استانبول:

رستوران بین المللی،پذیرش 24 ساعته، بار،خدمات تحویل بار و چمدان، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، تهویه مطبوع،سیستم گرمایش، استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی، سونا، جکوزی، ماساژ، اینترنت پرسرعت، آرایشگاه، عکاسی، پرستار کودک،صرافی، حمام سنتی ترکی و بخار،پارکینگ رایگان و...

-تایتانیک-پورت-استانبول-لابی.gif

-تایتانیک-پورت-استانبول-سرویس.gif

جهت رزرو و خریدتور استانبولو اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل رادیسون بلو پرا استانبول.gif.gif.gif.gif.gifIstanbul Radisson Blu Pera Hotel

هتل رادیسون بلو استانبولIstanbul Radisson Blu Hotelیکی از هتل های نسبتا نوساز است که در سال 2012 میلادی در منطقه پرا شهر استانبول بنا شده است.این هتل در 6 طبقه و در مجموع با 130 اتاق و سوییت زیبا آماده پذیرایی از مسافران و تجارتور استانبولمی باشد.این هتل مجهز به اینترنت پرسرعت بی سیم می باشد.فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول ترکیه در 18 کیلومتری هتل رادیسون بلو پرا واقع شده است.صبحانه در این هتل به صورت بوفه سرو می شود.تونل های تاریخی استانبول 350 متر از این هتل فاصله دارند.با کمی پیاده روی مسافرانتور استانبولمی توانند به اماکن توریستی و تاریخی شهر استانبول همچون موزه پرا ، منطقه گالاتا و برج گالاتا و شهر قدیمی دسترسی داشته باشند.این هتل در طی سال پذیرای تاجران می باشد.

-رادیسون-بلو-پرا-استانبول.gif

تصاویر،عکس ها و امکاناتهتل رادیسون بلو استانبول:

رستوران بین المللی، پدیرش شبانه روزی، اینترنت پرسرعت،تهویه مطبوع،خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت،لباسشویی،خشکشویی،اتوکشی،آسانسور، گاو صندوق،خدمات تحویل بار و چمدان، فروشگاه، بار،سیستم گرمایش، صرافی،رنت کار، استخر، سونا، جکوزی، ماساژ، سولاریوم، حمام سنتی ترکی و بخار، فکس و کپی و...

-رادیسون-بلو-پرا-استانبول-لابی.gif

-رادیسون-بلو-پرا-استانبول-رستوران.gif

-رادیسون-بلو-پرا-استانبول-استخر.gif

-رادیسون-بلو-پرا-استانبول-اتاق.gif

جهت رزرو و خریدتور استانبولو اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط:

تور استانبول زمستان 95

تور استانبول بهمن 95

تور استانبول اسفند 95

 

تور استانبول نوروز 96

هتل های لوکس استانبول

تور استانبول
16 آذر 1395

هتل رادیسون بلو شیشلی استانبول 

radisonhs1jpg.jpg

هتل رادیسون بلو شیشلی استانبول هتلی لوکس و 5 ستاره می باشد که در منطقه سیسلی شهر استانبول واقع شده است . این هتل به دلیل نزدیکی به فرودگاه و مراکز تجاری بهترین انتخاب برای گردشگران تور استانبول می تواند باشد. 

امکانات هتل رادیسون بلو شیشلی استانبول :

هتل رادیسون بلو شیشلی استانبول دارای 291 اتاق می باشد که همه اتاق ها دارای امکاناتی از جمله مبلمان لوکس ، تخت خواب های بزرگ ، یخچال ، تلویزیون ، وای فای و ..... می باشند. در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی برای توریست های تور استانبول طبخ می شود. همچنین گردشگران تور استانبول می توانند در سالن تناسب اندام هتل رادیسون بلو شیشلی استانبول لحظاتی را به ورزش بپردازند. در ضمن کارکنان هتل مجرب بوده و به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند.  

دیگر امکانات و خدمات هتل رادیسون بلو شیشلی استانبول :

استخر سرپوشیده و سرباز ، حمام ترکی ، کا فی شاپ و .... 

radisonhs2jpg.jpg

radison6jpg.JPEG

radisonfs5jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل ناز سیتی استانبول 

هتل ناز سیتی استانبول هتلی زیبا و 5 ستاره می باشد که در منطقه تکسیم شهر استانبول واقع شده است. هتل ناز سیتی تا فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر فاصله دارد. این هتل به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد توجه زیادی از گردشگران تور استانبول را به خود جلب کرده است. 

امکانات هتل ناز سیتی استانبول :

هتل ناز سیتی استانبول در مجموع دارای 79 اتاق می باشد که اتاق ها از امکاناتی برخوردار هستند. از امکانات اتاق ها برای گردشگران تور استانبول می توان به تلویزیون ، یخچال ، وای فای ، مبلمان و ... اشاره کرد. همچنین در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و اروپایی برای توریست های عزیز تور استانبول طبخ می شود. گردشگران تور استانبول می توانند در سالن بدنسازی هتل ساعاتی را به ورزش بپردازند. 

دیگر امکانات و خدمات هتل ناز سیتی استانبول :

خدمات نگهداری از کودکان ، پارکینگ ، خشکشویی ، امکانات ویژه معلولین ، سونا و.....

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل سنترال پالاس استانبول

هتل سنترال پالاس استانبول یکی از هتل های 4 ستاره شهر استانبول می باشد. هتل سنترال پالاس استانبول با میدان تقسیم که یکی از مهم ترین میدان های شهر استانبول می باشد کمتر از 100 متر فاصله دارد. این هتل به دلیل نزدیکی به مراکز خرید و موقعیت مکانی خوبی که دارد هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد.

امکانات هتل سنترال پالاس استانبول :

هتل سنترال پالاس استانبول دارای 107 اتاق شیک می باشد که اتاق ها به سبک عثمانی و با وسایل شیک طراحی شده اند. اتاق های هتل شامل امکاناتی از قبیل مبلمان لوکس ، تخت خواب های بزرگ ، یخچال و..... می باشند. همچنین در رستوران هتل انواع غذاهای متنوعی برای گردشگران تور استانبول طبخ می شود. توریست های تور استانبول می توانند ساعات استراحت خود را در سالن تناسب اندام هتل به ورزش بپردازند و لحظات خوشی را سپری کنند. 

دیگرامکانات و خدمات هتل سنترال پالاس استانبول :

 اتاق ماساژ و آبگرم ، خدمات خشکشویی ، امکانات ویژه معلولین و....

 

 

جهت رزرو و خرید تور استانبولو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل پارک سیتی استانبول

 

هتل پارک سیتی استانبول یکی از هتل های 4 ستاره شهر استانبول می باشد. این هتل 4 ستاره در نزدیکی میدان تقسیم که یکی از مهم ترین میدان های شهر استانبول می باشد واقع شده است. هتل پارک سیتی استانبول در سال 2010 برای توریست های تور استانبول بنا گردیده است. این هتل به دلیل موقعیت مکانی بسیار خوبی که دارد هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد. هتل پارک سیتی تا فرودگاه آتاتورک 25 کیلومتر و با فرودگاه سابیها تقریبا 55 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل پارک سیتی استانبول :

هتل پارک سیتی استانبول دارای 51 اتاق می باشد. اتاق های هتل دارای امکاناتی از جمله تلویزیون ، مبلمان ، یخچال ، وای فای و ..... می باشند. توریست های تور استانبول می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی را سفارش و میل کنند. در ضمن هتل پارک سیتی استانبول برای کودکان زیر 6 سال در صورتی که به تخت اضافی در اتاق نیاز نداشته باشند و برای کودک زیر 2 سال در صورتی که از تخت کودک استفاده کند رایگان می باشد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل پارک سیتی استانبول :

خشکشویی ، صرافی ، اتاق های خانوادگی ، خدمات نگهداری از کودک و ....

