هتل های 5 ستاره آنتالیا

8 اسفند 1395

هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا

koronliaan3jpg.jpg

هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا هتلی لوکس و 5 ستاره می باشد که در منطقه بلک آنتالیا واقع شده است. این هتل تا فرودگاه 35 کیلومتر و با مرکز شهر آنتالیا 45 کیلومتر فاصله دارد. هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا در اطراف دریای مدیترانه و در فضایی سرسبز واقع شده است. این هتل دارای یک ساحل اختصاصی به مساحت 250 متر نیز می باشد. 

امکانات هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا :

هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا در مجموع 571 اتاق را دارا می باشد که همه اتاق ها لوکس بوده و از امکانات بی نظیری برای گردشگرانتور آنتالیا برخوردار می باشند. از جمله امکانات اتاق ها می توان به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان نرم ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای و .... اشاره کرد. این هتل دارای 9 رستوران و کافه می باشد که در این رستوران ها انواع غذاهای اروپایی ، بین المللی و ..... برای گردشگران تور آنتالیا طبخ می شود. همچنین هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا دارای یک پارک آبی و 8 استخر می باشد که گردشگران تور آنتالیا می توانند بهترین لحظات را سپری کنند. از امکانات رفاهی هتل می توان به زمین گلف ، میز بیلیارد ، فوتبال و همچنین ورزش های آبی برای گردشگران تور آنتالیا اشاره کرد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا :

خدمات لباسشویی و خشکشویی ، امکانات ویژه معلولین ، فروشگاه ، سالن زیبایی و ...... 

 koronliaan1jpg.jpg

 koronliaan2jpg.jpg

koronliaan4jpg.jpg

koronliaan5jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل ریور گاردن هالیدی آنتالیا

riveran4jpg.jpg

هتل ریور گاردن هالیدی آنتالیا جز هتل های 5 ستاره و لوکس می باشد که در منطقه بلک آنتالیا قرار گرفته است. این هتل تا فرود گاه بین المللی تنها 30 کیلومتر فاصله دارد. هتل ریور گاردن هالیدی آنتالیا دارای ساحل اختصاصی برای گردشگران تور آنتالیا می باشد. این هتل مجلل در سال 2011 در زمینی به مساحت 65 هزار متر مربع افتتاح شده است و در سال 2014 برای گردشگران تور آنتالیا مورد بازسازی قرار گرفته است. 

امکانات هتل ریور گاردن هالیدی آنتالیا :

هتل ریور گاردن هالیدی آنتالیا در مجموع 360 اتاق را دارا می باشد که همه اتاق ها از امکانات خاصی برخوردار می باشند. از جمله امکانات اتاق ها می توان به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای و .... برای گردشگران تور آنتالیا اشاره کرد. اتاق ها دارای بالکن می باشند که چشم اندازی زیبا به سوی باغ دارند. همچنین در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی ، بین المللی و .... برای گردشگران تور آنتالیا نیز طبخ می شود. هتل ریور گاردن هالیدی آنتالیا دارای امکانات رفاهی از جمله باشگاه تناسب اندام ، زمین تنیس و گلف ، استخر ، سونا ، حمام ترکی و .... برای گردشگران عزیز تورآنتالیا می باشد. در ضمن خدمات هتل به صورت UALL نیز می باشد. 

 

 riveran6jpg.jpg

RIVERAN8JPG.jpg

RIVERAN7JPG.jpg

riveran2jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا  و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 هتل بلیس آنتالیا

blisan1jpg.jpg

هتل بلیس آنتالیا جزء هتل های لوکس و 5 ستاره می باشد که در منطقه بلک آنتالیا قرار گرفته است. این هتل در سال 1992 میلادی در یک محوطه ی بزرگ و وسیع که سر تا سر آن با درختان نخل پوشیده شده است برای گردشگران تور آنتالیا افتتاح شده است. همچنین هتل دارای ساحل اختصاصی برای گردشگران تورآنتالیا نیز می باشد. در ضمن هتل بلیس آنتالیا در سال 2013 مورد بازسازی قرار گرفته است و خدمات هتل برای گردشگران تور آنتالیا به صورت UALL می باشد. این هتل تا فرودگاه 31 کیلومتر و با مرکز شهر 40 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل بلیس آنتالیا :

هتل بلیس آنتالیا دارای 557 اتاق لوکس می باشد که اتاق ها از امکانات ویژه ای برخودار می باشند. از جمله امکانات اتاق ها می توان به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم ، وای فای و .... برای گردشگران تور آنتالیا اشاره کرد. هتل بلیس آنتالیا دارای 5 کافی شاپ و 4 رستوران می باشد که انواع غذاهای بین المللی ، اروپایی و ..... در این رستوران ها برای گردشگران تور آنتالیا طبخ می شود. همچنین هتل دارای امکانات رفاهی از جمله سالن تناسب اندام ، حمام ترکی ، سونا ، زمین والیبال و فوتبال ، زمین تنیس ، 5 استخر روباز ، 1 پارک آبی ، استخر سرپوشیده و .... بر ای گردشگران عزیز تور آنتالیا نیز می باشد. 

 blisan2jpg.jpg

 blisan5jpg.jpg

 blisan4jpg.jpg

blisan3jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا  و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل گلدن رینگ آنتالیا

هتل گلدن رینگ آنتالیا یکی از هتل های لوکس و 4 ستاره شهر آنتالیا می باشد. این هتل برای گردشگران تور آنتالیا از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد. هتل گلدن رینگ آنتالیا در مجموع 80 اتاق را دارا می باشد که اتاق ها دارای امکاناتی می باشند. از جمله این امکانات می توان به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب های نرم و .... اشاره کرد. در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی برای گردشگران تور آنتالیا طبخ می شود. همچنین هتل گلدن رینگ آنتالیا دارای امکانات رفاهی از جمله استخر ، سونا ، زمین تنیس ، سالن تناسب اندام ، زمین بازی مخصوص کودکان و ..... برای توریست های تور آنتالیا می باشد. همچنین هتل دارای ساحل اختصاصی نیز می باشد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل گلدن رینگ آنتالیا :

کافی نت ، کافی شاپ ، امکانات ویژه معلولین ، خدمات خشکشویی ، فروشگاه ، پارکینگ و .....

 

 

 

جهت رزرو و خرید تور آنتالیاو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

هتل آکا کارلوس آنتالیا

 

هتل آکا کارلوس آنتالیا هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد که در منطقه کمر شهر آنتالیا قرار دارد این هتل زیبا در سال 2003 میلادی تاسیس شده و در سال 2005 برای گردشگران تور آنتالیا بازسازی شده است .

امکانات هتل آکا کارلوس آنتالیا :

هتل آکا کارلوس آنتالیا دارای اتاق های استاندارد و اتاق خانواده و به ویژه اتاق مخصوص معلولین می باشد. گردشگران تور آنتالیامی توانند در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی ، اروپایی را سفارش داده و میل کنند. گردشگران تور آنتالیا می توانند اوقات فراقت و استراحت خود را در سالن بیلیارد ، سالن ماساژ سپری کنند.

دیگر امکانات و خدمات هتل آکا کارلوس آنتالیا :

سالن بدنسازی ، سالن زیبایی ، اتاق بخار و ....

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط:

تور آنتالیا زمستان 95

تور آنتالیا اسفند 95

تور آنتالیا نوروز 96  

تور آنتالیا از اصفهان

تور آنتالیا از تبریز

 

هتل های آنتالیا

تور آنتالیا
8 اسفند 1395

هتل آدلیا الیت لارا آنتالیا

 

 

هتل آدلیا الیت لارا آنتالیا 5 ستاره در ماه می سال 2016 افتتاح گردید. این هتل لوکس در ساحل لارا آنتالیا قرار دارد.از هتل  ساحلی آدلیا الیت لارا تنها 1 کیلومتر تا مرکز خرید پرمیوم و 15 کیلومتر تا مرکز خرید ترا سیتی و پارک دودن فاصله دارد.سرویس دهی این هتل بصورت UALL می باشد.این هتل از 525 اتاق تشکیل شده که تمامی آتاق ها دارای رنگ آمیزی شاد و دکوراسیون شیک می باشد و دارای خدماتی نظیر سیستم تعویه مطبوع، حمام،  LCD، مینی بار، بالکن مبله و ... هتل خدمات منحصربه فردی را به گردشگران تور آنتالیا ارائه می دهد که شما گردشگران عزیز با اقامت در این هتل خاطرات خوب و به یادماندنی را درذهن خود حکاکی کنید.

 امکانات هتل آدلیا الیت لارا آنتالیا:

سونا ، ماساژ ، حمام ترکی ، بوفه صبحانه ،  رستوران اصلی هتل ( با انواع غذاهای ترکی ، ایتالیایی ، دریایی ، ژاپنی و مکزیکی) ، ساحل اختصاصی ، استخر فضای باز و داخلی ، باغ ، تراس آفتاب ، پارک آبی ، مرکز اسپا ،حمام ترکی ، ورزش های آبی ، مرکز تناسب اندام ، زمین تنیس ، بیلیارد ، بولینگ ، دارت ، زمین بازی کودکان ،امکان اجاره خودرو ، اتاق جلسه ، سالن زیبایی و ... در اختیار گردشگران تور آنتالیا قرار می دهد.

تور آنتالیا  به گردشگرانی که به دنبال هتلی لوکس و با امکانات کافی هستند هتل آدلیا الیت لارا آنتالیا را  پیشنهاد میکند.

هتل 5 ستاره مکس رویال آنتالیا در در سال 2011 میلادی در زمینی به مساحت 1050000  متر مربع در شهر بلک بنا شده است. این هتل تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 35 کیلومتر فاصله دارد. هتل از یک بندر و ساحل شنی اختصاصی با وسعت 300 متر با کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای تفریحات ساحلی برخوردار است. فاصله این هتل تا مرکز شهر آنتالیا 45 کیلومتر و تا فرودگاه 35 کیلومتر است.

_هتل_مکس_رویال_آنتالیا_4.jpg

امکانات هتل مکس رویال آنتالیا:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، زمین گلف، استخرهای روباز و سرپوشیده، سونا و جکوزی، ماساژ و اسپا، حمام ترکی و بخار، مرکز سلامت و آبگرم، باشگاه ورزشی، ورزش های آبی، سرویس نگهداری از کودکان، غذای ویژه کودک، صرافی، خدمات کپی و فکس، تهویه، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، آسانسور، مرکز تجاری، فروشگاه، ترانسفر فرودگاهی، پارک آبی با سرسره های موجی، سینما، آموزش رقص، کلاس یوگا، دیسکو و... . مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

 

_هتل_مکس_رویال_آنتالیا_5.jpg

_هتل_مکس_رویال_آنتالیا.jpg

_هتل_مکس_رویال_آنتالیا_3.jpg

_هتل_مکس_رویال_آنتالیا_2.jpg

 

هتل 5 ستاره آدم و حوا آنتالیا در سال 2006 ميلادي در منطقه بلك احداث شده است. این هتل در مجموع 469 اتاق و ویلا دارد. همه اتاق های هتل در متراژ 64 متر مربع ساخته شده است. فاصله هتل آدم وحوا تا مركز شهر آنتاليا 45 كيلومتر و تا فرودگاه 35 كيلومتر است.

_آدم_و_حوا_آنتالیا.jpg

امکانات هتل آدم و حوا آنتالیا:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، پارک آبی، کافی نت، پرستار کودک، استخر سرپوشیده، استخر روباز، استخر کودکان، باشگاه ورزشی، تنیس، تنیس روی میز، فروشگاه، اسکواش، پارک کودکان، سینما، سونا، جکوزی، ماساژ، حمام ترکی و بخار، آرایشگاه، والیبال ساحلی، بیلیارد، ایروبیک، مینی گلف، ساحل اختصاصی و... . مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

_آدم_و_حوا_آنتالیا_1.jpg

_آدم_و_حوا_آنتالیا_2.jpg

_آدم_و_حوا_آنتالیا_3.jpg

_آدم_و_حوا_آنتالیا_4.jpg

 

هتل 4 ستاره ماتیات آنتالیا در منطقه کمر آنتالیا احداث شده است. این هتل در مجموع 140 اتاق دارد. فرودگاه آنتالیا 1 ساعت با این هتل فاصله دارد. این هتل مجهز یه سیستم تهویه مطبوع می باشد. همچنین پذیرش هتل به صورت 24 ساعته است.