 

 

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل گلدن هیل استانبول

goldenhil1تحل.jpg

هتل گلدن هیل استانبول 4 ستاره و در جاده ی ملت قرار گرفته که منطقه ای مرکزی بوده و به عنوان استانبول قدیمی شناخته می شود. هتل گلدن هیل استانبول به دلیل موقعیت مکانی خوب و قیمت مناسبی که دارد هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد.

امکانات هتل گلدن هیل استانبول :

هتل گلدن هیل استانبول دارای 97 اتاق می باشد. همه اتاق های هتل به مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم ، تلویزیون ، وای فای و ... مجهز می باشند و همچنین اتاق ها بالکن خصوصی و منظره ای زیبا رو به دریا دارند. در ضمن هتل گلدن هیل استانبول یک سالن spa دارد سالنی که گردشگران تور استانبول می توانند در آنجا از لحاظ روحی و فیزیکی آرامش خاصی پیدا کنند و لحظاتی به دور از استرس داشته باشند. گردشگران تور استانبول می توانند در سالن تناسب اندام هتل ساعاتی را به ورزش بپردازند.

دیگر امکانات و خدمات هتل گلدن هیل استانبول :

استخر سرپوشیده ، سالن زیبایی ، جکوزی و ...

goldenhil6jpg.jpg

goldenhil3jpg.jpg

goldenhil5jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط :

تور استانبول پاییز 95 

تور استانبول آذر 95 

تور استانبول زمستان 95 

تور استانبول دی 95 

تور استانبول بهمن 95 

تور استانبول اسفند 95 

تور استانبول نوروز 96

هتل های 4 ستاره استانبول

تور استانبول
16 آذر 1395

هتل گرند اس استانبول _استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif Istanbul Grand S Hotel

هتل 4 ستاره گرند اس استانبول Istanbul Grand S Hotel درسال 2009 میلادی در منطقه مرتر شهر استانبول بنا شده است. این هتل در 6 طبقه و در مجموع از 109 اتاق و سوییت آماده خدمت رسانی به مسافران تور استانبول می باشد.فاصله هتل تا فرودگاه آتاتورک ترکیه حدود 9 کیلومتر می باشد. این هتل با ایستگاه مترو 5 دقیقه و گردشگران با کمی پیاده روی می توانند به اماکن توریستی و تاریخی استانبول نظیر مسجد کبود و مسجد ایاصوفیه دسترسی داشته باشند. اتاق های این هتل به اینترنت بی سیم مجهز می باشند.

-گرند-اس-استانبول.gif

 

سایر امکانات و عکس های هتل گرند اس استانبول:

رستوران بین المللی،پذیرش شبانه روزی،آسانسور،بار،صندوق امانات،تهویه مطبوع،سیستم گرمایش،خدمات تحویل بار و چمدان،خدمات خانه داری،سرو صبحانه در اتاق،لباسشویی،خشکشویی،اتوکشی،امکانات جلسه و ضیافت،آرایشگاه،فکس و کپی،صرافی،ماساژ،سونا،مرکز سلامت و آبگرم،استخر سرپوشیده،حمام سنتی ترکی و بخار، سالن بدنسازی و ورزشی و...

-گرند-اس-استانبول-1.gif

-گرند-اس-استانبول-2.gif

-گرند-اس-استانبول-3.gif

-گرند-اس-استانبول-4.gif

جهت رزرو و یا خرید تور استانبول و اطمینان پیدا کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل گرند یاووز استانبول _استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif Istanbul Grand Yavuz Hotel

هتل گرند یاووز استانبول Istanbul Grand Yavuz Hotel هتلی 4 ستاره است که در سال 1992 میلادی در حوالی مسجد سلطان احمد شهر استانبول بنا شده است. این هتل در 9 طبقه و در مجموع از 111 اتاق تشکیل شده است و آماده سرویس دهی به مسافران تور استانبول می باشد.فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول ترکیه در فاصله 15 کیلومتری از هتل قرار گرفته است.در این هتل صرافی نیز برای دسترسی میهمانان تور استانبول وجود دارد.در اطراف این هتل آثار تاریخی و توریستی استانبول مانند:مسجد ایاصوفیه،کاخ توپکاپی،بازار و مسجد سلطان احمد قرار گرفته است.این هتل آخرین بار در سال 2007 میلادی مورد بازسازی قرار گرفته است.

-گرند-یاووز-استانبول.gif

امکانات و تصاویر هتل گرند یاووز استانبول:

رستوران بین المللی،پذیرش شبانه روزی،اینترنت پرسرعت بی سیم،فروشگاه،حمام سنتی ترکی و بخار، سونا،جکوزی، ماساژ،گاو صندوق،تهویه مطبوع،سیستم گرمایش،سالن ورزشی،خدمات تحویل بار و چمدان،لباسشویی،خشکشویی،اتوکشی،امکانات جلسه و ضیافت، آرایشگاه، آسانسور، کتابخانه، فکس و کپی، رنت کار، صرافی،سرو صبحانه در اتاق، خدمات خانه داری و...

-گرند-یاووز-استانبول-1.gif

-گرند-یاووز-استانبول-2.gif

-گرند-یاووز-استانبول-3.gif

-گرند-یاووز-استانبول-4.gif

جهت خرید و رزرو تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل ماربل استانبول _استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif Istanbul Marble Hotel

هتل ماربل استانبول Istanbul Marble Hotel یک هتل 4 ستاره می باشد که در فاصله 100 متری میدان تکسیم استانبول بنا شده است.این هتل در 7 طبقه و با 89 اتاق و سوییت آماده استقبال از گرشگران تور استانبول می باشد.فاصله هتل ماربل تا جاذبه های توریستی و تاریخی استانبول نظیر برج گالاتا،دلمه باغچه و... حدود یک کیلومتر و کاخ سلطان احمد 3 کیلومتر می باشد. این هتل با فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول ترکیه 20 کیلومتر فاصله دارد.هتل ماربل استانبول در نزدیکی ایستگاه مترو و مراکز خرید و رستوران های خیابان استقلال قرار گرفته است.رستوران این هتل با انواع غذاها و نوشیدنی ها با نمایی بی نظیر از تنگه بسفر آماده پذیرایی از مسافران تور استانبول می باشد.

-ماربل-استانبول.gif

تصاویر و امکانات هتل ماربل استانبول:

رستوران،پذیرش شبانه روزی،تهویه مطبوع،سیستم گرمایش،اینترنت بی سیم،گاو صندوق، بار،خدمات تحویل بار و چمدان،اجاره اتومبیل،صرافی، خشکشویی، فکس و کپی، حمام سنتی ترکی و بخار، استخر روباز، ماساژ، سالن کنفرانس و...

-ماربل-استانبول-1.gif

-ماربل-استانبول-2.gif

-ماربل-استانبول-3.gif

-ماربل-استانبول-4.gif

-ماربل-استانبول-5.gif

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل مرکور تکسیم استانبول .gif.gif.gif.gif Istanbul Mercure Taksim Hotel

هتل مرکور تکسیم استانبول Istanbul Mercure Taksim Hotel هتلی با درجه بندی 4 ستاره و نوساز می‌باشد که در سال 2013 میلادی در منطقه تکسیم شهر استانبول به بهره‌ برداری رسیده است. این هتل در 7 طبقه و در مجموع با 137 اتاق و سوییت زیبا و تمیز آماده استقبال از گردشگران تور استانبول می‌باشد. اماکن تاریخی و توریستی شهر استانبول مانند مسجد آبی ، گالاتا تاور ، کاخ دلمه باغچه ، موزه پرا و... به هتل مرکور تقسیم استانبول نزدیک می‌باشند.این هتل دارای یک رستوران و دو بار می‌باشد و با انواع غذاهای مدیترانه‌ای و نوشیدنی‌ها از میهمانان تور استانبول آماده پذیرایی می‌باشد. فاصله هتل مرکور تکسیم استانبول تا فرودگاه آتاتورک استانبول ترکیه حدود 20 کیلومتر می‌باشد. همچنین شما می‌توانید در طول روز از سالن ورزشی و بدنسازی این هتل استفاده کنید.

-مرکور-تکسیم-استانبول.gif

تصاویر،عکس ها و امکانات هتل مرکور تکسیم استانبول:

رستوران مدیترانه‌ای،پذیرش شبانه روزی،تهویه مطبوع اتاق‌ها،سیستم گرمایش،خدمات تحویل بار و چمدان،آسانسور،اتاق بدون استعمال دخانیات،اینترنت بی‌سیم،سالن ورزشی و بدنسازی،صندوق امانات و... .

-مرکور-تکسیم-استانبول-1.gif

-مرکور-تکسیم-استانبول-2.gif.

-مرکور-تکسیم-استانبول-3.gif

-مرکور-تکسیم-استانبول-4.gif

-مرکور-تکسیم-استانبول-5.gif

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل تکسیم لانژ استانبول .gif.gif.gif.gif Istanbul Taxim Lounge Hotel

هتل تکسیم لانژ استانبول Istanbul Taxim Lounge Hotel یکی از هتل های 4 ستاره خاص استانبول میباشد که قدمت آن به 20 سال میرسد و در تقسیم استانبول ترکیه واقع شده است. این هتل در 6 طبقه و در مجموع با 34 اتاق تمیز و به یاد ماندنی با امکاناتی همچون تهویه مطبوع،سیف باکس،مینی بار،کتری برقی و اتو و میز اتو آماده سرویس دهی به مسافران تور استانبولمی باشد.هتل تکسیم لانگ استانبول در 3 دقیقه ای از میدان تقسیم استانبول قرار دارد و فاصله آن با اماکن تاریخی و توریستی دیگر همچون گالاتا تاور و کاخ دلمه باغچه حدود 16 دقیقه بصورت پیاده و از بازار بزرگ استانبول هم نیم ساعت بصورت پیاده فاصله دارد و همچنین فاصله هتل تکسیم لانگ استانبول تا فرودگاه آتاتورک استانبول حدود 19 کیلومتر برای گردشگران تور استانبول می باشد. در این هتل صبحانه بوفه باز است هر روز صبح در رستوران هتل سرو می شود و همچنین وعده های ناهار و شام هم در رستوران پخت میگردد و مسافران تور استانبول میتوانند در صبح ها و عصرها از نوشیدن یک فنجان قهوه در باغ هتل لذت ببرند. این هتل در سال 2014 آخرین بازسازی خود را انجام داده است.

-تکسیم-لانژ-استانبول.jpg

-تکسیم-لانژ-استانبول-1.jpg

عکس ها و تصاویر و امکانات هتل تکسیم لانژ استانبول

پذیرش شبانه روزی،رستوران بین المللی،کافه لانج،تهویه مطبوع،خدمات تحویل بار و چمدان،گاو صندوق،فضای سبز(باغ)،ترانسفر فرودگاهی،خشکشویی و لاندری،روم سرویس شبانه روزی،اینترنت WIFI

-تکسیم-لانژ-استانبول-2.jpg

-تکسیم-لانژ-استانبول-3.jpg

-تکسیم-لانژ-استانبول-4.jpg

-تکسیم-لانژ-استانبول-5.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.


هتل های 4 ستاره استانبول

تور استانبول
14 آذر 1395

هتل ایج 1 استانبول

j1.jpg

هتل ایج 1 استانبولیکی از بهترین های 4 ستارهاستانبولمی باشد که در مرکز شهر ساخته شده است این هتل از نظر موقعیت مکانی یکی از مناسب ترین های شهر استانبول می باشد زیرا در منطقه پر رفت و آمد تقسیم بنا شده این هتل تقریبا به بیشتر مراکز خرید و مکان های دیدنی و گردشگری استانبول دسترسی دارد گردشگرانتور استانبولمی توانند با انتخاب این هتل سفری خوش و به یاد ماندنی را در کنار خانواده خود تجربه کنند.

j2.jpg

امکاناتهتل ایج 1 استانبول:

j3.jpg

از جمله امکاناتهتل ایج 1 استانبولمی توان به سونا ، حمام ترکی ، سالن کنفرانس ، بار ، تلفن ، سرویس ، تلویزیون ، ماهواره ، سرویس حرارتی ، اتو ، خشکشویی و... اشاره کرد که همه این امکانات برای جلب رضایت گردشگرانتور استانبولمی باشد.

j4.jpg

بابت خرید و رزرو بلیط تور استانبولو جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل دمرمره پرا استانبول

d1.jpg

d5.jpg

هتل دمرمره پرا استانبولیکی از بهترین هتل های 4 ستارهاستانبولمی باشد این هتل از موقعیت مکانی بسیار خوبی بهره مند است و تا ایستگاه تراما حدودا 5 دقیقه پیاده روی دارد هتل آتاتورک از این هتل فاصله 22 کیلومتری را دارا می باشد. گردشگرانتور استانبولمی توانند با انتخاب این هتل سفری به یاد ماندنی را کنار خانواده خود تجربه کنند .

d4.jpg

امکاناتهتل دمرمره پرا استانبول:

d2.jpg

از جمله امکاناتهتل دمرمره پرا استانبولاتاق ها با تهویه هوایی مناسب و با تخت های راحتی ، بار ، رستوران با انواع غذاهای محلی و با مواد خوب و مرغوب ، سالن بدنسازی ، سالن کنفرانس ، استخر روباز ، محل نگهداری کودکان و... می باشد. که همه این امکانات برای راحتی گردشگرانتور استانبولاست.

d3.jpg

بابت خرید و رزرو بلیط تور استانبولو جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول

tay4.jpg

هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبولیکی از بهترین هتل های 4 ستارهاستانبولمی باشد که از نظر موقعیت مکانی در مرکز شهر و در محله تقسیم و در نزدیکی مراکز تجاری ساخته شده است. گردشگرانتور استانبولمی توانند با انتخاب ابن هتل سفری خوش را درکنار خانواده خود تجربه کنند این هتل برای تاجران بسیار مکان خوبی است.