_ماتیات_آنتالیا_3.jpg

امکانات هتل ماتیات آنتالیا:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، ترانسفر فرودگاه، پارکینگ، مرکز خرید، خدمات و تخت برای کودک و نوزاد، باربیکیو، باغ، کافی شاپ فضای باز، صرافی، ساحل اختصاصی، آسانسور، اتوشویی، خشکشویی، لاندری، صندوق امانات، تهویه مطبوع، جکوزی، پارک آبی، سالن بدنسازی، فیتنس، پارک، اتاق بازی، استخر کودکان، وای فای رایگان در اتاق ها، غواصی، کتابخانه، استخر رو باز، اتاق ماساژ، اجاره دوچرخه و اتومبیل، تنیس روی میز، سونا، ورزش های آبی موتوری، دارت و... . مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

_ماتیات_آنتالیا_5.jpg

_ماتیات_آنتالیا_4.jpg

 

_ماتیات_آنتالیا.jpg

 

هتل 4 ستاره مجیک سان آنتالیا در منطقه کمر احداث شده است. این هتل در فاصله 150 متری از ساحل دریا قرار دارد. هتل به اینترنت وایرلس رایگاه مجهز می باشد. این هتل در 40 کیلومتری فرودگاه آنتالیا ودر 45 کیلومتری مرکز خرید آنتالیا قراردارد.

_مجیک_سان_آنتالیا_5.jpg

امکانات هتل مجیک سان آنتالیا:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، آسانسور، گاوصندوق، فروشگاه، تهویه، بار، باغ، خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، صرافی، استخر روباز،سونا، مرکز سلامت و آبگرم، استخر سر پوشیده، زمین بازی کودکان و... . مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

_مجیک_سان_آنتالیا.jpg

_مجیک_سان_آنتالیا_4.jpg

_مجیک_سان_آنتالیا_3.jpg

 

مطالب مرتبط:

تور آنتالیا زمستان 95

تور آنتالیا اسفند 95 

تور آنتالیا نوروز 96

تور آنتالیا بهار 96

 تور آنتالیا فروردین 96

تور آنتالیا اردیبهشت 96

 

تور آنتالیا از شیراز

تور آنتالیا از اصفهان

تور آنتالیا از مشهد

تور آنتالیا از کرمانشاه

تور آنتالیا از تبریز

هتل های 4 ستاره آنتالیا

تور آنتالیا
5 بهمن 1395

هتل لارا ورلد آنتالیا

 

 هتل لارا ورلد آنتالیا 4 ستاره در منطقه لارا آنتالیا قرار دارد. این هتل زیبا در نزدیکی منطقه گردشگری دروازه هادریان است.این هتل تا فرودگاه 15 دقیقه فاصله دارد.از هتل لارا تا ساحل 200 متر فاصله دارد.این هتل از 65 اتاق تشکیل شده و دارای تلویزیون، وای فای رایگان و ... می باشد.مسافران تور آنتالیا نوروز 96 با انتخاب این هتل سفر خوشی را سپری می کنند. این  دارای امکانات نظیر باغ، تراس، استخر سر باز، سونا، ماهیگیری، اتاق بازی، اسپا، ماساژ، پینگ پونگ، دارت، کرایه دوچرخه، کتابخانه، حمام ترکی، ورزش های آبی, تفریحات عصرگاهی، پذیرش 24 ساعته، خدمات گردشگری، خدمات بلیط، نگهداری از چمدان، لاندری، خشکشویی، اتوکشی، اتاق جلسه، فکس، کپی، روم سرویس، روزنامه، ترانسفر فرودگاهی، سوییت ماه عسل، سیستم تهویه، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان و... هتل لارا ورلد خدمات منحصربه فردی را به گردشگران  تور آنتالیا نوروز 96 ارائه می دهد که شما گردشگران عزیز با اقامت در این هتل خاطرات خوب و به یادماندنی را درذهن خود حکاکی کنید.

جهت فروش تور آنتالیا نوروز 96 با شماره  41954 -021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید. 

هتل باروت همرا آنتالیا

 

 هتل باروت همرا آنتالیا 4 ستاره در ناحیه سیده آنتالیا قرار دارد. منطقه سیده یکی از مناطق دیدنی شهر آنتالیا است که دادرای آب و هوای خوبی است.از این  هتل شیک تا مراکز خرید سیده 12 کیلومتر ، تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 65 کیلومتر و 75 کیلومتر تا مرکز شهر  آنتالیا فاصله دارد.هتل باروت همرا از 376 اتاق یک تخته ، دولوکس ، استاندارد ، خانوادگی و سوئیت مدرن تشکیل شده و طراحی و چیدمان اتاق ها از رنگ های گرم استفاده شده  است و در تمامی اتاق ها بالکن اختصاصی رو به دریا ، تهویه کننده هوا و مینی بار می باشند.

امکانات هتل باروت همرا آنتالیا:

رستوران و بار،کافی شاپ، ترانسفر فرودگاهی، نگهداری از کودک، محل کشیدن سیگار ،استخر سرباز، استخر سرپوشیده،سونا،جکوزی، ماساژ، بیلیارد، اروبیک ، سالن بدنسازی، سالن کنفرانس، حمام ترکی، آرایشگاه، زمین تنیس، محل نگهداری کودکان، لاندری، فروشگاه ،زمین گلف و... بصورت شبانه روز آماده پذیرایی از مسافران تور آنتالیا می باشند.

جهت رزرو هتل باروت همرا ریزورت و سفارش  تور آنتالیا و پرواز آنتالیابا شماره 02188178815 تماس حاصل فرمایید.

هتل بست وسترن پلاس خان آنتالیا

هتل بست وسترن پلاس خان آنتالیا

هتل بست وسترن پلاس خان آنتالیا (Best Westen Plus Khan) در شمار هتل های 4 ستاره آنتالیا قرار دارد و در مرکز شهر آنتالیا واقع گردیده است. این هتل مجلل دارای 135 اتاق بزرگ و تمیز می باشد که همگی دارای بالکن با چشم اندازی زیبا از دریا یا کوه یا مارینا هستند. این هتل تا شهر باستانی کالجی تنها چند دقیقه پیاده روی فاصله دارد ، همچنین فاصله هتل تا فرودگاه آنتالیا 10 کیلومتر می باشد.