tay3.JPG

امکاناتهتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول:

tay2.jpg

امکاناتهتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبولشامل استخر سر پوشیده ، ماساژ ، سونا ، رستوران ، مینی بار ، صرافی و... می باشد که همه این امکانات برای رفاه حال شما گردشگرانتور استانبولمی باشد.

tay5.jpg

tay1.jpg

 

بابت خرید و رزرو بلیط تور استانبولو جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل پرنس استانبول

p3.jpg

p4.jpg

هتل پرنس استانبولیکی از بهترین هتل های 4 ستارهاستانبولمی باشد موقعیت مکانی این هتل بسیار خوب بوده زیرا تا فرودگاه حدودا 18 کیلومتر مربع فاصله دارد و در نزدیکی دو مکان گردشگری زیبای استانبول ساخته شده این هتل تا مسجد ایاصوفیه حدودا 500 متر و با میدان سلطان استانبول 600 متر فاصله دارد که گردشگرانتور استانبولمی توانند با انتخاب این هتل گردشی به یاد ماندنی را تجربه کنند.

p5.jpg

امکاناتهتل پرنس استانبول:

p2.jpg

از جمله امکاناتهتل پرنس استانبولمی توان به اتاق ها با تهویه هوای مناسب ، صبحانه ، مینی بار ، بیلیارد ، شسوار ، مبلمان و تخت های راحتی و زیبا ، صرافی ، صندوق امانات ، سیستم حفاظتی ، تلویزیون LCD ، ماهواره ، یخچال ، حمام بخار ،سونا و جکوزی ، لابی ، تلفن و... که همه این خدمات رسانی ها برای جلب رضایت و آسایش و آرامش گردشگرانتور استانبولمی باشد .

p6.jpg

p7.jpg

 

بابت خرید و رزرو بلیط تور استانبولو جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل گلدن ایج 2 استانبول

gol1.jpg

هتل گلدن ایج 2 استانبولیکی از هتل های 4 ستاره مناسباستانبولمی باشد این هتل در مرکز منطقه تجاری در میدان تقسیم استانبول ساخته شده است. این هتل به سبک قدیمی و به تاریخ قدیم استانبول پذیرایی می کنند. هدفهتل گلدن ایج 2 استانبول فراهم کردن آسایش و آرامش برای گردشگرانتور استانبولمی باشد.

gol3.jpg

امکاناتهتل گلدن ایج 2 استانبول:

gol2.jpg

از جمله امکاناتهتل گلدن ایج 2 استانبولمی توان به اتاق هایی با تهویه هوای مطبوع ، مبلمان راحتی ، اینترنت ، استخر سرپوشیده ، سونا ، حمام بخار و ترکی ،تلویزیون ، ماهواره ، باشگاه و..... اشاره کرد که همه این امکانات برای رفاه حال گردشگرانتور استانبولمی باشد .

gol4.jpg

بابت خرید و رزرو بلیط تور استانبولو جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط :

تور استانبول نوروز 96

تور استانبول پاییز 95

تور استانبول آذر 95

تور استانبول زمستان95

تور استانبول دی 95

تور استانبول بهمن 95

 

تور استانبول اسفند 95

 

هتل های 4 ستاره استانبول

تور استانبول
14 آذر 1395

هتل پارک سیتی استانبول

 

هتل پارک سیتی استانبول یکی از هتل های 4 ستاره شهر استانبول می باشد. این هتل 4 ستاره در نزدیکی میدان تقسیم که یکی از مهم ترین میدان های شهر استانبول می باشد واقع شده است. هتل پارک سیتی استانبول در سال 2010 برای توریست های تور استانبول بنا گردیده است. این هتل به دلیل موقعیت مکانی بسیار خوبی که دارد هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد. هتل پارک سیتی تا فرودگاه آتاتورک 25 کیلومتر و با فرودگاه سابیها تقریبا 55 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل پارک سیتی استانبول :

هتل پارک سیتی استانبول دارای 51 اتاق می باشد. اتاق های هتل دارای امکاناتی از جمله تلویزیون ، مبلمان ، یخچال ، وای فای و ..... می باشند. توریست های تور استانبول می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی را سفارش و میل کنند. در ضمن هتل پارک سیتی استانبول برای کودکان زیر 6 سال در صورتی که به تخت اضافی در اتاق نیاز نداشته باشند و برای کودک زیر 2 سال در صورتی که از تخت کودک استفاده کند رایگان می باشد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل پارک سیتی استانبول :

خشکشویی ، صرافی ، اتاق های خانوادگی ، خدمات نگهداری از کودک و ....

 

 

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل کروانسرای استانبول

 

هتل کروانسرای استانبول هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد که در قلب شهر استانبول واقع شده است . این هتل 4 ستاره 5 دقیقه با میدان تکسیم که یکی از مهم ترین میدان های شهر استانبول می باشد فاصله دارد. هتل کروانسرای استانبول به دلیل نزدیکی به مراکز تفریحی و مراکز خرید هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد.

امکانات هتل کروانسرای استانبول :

هتل کروانسرای استانبول دارای 65 اتاق می باشد که اتاق ها دارای امکاناتی از جمله مبلمان ، تخت خواب های نرم ، یخچال ، تلویزیون و .... می باشند. گردشگران تور استانبول می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی را سفارش داده و میل کنند. همچنین توریست های تور استانبول می توانند از سالن تناسب اندام هتل استفاده نمایند و اوقاتی را به ورزش بپردازند.

دیگرامکانات و خدمات هتل کروانسرای استانبول :

کافی شاپ ، خدمات نگهداری از کودک ، پارکینگ و ..... 

 

 جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل گلدن هیل استانبول

goldenhil1تحل.jpg

هتل گلدن هیل استانبول 4 ستاره و در جاده ی ملت قرار گرفته که منطقه ای مرکزی بوده و به عنوان استانبول قدیمی شناخته می شود. هتل گلدن هیل استانبول به دلیل موقعیت مکانی خوب و قیمت مناسبی که دارد هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد.

امکانات هتل گلدن هیل استانبول :

هتل گلدن هیل استانبول دارای 97 اتاق می باشد. همه اتاق های هتل به مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم ، تلویزیون ، وای فای و ... مجهز می باشند و همچنین اتاق ها بالکن خصوصی و منظره ای زیبا رو به دریا دارند. در ضمن هتل گلدن هیل استانبول یک سالن spa دارد سالنی که گردشگران تور استانبول می توانند در آنجا از لحاظ روحی و فیزیکی آرامش خاصی پیدا کنند و لحظاتی به دور از استرس داشته باشند. گردشگران تور استانبول می توانند در سالن تناسب اندام هتل ساعاتی را به ورزش بپردازند.

دیگر امکانات و خدمات هتل گلدن هیل استانبول :

استخر سرپوشیده ، سالن زیبایی ، جکوزی و ...

goldenhil6jpg.jpg

goldenhil3jpg.jpg

goldenhil5jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول

هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول هتلی 4 ستاره و شیک می باشد که در مرکز شهر استانبول واقع شده است. هتل تایتانیک سیتی استانبول به دلیل موقعیت مکانی بسیار خوب هرساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد. 

امکانات هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول :

هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول دارای 183 اتاق و سوئیت های زیبایی می باشد. همه ی اتاق های هتل دارای امکانات خوبی از قبیل تلویزیون صفحه تخت ، یخچال ، مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ و ... می باشند. هتل تایتانیک سیتی استانبول دارای چندین رستوران می باشد که گردشگران تور استانبول می توانند انوع غذاهای بین المللی و اروپایی را سفارش داده و میل کنند. 

دیگر امکانات و خدمات هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول :

سونا ، جکوزی ، آبگرم ، کافی شاپ ، لابی ، پارکینگ و ....

 جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل سیتی سنتر استانبول 

هتل سیتی سنتر استانبول هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد. هتل سیتی سنتر در مرکز شهر استانبول قرار دارد. به همین خاطر گردشگران تور استانبول که در این هتل اقامت دارند به راحتی می توانند به مراکز خرید و اماکن تفریحی دسترسی داشته باتشند. در ضمن هتل سیتی سنتر استانبول تنها 100 متر با میدان تقسیم فاصله دارد. 

امکانات هتل سیتی سنتر استانبول :

هتل سیتی سنتر استانبول دارای اتاق های شیک و زیبایی می باشد. همه اتاق ها با دکوراسیون خاصی طراحی شده اند و دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون ، مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای و ... می باشند. هتل سیتی سنتر دارای 2 رستوران می باشد که گردشگران تور استانبول می توانند غذاهای مورد علاقه خود را سفارش داده و میل کنند. همچنین گردشگران تور استانبول می توانند از امکانات رفاهی هتل که شامل حمام ترکی ، استخر ، جکوزی می شود بهترین استفاده را ببرند و لحظات خوشی را سپری کنند.

دیگر امکانات و خدمات هتل سیتی سنتر استانبول :

صرافی ، خشکشویی ، مینی بار ، پذیرش شبانه روزی و ....

 جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط :

تور استانبول پاییز 95 

تور استانبول آذر 95 

تور استانبول زمستان 95 

تور استانبول دی 95 

تور استانبول بهمن 95 

تور استانبول اسفند 95 

تور استانبول نوروز 96

هتل های استانبول

تور استانبول
14 آذر 1395

هتل مدیسون استانبول _استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif Istanbul Madison Hotel

هتل مدیسون استانبول Istanbul Madison Hotel هتلی با درجه 4 ستاره می باشد و در سال 2002 میلادی به طور کامل از نو طراحی شده و در مجاورت میدان تکسیم استانبول بنا شده است.هتل از 9 طبقه و در مجموع با 110 اتاق آماده سرویس دهی به گردشگران تور استانبول می باشد.در لابی این هتل آثار هنری زیبایی در معرض دید میهمانان تور استانبول قرار داده اند. در این هتل یه سالن ورزشی و بدنسازی نیز وجود دارد. هتل دارای استخر سرپوشیده می باشد و میهمانان تور استانبول می توانند از آن استفاده کنند. یکی دیگر از امکانات هتل ترانسفر فرودگاهی می باشد. هتل به اینترنت بی سیم رایگان نیز مجهز می باشد.

 -مدیسون-استانبول.gif

-مدیسون-استانبول-1.gif

تصاویر و امکانات هتل مدیسون استانبول:

رستوران بین المللی،پذیرش شبانه روزی،امکانات جلسه و ضیافت، آسانسور،خدمات تحویل بار و چمدان، تهویه مطبوع،سیستم گرمایش، بار،خدمات خانه داری،ترانسفر فرودگاهی،لباسشویی،خشکشویی، اتوکشی،سرو صبحانه در اتاق،رنت کار،فکس و کپی،سالن بدنسازی،استخر سرپوشیده،حمام سنتی ترکی و بخار و...

-مدیسون-استانبول-2.gif

-مدیسون-استانبول-3.gif

-مدیسون-استانبول-4.gif

-مدیسون-استانبول-5.gif

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.


هتل آزیاده استانبول star.gifstar.gifstar.gifstar.gif Istanbul Aziyade Hotel

هتل آزیاده استانبول Istanbul Aziyade Hotel با درجه بندی هتل های 4 ستاره در سال 1993 در نزدیکی منطقه سلطان احمد استانبول بنا شده است. این هتل در 6 طبقه و در مجموع با 106 اتاق و سوییت آماده پذیرایی از گردشگران تور استانبول می باشد. بازار بزرگ استانبول تر کیه در 1 کیلومتری این هتل قرار گرفته است. فاصله هتل آزیاده استانبول با فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول حدود 20  کیلومترمی باشد. این هتل مجهز به اینترنت پرسرعت بی سیم رایگان می باشد. این هتل آخرین بار در سال 2009 بازسازی شده است.

-آزیاده-استانبول.gif

 

 سایر تصاویر و امکانات هتل آزیاده استانبول:

رستوران، پذیرش 24 ساعته، تهویه مطبوع، بار،سیستم گرمایش، انبار بار و چمدان، اینترنت پرسرعت بی سیم، باشگاه اسپا  SPA، آب در مانی، حمام سنتی ترکی و بخار، سونا، جکوزی،سرو صبحانه در اتاق، صرافی و...

-هتل-آزیاده-استانبول.gif

-هتل-آزیاده-استانبول.gif

 جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل تکسیم تاون استانبول .gif.gif.gif.gif Istanbul Taximtown Hotel

 

هتل 4 ستاره تکسیم تاون استانبول Istanbul Taximtown Hotel در سال 2007 میلادی در محدوده 100 متری میدان تقسیم بنا شده است.هتل تکسیم تاون در 8 طبقه و در مجموع از 36 اتاق تشکیل شده است. این هتل 600 متر با تنگه بسفر فاصله دارد. اتاق های هتل مجهز به اینترنت بی سیم می باشند. ایستگاه تراموا ، قطار شهری و اتوبوس 5 دقیقه با این هتل فاصله دارد. این هتل در 2 کیلومتری مراکز تجاری Maka وTevikiye قرار دارد. همچنین مرکز فرهنگی آتاتورک نیز در 100 متری هتل واقع شده است. در این هتل امکانات برگزاری جلسه و ضیافت نیز برای میهمانان وجود دارد.فاصله هتل تا فرودگاه آتاتورک ترکیه کمتر از 16 کیلومتر می باشد.این هتل در سال 2012 به طور کامل بازسازی شده است.

-تکسیم-تاون-استانبول.gif

سایر امکانات هتل تکسیم تاون استانبول:

رستوران بین المللی، پذیرش 24 ساعته، تهویه مطبوع،سیستم گرمایش،خدمات تحویل بار و چمدان، بار، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، حمام سنتی ترکی و بخار، فکس و کپی، آسانسور، صندوق امانات،سرو صبحانه در اتاق، لاندری، مراقبت از کودکان ،اجاره اتومبیل و...

-تکسیم-تاون-استانبول-رستوران.gif

-تکسیم-تاون-استانبول-اتاق-1.gif

-تکسیم-تاون-استانبول-اتاق-2.gif

 

هتل دیاموند سیتی استانبول .gif.gif.gif.gif Istanbul Diamond City Hotel

هتل 4 ستاره دیاموند سیتی استانبول Istanbul Diamond City Hotel در سال 2000 میلادی در منطقه لاللی استانبول بنا شده است. این هتل در مجموع از 90 اتاق تشکیل شده است. رستوران این هتل آماده پذیرایی از 100 نفر می باشد. هتل دیاموند سیتی به بازارهای آکسارای نزدیک می باشد. این هتل 9 کیلومتر با فرودگاه آتاتورک استانبول فاصله دارد. پذیرش هتل به صورت شبانه روزی می باشد.