امکانات هتل بست وسترن پلاس خان آنتالیا :

آسانسور، تراس، تراس آفتاب، استخر سر باز، سونا، باشگاه ماساژ، کتابخانه، رستوران، پذیرش شبانه روزی میهمانان تور آنتالیا ، خدمات گردشگری، کتابخانه، خشکشویی، اتوکشی، اتاق جلسه مجهز ، مرکز بیزنس، فکس، کپی، روم سرویس، ترانسفر فرودگاه (با هزینه)، اتاق وی آی پی، سوییت عروس، سیستم تهویه، پارکینگ رایگان، وای فای رایگان و ... 

هتل بست وسترن پلاس خان آنتالیا

 

هتل باتونت گاردن آنتالیا

هتل باتونت گاردن آنتالیا

هتل باتونت گاردن آنتالیا در شمار هتل های 4 ستاره آنتالیا قرار دارد و در منطقه کمر واقع شده است. هتل باتونت گاردن آنتالیا از 175 اتاق تمییز و مرتب تشکیل شده است. فاصله هتل باتونت گاردن آنتالیا تا فرودگاه آنتالیا 60 کیلومتر می باشد. این هتل در نزدیکی دریا واقع شده است و گردشگران تور آنتالیا با 10 دقیقه پیاده روی می توانند به دریا دسترسی پیدا کنند. هتل مجهز به اینترنت وایرلس می باشد. همچنین فاصله هتل باتونت گاردن آنتالیا تا شهر باستانی لیکیا پاسه لیس 22 کیلومتر و تا پیست اسکی 70 کیلومتر می باشد. هتل باتونت گاردن آنتالیا دارای باغی بزرگ و زیبا می باشد که میهمانان تور آنتالیا می توانند در زمان اقامتشان برای استراحت و تفریح از آن لذت ببرند.

امکانات هتل باتونت گاردن آنتالیا :

سالن بدنسازی , اتاق ماساژ , حمام سنتی ترکی و حمام ترکی , خشکشویی و لباسشویی و اتوکشی , آسانسور , پارکینگ رایگان ویژه میهمانان تور آنتالیا , رستوران و بوفه با غذاهای متنوع و نوشیدنی های مختلف و همچنین استخر روباز و ... 

هتل باتونت گاردن آنتالیا

 

هتل نظر بیچ آنتالیا

موقعیت جغرافیایی هتل نظربیچ آنتالیا:

این هتل در منطقه لارا آنتالیا واقع شده است و تا آنتالیا حدود 10 کیلومتر فاصله دارد. فاصله این هتل تا فرودگاه آنتالیا 12 کیلومتر و تا ایستگاه اتوبوس 25 کیلومتر میباشد. 

این هتل دارای ساحل اختصاصی است.

 

امکانات اتاق ها :

امکانات این هتل شامل رستوران ، استخر روباز و سرپوشیده ، سونا وجکوزی ، حمام ترکی ، سالن بدنسازی ، اینترنت بی سیم میباشد .

 

 

مطالب مرتبط:

تور آنتالیا زمستان 95

تور آنتالیا بهمن 95

تور آنتالیا اسفند 95 

تور آنتالیا نوروز 96

تور آنتالیا از شیراز

تور آنتالیا از اصفهان

تور آنتالیا از مشهد

تور آنتالیا از کرمانشاه

تور آنتالیا از تبریز

هتل های آنتالیا

تور آنتالیا
16 آذر 1395

هتل نیروانا لاگوون آنتالیا

nirvana1.jpg

هتل نیروانا لاگوون آنتالیا یکی از هتل های 5 ستاره شیک و مجلل آنتالیا محسوب می شود که در محاصره کوه توروس و دریای مدیترانه کمر واقع شده است.این هتل دارای ساحل اختصاصی 900 متری می باشد و 3 اسکله اختصاصی نیز دارد. فاصله این هتل تا فرودگاه آنتالیا حدود ۴۳ کیلومتر و تا مرکز آنتالیا نیز ۳۰ کیلومتر می باشد.این هتل با امکانات و مناظر زیبایی که دارد، مورد استقبال مسافران و گردشگران تور آنتالیا قرار گرفته است.

nirvana2.jpg

هتل نیروانا لاگوون آنتالیا دارای اتاق هایی بسیار شیک و به روزمی باشد که همه آنها دارای امکاناتی همچون مینی بار, سشوار، وسایل آرایشی, اینترنت و بالکنی رو به دریا و...می باشند. پارک آبی مشهور این هتل بسیار بزرگ و هیجان انگیز بوده و سرسره های مهیج و رنگارنگی دارد که نظر همگان را به خود جلب کرده است.این هتل دارای رستوران های رو باز در کنار استخر و نیز سربسته می باشد.همچنین مسافران تور آنتالیا می توانند از بوفه و رستوران کنار ساحل دریا استفاده نموده و لحظات خوب و خاطره انگیزی را در آنتالیا سپری نمایند.

nirvana3.jpg

امکانات هتل نیروانا لاگوون آنتالیا:

از جمله امکانات هتل نیروانا لاگوون آنتالیا می توان به: رستوران، تهویه مطبوع، لباس شویی،خشکشویی، شاتل فرودگاهی، سرویس آبگرم و ماساژ، امکانات ورزشی و بدنسازی، تنیس زمین بازی، غواصی، حمام بخار فنلاندی، استخر در فضای باز و بسته و...اشاره کرد که میهمانان تور آنتالیا با استفاده از این امکانات می توانند سفری خوب و لذت بخش را تجربه نمایند.

nirvana4.jpg

nirvana5.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروشتماس حاصل فرمایید.