-دیاموند-سیتی-استانبول.gif

 

سایر امکانات هتل دیاموند سیتی استانبول:

رستوران، پذیرش 24 ساعته، اتاق کنفرانس،سیستم گرمایش،تهویه مطبوع، بار،خدمات تحویل بار و چمدان، فکس و کپی، کافه تریا، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، رنت کار و...

-دیاموند-سیتی-استانبول-رستوران.gif

-دیاموند-سیتی-استانبول-اتاق-2.gif

-دیاموند-سیتی-استانبول-اتاق-1.gif

 

جهت رزرو و خرید تور استانبول با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل سمینال استانبول _استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif Istanbul Seminal Hotel

هتل 4 ستاره سمینال استانبول Istanbul Seminal Hotel حوالی میدان تکسیم استانبول بنا شده است. این هتل در 7 طبقه و در مجموع از 88 اتاق تشکیل شده است و آماده پذیرایی از مسافران تور استانبول می باشد. هتل مجهز به اینترنت پرسرعت است و از یک اتاق جلسه مجهز برخوردار می باشد. یک صرافی نیز در این هتل برای رفاه حال میهمانان تور استانبول وجود دارد. در این هتل یک استخر سرپوشیده و کتابخانه نیز در نظر گرفته شده است. هتل سمینال استانبول با مراکز تاریخی و توریستی استانبول 4 کیلومتر فاصله دارد. فاصله هتل سمینال استانبول از فرودگاه آتاتورک ترکیه حدود 20 کیلومتر می باشد. هتل سمینال استانبول در سال 2007 بازسازی شده است.

-سمینال-استانبول.gif

سایر امکانات و تصاویر هتل سمینال استانبول:

رستوران بین المللی، پذیرش 24 ساعته، بار، خدمات تحویل بار و چمدان، تهویه مطبوع،سیستم گرمایش، اینترنت بی سیم، استخر سرپوشیده، کتابخانه، صرافی، ماساژ، سونا، مرکز سلامت و آبگرم و SPA، حمام سنتی ترکی و بخار، خدمات خانه داری و... 

-سمینال-استانبول-لابی.gif

-سمینال-استانبول-بوفه.gif

-سمینال-استانبول-استخر.gif

-سمینال-استانبول-اتاق-دو-تخته.gif

 جهت خرید و رزرو تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.


 

هتل های 4 ستاره استانبول

تور استانبول
2 آذر 1395

هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول

هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول هتلی 4 ستاره و شیک می باشد که در مرکز شهر استانبول واقع شده است. هتل تایتانیک سیتی استانبول به دلیل موقعیت مکانی بسیار خوب هرساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد.

امکانات هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول :

هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول دارای 183 اتاق و سوئیت های زیبایی می باشد. همه ی اتاق های هتل دارای امکانات خوبی از قبیل تلویزیون صفحه تخت ، یخچال ، مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ و ... می باشند. هتل تایتانیک سیتی استانبول دارای چندین رستوران می باشد که گردشگران تور استانبول می توانند انوع غذاهای بین المللی و اروپایی را سفارش داده و میل کنند.

دیگر امکانات و خدمات هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول :

سونا ، جکوزی ، آبگرم ، کافی شاپ ، لابی ، پارکینگ و ....

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل سیتی سنتر استانبول

هتل سیتی سنتر استانبول هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد. هتل سیتی سنتر در مرکز شهر استانبولقرار دارد. به همین خاطر گردشگران تور استانبول که در این هتل اقامت دارند به راحتی می توانند به مراکز خرید و اماکن تفریحی دسترسی داشته باتشند. در ضمن هتل سیتی سنتر استانبول تنها 100 متر با میدان تقسیم فاصله دارد.

امکانات هتل سیتی سنتر استانبول :

هتل سیتی سنتر استانبول دارای اتاق های شیک و زیبایی می باشد. همه اتاق ها با دکوراسیون خاصی طراحی شده اند و دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون ، مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای و ... می باشند. هتل سیتی سنتر دارای 2 رستوران می باشد که گردشگران تور استانبول می توانند غذاهای مورد علاقه خود را سفارش داده و میل کنند. همچنین گردشگران تور استانبول می توانند از امکانات رفاهی هتل که شامل حمام ترکی ، استخر ، جکوزی می شود بهترین استفاده را ببرند و لحظات خوشی را سپری کنند.

دیگر امکانات و خدمات هتل سیتی سنتر استانبول :

صرافی ، خشکشویی ، مینی بار ، پذیرش شبانه روزی و ....

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل لارس پارک استانبول

هتل لارس پارک استانبول یکی از بهترین هتل های 4 ستاره شهر استانبول می باشد. این هتل شیک و زیبا در سال 2013 برای گردشگران تور استانبول بازسازی شده است. این هتل از موقعیت مکانی خوبی برخوردار است و به مراکز خرید شهر استانبول نزدیکی دارد و می تواند بهترین انتخاب برای گردشگران تور استانبول باشد.

امکانات هتل لارس پارک استانبول :

هتل لارس پارک استانبول دارای 164 اتاق شیک و مدرن می باشد. همه اتاق های هتل دارای امکاناتی از جمله مبلمان شیک ، تلویزیون ، یخچال ، وای فای و ... می باشند. توریست های تور استانبول می توانند لحظاتی را در سالن بدنسازی ، استخر و یا حمام ترکی هتل سپری کنند. همچنین گردشگران عزیز تور استانبول در رستوران هتل می توانند انواع غذاهای ترکی ، مدیترانه ای و بین المللی را سفارش داده و میل کنند.

دیگر امکانات و خدمات هتل لارس پارک استانبول :

خدمات نگهداری از کودکان ، سالن زیبایی ، خشکشویی ، صرافی ، امکانات ویژه معلولین و ....

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 

 

هتل گلدن ایج 2 استانبول

هتل گلدن ایج 2 استانبول هتلی 4 ستاره و مدرن در قلب شهر استانبول واقع در میدان تقسیم می باشد. این هتل با فرودگاه 15 کیلومتر فاصله دارد. هتل گلدن ایج 2 استانبول از نظر موقعیت مکانی می تواند بهترین انتخاب برای گردشگران تور استانبول باشد.

امکانات هتل گلدن ایج 2 استانبول :

هتل گلدن ایج 2 استانبول در مجموع دارای 62 اتاق می باشد. اتاق ها با دکوراسیون شیکی طراحی شده اند و دارای امکاناتی از قبیل مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، یخچال ، تلویزیون ، اینترنت و ..... می باشند. گردشگران تور استانبول می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی را به همراه نوشیدنی های محلی ترکی سفارش داده و سرو کنند. همچنین توریست های تور استانبول می توانند در سالن بدنسازی و یا استخر و ماساژ هتل لحظات خوبی را سپری کنند.

دیگر امکانات و خدمات هتل گلدن ایج 2 استانبول :

سالن کنفرانس ، حمام ترکی ، آرایشگاه ، میز بیلیارد و ...

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل کوانتو استانبول

هتل کوانتو 4 ستاره استانبول با قرار گرفتن در منطقه تجاری ، تفریحی "تقسیم”، و برخورداری از وسایل حمل و نقل عمومی این ناحیه ، اقامت لوکسی را به همراه صبحانه رایگان در رستوران مشرف به تنگه بسفر خود؛ به گردشگران تور استانبول ارائه می دهد.از ویژگی اتاق ها میتوان به مبلمان راحت ، تلویزیون با گیرنده ماهواره ، تهویه مطبوع و سرویس رایگان اینترنت بی سیم در اماکن عمومی هتل اشاره کرد.صبحانه لذیذ ،هر صبح ،به صورت سلف سرویس در رستوران هتل سرو میشود.میهمانان عزیز ،از قهوه و صبحانه فرانسوی لذت ببرید و چشم انداز دیدنی تنگه بسفر را تماشا کنید.در استخر گرم وسرپوشیده هتل شنا کنید و یا اینکه در سونا و حمام ترکی ، زمانی را به آرامش سپری کنید.محله پر رفت وآمد تقسیم در چند قدمی هتل واقع شده و پر از بار، رستوران و فروشگاه است. وسایط تقلیه عمومی فراوان منطقه "تقسیم” ، موجب سهولت دسترسی به اقصی نقاط شهر استانبول شده است.

امکانات هتل کوانتو استانبول:

فروشگاه .حمام ترکی . ماساژ.سونا . کابین های سلامتی .خدمات خشکشویی و اتوشویی می باشد. این هتل رستوران مخصوص خودش را دارد و در این رستوران ویژه از گردشگران پذیرایی می کند.

 

مطالب مرتبط :

تور استانبول پاییز 95

تور استانبول آذر 95

تور استانبول زمستان 95

تور استانبول دی 95

تور استانبول بهمن 95

تور استانبول اسفند 95

تور استانبول نوروز 96

هتل های استانبول

تور استانبول
2 آذر 1395

هتل سوییس استانبول _استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif_استانبول.gif Istanbul Swissotel Hotel

هتل سوئیس استانبول Istanbul Swissotel Hotel یکی از هتل های 5 ستاره خوب می باشد که در سال 1991 میلادی در منطقه بشیکتاش استانبول در نزدیکی میدان تکسیم بنا شده است.این هتل در 16 طبقه و در مجموع از 497 اتاق و 63 سوییت تشکیل شده است و آماده خدمت رسانی به گردشگران تور استانبول می باشد.هتل دارای 7 رستوران و کافی شاپ می باشد.قصر توپکاپی و ، بازار بزرگ و مسجد سلطان احمد استانبول 15 دقیقه با ماشین با این هتل فاصله دارند.این هتل با فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول ترکیه 17 کیلومتر فاصله دارد.این هتل نزدیک به منطقه نیسانتاسی است که این منطقه پر از مراکز خرید و فروشگاه است.هتل سوییس استانبول در سال 2001 به طور کامل و در سال 2014 به صورت دوره ای بازسازی شده است.

-سوییس-استانبول.gif

تصاویر،عکس ها و امکانات هتل سوئیس استانبول:

رستوران بین المللی، پذیرش شبانه روزی، لاندری، خدمات خانه داری، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی،تهویه مطبوع، بار،سیستم گرمایش،خدمات تحویل بار و چمدان، صندوق امانات، سرویس مراقبت از کودکان، استخر روباز و سرپوشیده، ماساژ، سونا، جکوزی، مرکز سلامت و آبگرم و SPA، سولاریوم، حمام سنتی ترکی و بخار، تنیس،سالن بدنسازی، اینترنت پرسرعت و... 

-سوییس-استانبول-2.gif

-سوییس-استانبول-1.gif

-سوییس-استانبول-4.gif

-سوییس-استانبول-3.gif

 جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل هیلتون بسفر استانبول .gif.gif.gif.gif.gif Istanbul Hilton Bosphorus Hotel

هتل هیلتون بسفر استانبول Istanbul Hilton Bosphorus Hotel یکی از هتل‌های خیلی خوب و قدیمی 5 ستاره می‌باشد که در سال 1955 میلادی در مرکز قسمت اروپایی و منطقه سیسلی شهر استانبول بنا شده است و تنها چند دقیقه با خیابان تکسیم استانبول فاصله دارد. این هتل در 12 طبقه و در مجموع با 500 اتاق و سوییت مجلل و زیبا خود لحظات شاد و خوشی را برای گردشگران تور استانبول به ارمغان می‌آورد. مناطق تجاری و گردشگری استانبول مانند تکسیم و خیابان استقلال تنها چند دقیقه با هتل فاصله دارند و اماکن توریستی و تاریخی استانبول نظیر مسجد آبی ، بازار بزرگ ، کاخ دلمه باغچه ، گالاتا تاور و... از محل‌های توریستی نزدیک به هتل هیلتون بسفر استانبول می‌باشند. هفت رستوران و کافه هتل از قبیل رستوران تراس هتل مشرف به تنکه بسفر ، کافه استخر و... با انواع غذاهای بین المللی ، میان وعده‌ها و انواع نوشیدنی‌ها آماده پذیرایی از مسافران تور استانبول می‌باشند.فاصله هتل هیلتون بسفر استانبول تا فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول حدود 22 کیلومتر می‌باشد. همچنین این هتل با دارا بودن 27 سالن کنفرانس و ضیافت با ظرفیت 10 تا 3000 نفر آماده برگزاری مجالس،کنفرانس‌ها،ضیافت‌ها و... شما می‌باشد. این هتل آخرین بار در سال 1997 به طور کامل باز طراحی شده است.هتل هیلتون بسفر استانبول جزء زیر مجموعه هتل‌های هیلتون می‌باشد و در سال 2015 به عنوان یکی از 10 هتل برتر شهر استانبول انتخاب شده است.

-هیلتون-بسفر-استانبول.gif

تصاویر،عکس ها و امکانات هتل هیلتون بسفر استانبول:

رستوران بین المللی،پذیرش شبانه روزی،تهویه مطبوع اتاق‌ها،سیستم گرمایش،خدمات تحویل بار و چمدان،آسانسور،اینترنت پرسرعت بی‌سیم رایگان،کافه لانژ،استخر روباز و سربسته،ماساژ درمانی و SPA،سالن ورزشی و بدنسازی،زمین تنیس،حمام سنتی ترکی،پارکینگ،27 سالن کنفرانس و ضیافت و...