هتل سیلایف فامیلی آنتالیا

silaif2.jpg

هتل سیلایف فامیلی آنتالیا از جمله هتل های 5 ستاره آنتالیا است که در سواحل زیبای کنیالتی آنتالیا واقع شده است.فاصله این هتل تا شهر قدیمی آنتالیا ۱۰ کیلومتر و تا مراکز خرید و نمایشگاه ماهی ها و آبزیان دریایی نیز حدود ۳ کیلومتر می باشد.ترانسفر فرودگاهی و یا کرایه اتومبیل نیز به مقصد فرودگاه برای مسافران تور آنتالیا مهیا است.

silaif1.jpg

هتل سیلایف فامیلی آنتالیا دارای اتاق هایی با امکاناتی همچون: پذیرایی در اتاق ، روم سرویس ۲۴ ساعته ، سیستم برودتی و حرارتی مناسب ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره با کانال های پخش موسیقی ، یخچال ، مینی بار ، حمام با ست کامل ,اینترنت, سشوار ,صندوق امانات ,گاو صندوق و...می باشد که در اختیار میهمانان تور آنتالیا است.همچنین این هتل ۷ رستوران و 9 تریا دارد که در آنها غذاهای بین المللی و نوشیدنی سرو می شود.

silaif5.jpg

silaif6.jpg

امکانات هتل سیلایف فامیلی آنتالیا:

از امکانات هتل سیلایف فامیلی آنتالیا می توان به:رستوران، تریا،سالن کنفرانس، مرکز اداری،استخرهای روباز متفاوت،سرسره آبی،ورزش های آبی،بازی تنیس ،تیراندازی،سولاریوم ،غواصی ،استخر آب گرم،حمام ترکی و سونا و همچنین اجرای تفریحات زنده برای مسافران تور آنتالیا اشاره کرد.

silaif3.jpg

silaif4.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروشتماس حاصل فرمایید.

هتل لارا ورلد آنتالیا

laravord.jpg

هتل لارا ورلد آنتالیا در 200 متری ساحل لارا و در شهر آنتالیا بنا شده است. این هتل 4 ستاره تا فرودگاه فقط 15 دقیقه فاصله دارد . این هتل نزدیک منطقه گردشگری آبشار دادن در منطقه لارا و دروازه باستانی هادریان نزدیک به این هتل می باشد.از امکانات اتاق ها میتوان به اتاقهای نوسازی شده و مدرن ، تهویه مطبوع ، سرویس رایگان اینترنت بی سیم ، تلویزیون LCD با گیرنده ماهواره ، حمام اختصاصی با سشوار و تجهیزات بهداشتی عالی  و دارای تراس برای حمام آفتاب اشاره کرد. هتل لارا ورلد دارای امکانات دیگری نظیر رستوران فضای باز با انواع غذاهای ترکی و بین المللی سرو می شود و دارای اشگاه مجهز ، سونا ، ماساژ و پارکینگ عمومی رایگان به مسافران تور آنتالیا ارائه میکند.

laravord3.jpg

laravord1.jpg

 laravord2.jpg

 گردشگران تور آنتالیا با انتخاب هتل لارا ورلد آنتالیا سفر خوشی را سپری می کنند

هتل لارا فالکن آنتالیا

هتل 4 ستاره لارا فالکن آنتالیا در منطقه لارا و در یک ساحل صخره ای زیبا قرار گرفته است. این هتل دارای امکانات رفاهی فوق العاده ای می باشد و به مسافران عزیز تور آنتالیا توصیه می شود که این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. از مزایای هتل لارا فالکن نزدیک بودنش به مراکز خرید و دیدنی های آنتالیا می باشد.هتل لارا فالکن در مرکز شهر آنتالیا قرار دارد ، دارای یک ساحل اختصاصی ، استخر و باغ می باشد که نمایی به سمت دریای مدیترانه دارند. منطقه تاریخی Kaleci آنتالیا فقط 4.8 کیلومتر از این هتل فاصله دارد و فرودگاه آنتالیا در فاصله 16.9 کیلومتری آن است.

امکانات هتل لارا فالکن آنتالیا :

 هتل لارا فالکن متشکل از 6 بلوک مجزا و 275 اتاق می باشد که کف آن ها پارکت شده. اتاق ها دارای بالکن های با چشم انداز بی نظیری هستند. اتاق ها بسیار مجهز هستند و دارای حمام خصوصی کامل , ماهواره , تلویزیون , سیستم تهویه و.... می باشند.از امکانات این هتل 4 ستاره می توان به موارد زیر اشاره کرد: استخر سرپوشیده و روباز , استخر کودک , رستوران ساحلی , انواع سونا , پارک کودک , مزیک زنده , مینی کلوپ , سالن تنیس والیبال و ایروبیک , سالن ماساژ , حمام ترکی , پارک کودک و... . از خدماتی که مسافران تور آنتالیا می توانند به صورت رایگان از آن ها استفاده کنند عبارتند از سونا خشک و بخار , استخر کودک , برنامه های تفریحی روزانه و شبانه , سالن تنیس , آکوا پارک , رستوران آلا کارت , موزیک زنده و... . مسافران عزیز تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند سفری به یاد ماندنی را تجربه کنند.

 

هتل آدورا گلف ریزورت آنتالیا

AdoraGolf1.jpg

هتل آدورا گلف ریزورت آنتالیا،از هتل های 5 ستاره آنتالیا می باشد که در منطقه ساحلی بلک قرار گرفته است.فاصله این هتل تا مرکز شهر آنتالیا 39 کیلومتر، تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 29 کیلومتر و تا مرکز گلف ترکیه 1 کیلومتر می باشد.این هتل دارای تعداد زیادی زمین گلف و ارائه امکانات رفاهی - تفریحی، پارک آبی با سرسره های آبی، چندین استخر و ساحل اختصاصی می باشد و سفری لذت بخش و خاطره انگیز را برای مسافران تور آنتالیا فراهم می آورد.

AdoraGolf6.jpg

هتل آدورا گلف ریزورت آنتالیا جمعا 500 اتاق دارد که همه آنها به جز ۳۸ تای آن دارای بالکن خصوصی می باشند. هدف همه پرسنل با تجربه این هتل ،این است که سفری خوب و خاطره انگیز را برای میهمانان تور آنتالیا فراهم کنند، به همین دلیل تمام کارکنان آموزش دیده هتل در فضایی شیک و لوکس آماده خدمت به مسافران آنتالیا می باشند.

AdoraGolf4.jpg

AdoraGolf3.jpg

امکانات هتل آدورا گلف ریزورت آنتالیا:

از جمله امکانات هتل آدورا گلف ریزورت آنتالیا می توان به: رستوران (ارائه انواع غذاهای متنوع و بین المللی)، پذیرش 24 ساعته، سالن آمفی تئاتر، موسیقی، اینترنت،  آبگرم، سالن بدنسازی، اسکی روی آب، موج سواری، پارا شوت، جت اسکی، قایق سواری، اسکوآش، ایروبیک، اتاق بازی، زمین گلف، زمین تنیس، استخر روباز، استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی، ماساژ و اسپا، حمام ترکی و بخار، شهر بازی کودک، فوتبال، والیبال ساحلی، بسکتبال، پینگ پنگ، بیلیارد، تخت های حمام آفتاب، صرافی، آرایشگاه، آتلیه عکاسی، کپی و فکس، مجهز به سیستم تهویه، گاو صندوق، انبار بار و چمدان، آسانسور، مرکز تجاری، فروشگاه و... اشاره کرد که میهمانان تور آنتالیا با استفاده از این امکانات می توانند سفری آرام و به یاد ماندنی را تجربه نمایند.

 AdoraGolf5.jpg

AdoraGolf2.jpg

جهت رزرو وخرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروشتماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط:

تور دبی پاییز 95

تور دبی آذر 95

تور دبی زمستان 95

تور دبی دی 95

تور دبی بهمن 95

تور دبی اسفند 95

تور دبی نوروز 96

هتل های آنتالیا

تور آنتالیا
16 آذر 1395

هتل گرند پارک لارا آنتالیا

 

 هتل گرند پارک لارا  هتلی بسیار مدرن در منطقه لارا آنتالیا است . این هتل 5 ستاره که با کناره اختصاصی خود تنها ۲۰۰ متر فاصله دارد و فاصله هتل تا مرکز شهر حدود ۳۰ دقیقه و تا فرودگاه ۱۴ کیلومتر است.

این هتل شیک دارای 896 اتاق است که تمامی اتاق ها دارای رنگ آمیزی شاد و دکوراسیون آن به روز است.اتاق ها دارای امکاناتی نظیر تلویزیون LCD،مینی بار،تهویه مطبوع،صندوق امانات و... گردشگران تور آنتالیا با اسکان در این هتل احساس آرامش می کنند.

امکانات هتل گرند پارک لارا آنتالیا:

حمام ترکی ، سونا ، سالن بدنسازی ، ماساژ ، یک استخر بزرگ و یک استخر کودکان در مرکز SPA هتل ، آکوا پارک با چهار سرسره آبی ، تیم انیمیشن با برنامه های سرگرم کننده ، اینترنت ، بیلیارد ، اتاق بازی کودکان ، پینگ پنگ ، بدنسازی ، دارت ، ماساژ ، اتاق کنفرانس ، دوچرخه و سه رستوران ترکی ، چینی و ایتالیایی ... گردشگران تور آنتالیا در این هتل سفر خوشی  را سپری می کنند.

 

 

 

هتل وياژ بلك آنتالیا

 هتل وياژ بلك در منطقه بلک شهر آنتالیا در سال 2007 در زمینی به مساحت 93500 احداث شده است.این هتل 5 ستاره جز هتل های شیک منطقه بلک می باشد.هتل ویاژ بلک دارای کناره اختصاصی به وسعت 200 متر می باشد. این هتل تا مرکز شهر 40 کیلومتر، 35 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی و تا منطقه بلک 2 کیلومتر فاصله دارد.سرویس دهی این هتل بصورت UALL می باشدو گردشگران تور آنتالیا با انتخاب این هتل سفر خوب و خوشی را سپری می کنند.

امکانات اتاق ها:

این هتل دارای اتاق های استاندارد، خانوادگی  و سوئیت می باشدواتاق ها دارای طراحی و چیدمان شیک و مدرن و رنگ امیزی شاد و دلباز می باشد. تمامی اتاق ها دارای مینی بار، تلویزیون صحفه تخت، تهویه مطبوع، روم سرویس، صندوق امانات، کلید الکترونیکی و دارای بالکن اختصاصی رو به فضای سبز و دریا از خدمات این هتل 5 ستاره است که در اختیار گردشگران تور آنتالیا قرار می دهد تا اقامتی مطلوب و رضایت بخشی را تجربه کنند.

امکانات هتل وياژ بلك آنتالیا:

زمین گلف ، ۵ استخر روباز و سرپوشیده ، سونا و جکوزی ، ماساژ و اسپا ، حمام ترکی و بخار ، مرکز سلامت و آبگرم ، سالن بدنسازی ، ورزش های آبی ، سرویس نگه داری از کودک ، پارک بازی کودکان  ، قایق رانی ، موج سواری ، دوچرخه سولری دریایی ، جت اسکی ، رینگو ، اسکی روی اب ، والیبال ساحلی ، تنیس ، مینی فوتبال ، فوتبال ، مینی گلف ، پرتاب دارت ، پینگ پنگ ، بولینگ ، بدمینتون ، تخت های حمام آفتاب ، مرکز تجاری ، فروشگاه ، پذیرش شبانه روزی ، ترانسفر فرودگاهی ، پارک آبی با سرسره هایی موجی ، برگزاری برنامه های سرگرم کننده و مفرح در سال آمفی تئاتر و اجرای موسیقی زنده ، قنادی ، دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان ، خدمات پزشکی، رستوران ( با غذاهایی به سبک ژاپنی ، چینی ، ایتالیایی ، مکزیکی ، دریایی ، یونانی )، خانه استیک ،۱۰ کافه و ... 

  هتل خدمات منحصربه فردی را به گردشگران تور آنتالیا ارائه می دهد که شما گردشگران عزیز با اقامت در هتل ویاژ بلک خاطرات خوبی را در ذهن خود حک می کنند.

 

هتل فانتازیا کمر آنتالیا

هتل فانتازیا کمر در منطقه گردشگری کمر در آنتالیا واقع شده است . این هتل 5 ستاره با زیر بنایی حدود ۶۵ هکتار در منطقه کمر  و در سال 2005 افتتاح شده است.برخورداری از طبیعت بکر و آب و هوای مطبوع ساحلی و پلاژ اختصاصی نیز از دیگر ویژگی های ممتاز هتل فانتازیا دلوکس کمر است . این هتل شیک ۵۵ کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا ، ۶۵ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا  و ۱۰ کیلومتر از مرکز کمر فاصله داشته و دارای ساحل اختصاصی می باشد.هتل فانتازیا کمر دارای 349 اتاق می باشد که نظیر اتاق استاندارد،اتاق خانوادگی،سوئیت جونیور ،سوئیت دلوکس،اتاق مخصوص افراد سیگاری است . تمامی اتاق ها دارای رنگ آمیزی شاد و گرم می باشد و تمامی اتاق ها دارای روم سرویس ،تلویزیون صفحه تخت، مبلمان و بالکن اختصاصی می باشد.

امکانات هتل فانتازیا کمر آنتالیا : 

شنا و سایر ورزش های آبی ، حمام آفتاب ، کابین دوش و تعویض لباس و … جهت گذران لحظه هایی شاد و پر هیجان برای گردشگران تدارک دیده شده است . خدمات خانه داری ، خدمات گردشگری ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات شستشوی لباس ، سرویس نگه داری از کودک ، لاندری و صندوق امانات جزو امکانات رفاهی و خدماتی هتل است . استخر سرپوشیده و روباز با محوطه شیرجه ، سونا و جکوزی ، موج سواری ، قایق رانی ، پینگ پنگ ، بیلیارد تنیس ، بولینگ ، پرتاب دارت ، سولاریوم ، و آموزش غواصی ، مرکز سلامت و آب گرم ، حمام ترکی و بخارسالن زیبایی ، باشگاه کودکان ، اجرای برنامه های سرگرم کننده و رقص و شادی و بسیاری امکانات تفریحی دیگر در این هتل مجهز، به گردشگران تور آنتالیا ارائه می شود.

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

هتل رویال تاور آنتالیا

 

 هتل رویال تاور آنتالیا 4 ستاره در منطقه کمر آنتالیا قرار دارد.این هتل از 4 برج تشکیل شده که وسعت آن 53000 مترمربع است.این هتل از نظر موقعیت مکانی در 17 کیلومتری منطقه کمر ، تا مرکز آنتالیا 50 کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا فقط 15 کیلومتر فاصله دارد.در نزدیکی هتل ، مرکز خرید شی مال ، مرکز خرید لورا ، و ساحل BLM و همچنین مرکز خرید ترا سیتی و پارک Karnaval قرار دارد .هتل رویال در مجموع 230 اتاق دارد شامل (اتاق استاندارد،اتاق خانوادگی و... ) تمامی اتاق ها دارای طراحی و چیدمان منحصر به فرد است و رنگ دیوار ها شاد و دلباز است.اتاق های این هتل  زیبا  پوشش کف آن از موکت استفاده شده است و دارای حمام ، سیستم تهویه‌ی مرکزی ، مینی‌بار (با انواع نوشیدنی‌) ، گاوصندوق الکتریکی و بالکن اختصاصی رو به طبیعت است.

امکانات هتل رویال تاور آنتالیا

رستوران،بار،اتاق بازیهای کامپیوتری ،استخر ،ماساژ ،جکوزی ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، شیرجه ،حمام ترکی ، استخر سر پوشیده ،مرکز بدنسازی ، پینگ پنگ ،بازی دارت ، کرایه دوچرخه ،موج سواری ، اسب سواری و ... اماده پذیرایی از شما گردشگران تور آنتالیا است.

جهت اطلاعات بیشتر از بهترین قیمت ها تور آنتالیا با شماره 88178815-021 تماس حاصل نمایید.

 

هتل 4 ستاره گرند هاربر آنتالیا در منطقه کمر احداث شده است. این هتل در مجموع از 311 اتاق تشکیل شده است. این هتل و تا مرکز شهر آنتالیا 1 ساعت فاصله دارد. هتل گرند هاربر در 60 کیلومتری فرودگاه آنتالیا قرار دارد و دارای پلاژ اختصاصی است.

_گرند_هاربر_آنتالیا.jpg

امکانات هتل گرند هاربر آنتالیا:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، بار، استخر سرپوشیده، سالن زیبایی، باشگاه ورزشی، سولاریوم، سونا، جکوزی، ماساژ، اتاق جلسه، استخر روباز، یوگا، حمام ترکی، آرایشگاه، زمین تنیس، سرویس نگهداری کودکان، پزشک، پرینت و فکس، صرافی، پارکینگ، لاندری، اسکواش، فروشگاه، سالن بازی، ترانسفر فرودگاه، اتاق بخار، کافی شاپ، میز بیلیارد، میز پینگ پنگ، زمین گلف، پرستار کودک، بوفه صبحانه و... . مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

_گرند_هاربر_آنتالیا_3.jpg

_گرند_هاربر_آنتالیا_2.jpg

 

 

 مطالب مرتبط:

تور آنتالیا پاییز 95

تور آنتالیا آذر 95 

تور آنتالیا زمستان 95

تور آنتالیا دی 95 

تور آنتالیا بهمن 95

تور آنتالیا اسفند 95 

تور آنتالیا نوروز 96

هتل های آنتالیا

تور آنتالیا
14 آذر 1395

هتل ونیزیا پالاس آنتالیا

venizia1.jpg

هتل ونیزیا پالاس آنتالیا از هتل های 5 ستاره آنتالیا است که در سال 2003 میلادی و در لارای آنتالیا و منطقه زیبای کندو ساخته شده است.این هتل با فرودگاه آنتالیا 15 کیلومتر و با مرکز شهر آنتالیا 20 کیلومتر فاصله دارد.در ساخت این هتل از معماری ایتالیایی الهام گرفته شده که متشکل از از ۵ عمارت متفاوت ، پلاژ و ساحل اختصاصی است.این هتل با استفاده از بهترین و به روزترین امکانات می تواند اقامتیخاطره انگیز و لذت بخش را را برای میهمانان تور آنتالیا فراهم کند.

venizia2.jpg

۵۳۶ اتاق در هتل ونیزیا پالاس آنتالیا موجود می باشد که شامل ۴۱۹ اتاق استاندارد ، ۴۰ اتاق با فضای خانوادگی ، ۵۹ اتاق کستلو استاندارد ، ۱۵ اتاق  خانوادگی ، ۶ اتاق ویژه عزیزان معلول و در نهایت سه ویلای مجلل و بک اتاق شاه نشین هستند.طراحی این اتاق ها به گونه است که پاسخ گوی نیازها و سلیقه های متفاوت مسافران تور آنتالیا می باشد.از امکانات اتاق های هتل ونیزیا پالاس آنتالیا می توان به : تلویزیون ال سی دی با کانال های ماهواره ای ، مینی بار ، سیستم تهویه مطبوع ، تلفن ، حمام مدرن با لوازم جانبی ، و روم سرویس ۲۴ ساعته و...اشاره کرد.

venizia4.jpg

venizia3.jpg

امکانات هتل ونیزیا پالاس آنتالیا :

امکانات رفاهی هتل ونیزیا پالاس آنتالیا شامل: رستوران های متنوع، مرکز زیبایی و آرایشگاه ، پزشک ، جواهر فروشی و بوتیک ، سوپر مارکت ، عکاسی ، چرم فروشی ، کافی نت و سالن اجتماعات برای رفاه حال بیشتر گردشگران در هتل،سیبل دارت ، زمین تنیس ، مینی فوتبال ، میز بیلیارد و پینگ پنگ ، سالن ایروبیک ، تیر و کمان ، دوچرخه سواری ، آموزش شنا و غواصی ، جت اسکی ، پارک و سرسره آبی ویژه کودکان و بزرگسالان ، استخر سرپوشیده و روباز ، سونا و جکوزی ، حمام ترکی و بخار و سالن بدنسازی مجهز و... می باشند که میهمانان تور آنتالیا می توانند از آنها بهره مند شوند.

venizia5.jpg

مواردی مانند: دکتر, آرایشگاه, ماساژ, بازیهای کامپیوتری, تلفن و نمابر, برخی نوشیدنی های الکلی, بولینگ و ورزشهای آبی شامل جت اسکی و اسکی روی آب، قایقرانی, آموزش غواصی, آموزش تنیس و...از جمله خدمات جانبی هتل ونیزیا پالاس آنتالیا می باشند که مسافران تور آنتالیا می توانند با پرداخت هزینه از آنها استفاده نمایند.

venizia6.jpg

جهت رزرو وخرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل بلیس بلک آنتالیا

هتل بلیس بلک آنتالیا از جمله هتل های 5 ستاره شیک و مجلل آنتالیا بوده که در سال ۱۹۹۲ میلادی در منطقه بلک افتتاح شده و در سال ۲۰۱۳ بازسازی کامل روی آن صورت گرفته است.این هتل در یک محوطه ی بزرگ با درختان نخل زیبا و یک ساحل اختصاصی واقع شده که باعث استقبال مسافران تور آنتالیا شده است.

belisblak1.png

 هتل بلیس بلک آنتالیا دارای ۵ استخر بزرگ در فضای باز، یک پارک آبی ، استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام می باشد که مسافران تور آنتالیا بعد از انجام فعالیت های ورزشی خود  از  حمام ترکی و یا سونای هتل به منظور تمدد اعصاب استفاده نمایند.همچنین مسافران تور آنتالیا می توانند با حضور در پارک حیات وحش Zoopark یا مرکز اسبدوانی هتل به سوارکاری بپردازند.لازم به ذکر است این هتل جهت بازی و سرگرمی بچه ها اماکنی را برای نگهداری از آنها نیز تدارک دیده است.

belisblak6.jpg

هتل بلیس بلک آنتالیا 575 اتاق زیبا دارد که هر کدام مجهز به امکاناتی همچون:بالکن با چشم اندازی زیبا،اینترنت ،سیستم تهویه مطبوع، کفپوش پارکت،تلویزیون LED  و کانال های ماهواره ای،حمام با وان، محل نشیمن، مینی بار، سشوار و...می باشند که میهمانان تور آنتالیا می توانند اقامت خوب و آرامی را در اتاق های این هتل تجربه نمایند.

belisblak5.jpg

امکانات هتل بلیس بلک آنتالیا:

از جمله امکانات رفاهی و ورزشی هتل بلیس بلک آنتالیا می توان به: سوار کاری, یوگا، پیلاتیز، بازی های تعاملی، والیبال، تنیس، فوتبال, سرسره آبی، اسباب بازی برای شنای بزرگ سالان, حمام بخار فنلاندی, اتاق بازی , مرکز آبگرم و سلامتی, ماساژ, زمین بازی ,کودکان, بیلیارد, تنیس روی میز برای مسافران تور آنتالیا, کارائوکه ,موج سواری ,دارت ,جکوزی ,اجاره دوچرخه, قایقرانی, دوچرخه سواری, کافی شاپ, استخر سر پوشیده, استخر رو باز, سالن جشن، سالن جلسه, سالن های آرایشی و مجموعه لباس عروس و ..اشاره کرد که مسافران تور آنتالیا می توانند از آنها بهره مند شوند.

belisblak4.jpg

هتل بلیس بلک آنتالیا با 4 رستوران متعدد ، 4 رستوران ویژه ی اسنک و غذاهای سبک ، 5 کافی شاپ و یک پیتزافروشی آماده پذیرایی و خدمت رسانی به میهمانان تور آنتالیا می باشد. همچنین خوراکی های میان وعده ای و انواع آبمیوه و نوشابه در اکثر نقاط هتل نیز مهیا است.

belisblak3.jpg

belisblak2.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروشتماس حاصل فرمایید.

هتل لارا ورلد آنتالیا

laravord.jpg

هتل لارا ورلد آنتالیا در 200 متری ساحل لارا و در شهر آنتالیا بنا شده است. این هتل 4 ستاره تا فرودگاه فقط 15 دقیقه فاصله دارد . این هتل نزدیک منطقه گردشگری آبشار دادن در منطقه لارا و دروازه باستانی هادریان نزدیک به این هتل می باشد.از امکانات اتاق ها میتوان به اتاقهای نوسازی شده و مدرن ، تهویه مطبوع ، سرویس رایگان اینترنت بی سیم ، تلویزیون LCD با گیرنده ماهواره ، حمام اختصاصی با سشوار و تجهیزات بهداشتی عالی  و دارای تراس برای حمام آفتاب اشاره کرد. هتل لارا ورلد دارای امکانات دیگری نظیر رستوران فضای باز با انواع غذاهای ترکی و بین المللی سرو می شود و دارای اشگاه مجهز ، سونا