-هیلتون-بسفر-استانبول-1.gif

-هیلتون-بسفر-استانبول-2.gif

-هیلتون-بسفر-استانبول-3.gif

-هیلتون-بسفر-استانبول-4.gif

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل ترویا تکسیم استانبول .gif.gif.gif.gif Istanbul Troya Taksim Hotel

هتل ترویا تکسیم استانبول Istanbul Troya Taksim Hotel یک از هتل های 4 ستاره منطقه تکسیم استانبول است که در محله تپه باشی در سال 1990 میلادی بنا شده است. این هتل در 9 طبقه و با 77 اتاق و سوییت همراه با اینترنت رایگان،بدون استعمال دخانیات،تهویه مطبوع و سیستم گرمایشی و... در ارائه خدمات به گردشگران تور استانبول فعالیت میکند. فاصله هتل ترویا تکسیم استانبول تا اماکان تاریخی و توریستی همچون کاخ توپکاپی،ایاصوفیه،مرکز همایش های لطفی کردار و... نزدیک بوده و مراکز تجاری و خرید استانبول همچون میدان تکسیم استانبول،خیابان استقلال و... تنها 250 متر فاصله دارد و همچنین فاصله هتل ترویا تکسیم استانبول تا فرودگاه آتاتورک استانبول ترکیه حدود 19 کیلومتر میباشد. ما ضمن استقبال شما را به لذت بردن از صبحانه در رستوران پشت بام با نمایی از شاخ طلایی استانبول دعوت میکنیم و گردشگران تور استانبول میتوانند در تراس رستوران هتل از صرف غذاهای ترکیه ای و یونانی لذت ببرند. قهوه ترک معطر و شیرینی های خوشمزه کافه هتل ترویا تکسیم استانبول نیز به شما میهمان تور استانبول پیشنهاد میگردد. میهمانان هتل میتوانند از سالن بدنسازی و سونا در طول اقامت به صورت رایگان استفاده نمایند. هتل ترویا تکسیم استانبول تنها 250 متر تا میدان تقسیم فاصله دارد اکثر رستوران ها و تئاترهای معروف استانبول در گوشه و کنار هتل واقع شده اند. این هتل در سال 2008 به صورت کامل و در سال 2013 به صورت دوره ای بازسازی شده است. هتل ترویا تکسیم استانبول در منطقه پر جنب و جوش تکسیم و منطقه تاریخی بی اوغلو واقع شده است و انتخاب ایده آل برای اقامت میباشد.

-ترویا-تکسیم-استانبول.jpg

-ترویا-تکسیم-استانبول-1.jpg

 

عکس ها، تصاویر و امکانات هتل ترویا تکسیم استانبول

پذیرش شبانه روزی،رستوران بین المللی،کافه بار،خدمات تحویل بار و چمدان،تهویه مطبوع,روم سرویس 24 ساعته،اینترنت WIFIرایگان،آسانسور،پارکینگ اختصاصی،سالن بدنسازی و سونا،سالن برگزاری جلسات و... .

-ترویا-تکسیم-استانبول-2.jpg

-ترویا-تکسیم-استانبول-3.jpg

-ترویا-تکسیم-استانبول-4.jpg

-ترویا-تکسیم-استانبول-5.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل هرامونتاگنا استانبول .gif.gif.gif Istanbul Hera Montagna Hotel

هتل هرامونتاگنا استانبول Istanbul Hera Montagna Hotel یکی از هتل های با کیفیت سه ستاره است که در سال 1995 در نزدیکی تکسیم و در منطقه شیشلی استانبول بنا شده است. هتل هرامونتاگنا استانبول در 5 طبقه و در مجموع با 28 اتاق و سوییت خود از جمله اتاق های استاندارد،اتاق دلوکس و فمیلی روم با امکاناتی همچون سیستم تهویه مطبع و گرمایشی،چای ساز،تلویزیون LED،حمام و دوش مجزا، مینی بار و... آمادگی ارائه خدمات به مسافران تور استانبول ترکیه می باشد. هتل هرامونتاگنا استانبول از نظر موقعیتی نزدیک به میدان تکسیم استانبول واقع شده است و مراکز تجاری خرید و رستوران و کافه ها در اطراف آن واقع شده اند و فاصله هتل هرامونتاگنا استانبول تا اماکان تاریخی و توریستی استانبول همچون برج گالاتا، کاخ دلمه باغچه کمتر از یک کیلومتر و تا مسجد سلطان احمد، ایاصوفیه و... حدود 6 کیلومتر میباشد. همچنین فاصله هتل هرامونتاگنا استانبول تا فرودگاه آتاتورک استانبول حدود 30 کیلومتر میباشد. میهمانان تور استانبول میتوانند روز خود را با صرف وعده صبحانه بوفه غنی شروع کنند و از صرف ناهار و شام در رستوران هتل لذت ببرند و همچنین بار موجود در کنار رستوران با انواع نوشیدنی ها آماده پذیرایی از گردشگران تور استانبول است. در صورت میل بودن گردشگران تور استانبول می توانند برای صرف ناهار و شام به رستوران های معروف همجوار هتل هرامونتاگنا استانبول مراجعه کنند. هتل به صورت شبانه روزی پذیرای مسافران تور استانبول می باشد و خدماتی همچون تحویل بار و چمدان،صرافی، خشک شویی و اتو کشی و ترانسفر فرودگاهی را با هزینه اندک انجام میدهد. این هتل در سال 2013 آخرین بازسازی خود را به انجام رسانده است.

-هرامونتاگنا-استانبول.jpg

-هرامونتاگنا-استانبول-1.jpg

 

عکس ها، تصاویر و امکانات هتل هرامونتاگنا استانبول

پذیرش 24 ساعته،رستوران،کافه بار،خدمات تحویل بار و چمدان،تهویه مطبوع و سیستم گرمایشی،آسانسور،اینترنت بی سیم،خشکشویی و اتوکشی،روم سرویس 24 ساعته،تلویزیون ماهواره ای،گاوصندوق و... .

-هرامونتاگنا-استانبول-2.jpg

-هرامونتاگنا-استانبول-3.jpg

-هرامونتاگنا-استانبول-4.jpg

-هرامونتاگنا-استانبول-5.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل برلین استانبول .gif.gif.gif.gif Istanbul Berlin Hotel

هتل برلین استانبول Istanbul Berlin Hotel یکی از هتل های 4 ستاره است که در سال 2000 میلادی در منطقه شیشلی شهر استانبول و محله Nişantaşı بنا شده است. این هتل در 9 طبقه و در کل با 39 اتاق و سوییت زیبا،تمیز با امکاناتی مدرن نظیر سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون ماهواره ای، مینی بار،سشوار،لوازم آرایشی رایگان و... آماده خدمات رسانی هر چه بهتر به مسافران تور استانبول می باشد. هتل برلین استانبول از جهت موقعیتی نزدیک به کافه های متعدد،بارها،رستوران ها و بوتیک های معروف میباشد و فاصله هتل تا اماکن تاریخی و توریستی شهر همچون مرکز کنوانسیون لطفی کردار 850 متر،کاخ دلمه باغچه و میدان تکسیم(تقسیم) 20 دقیقه بصورت پیاده و تا برج گالاتا 10 دقیقه با ماشین است. فاصله هتل برلین استانبول تا فرودگاه آتاتورک استانبول ترکیه حدود 20 کیلومتر میباشد و تنها 250 متر با مترو ایستگاه عثمان بی فاصله دارد. میهمانان تور استانبول می توانند صبح خود را با صبحانه بوفه با کیفیت هتل آغاز کنند و از گردش در منطقه لذت ببرند. این هتل در سال 2011 میلادی آخرین بازسازی خود را به انجام رسانده است.

-برلین-استانبول.jpg

-برلین-استانبول-1.jpg

عکس ها،تصاویر و امکانات هتل برلین استانبول

پذیرش شبانه روزی،رستوران و کافه بار،تهویه مطبوع و سیستم گرمایشی،سونا،ترانسفر فرودگاهی،روم سرویس 24 ساعته،کارکنان مسلط به چند زبان،سرویس نگهبانی،خدمات تحویل بار و چمدان،اینترنت بی سیم و... .

-برلین-استانبول-2.jpg

-برلین-استانبول-3.jpg

-برلین-استانبول-4.jpg

-برلین-استانبول-5.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم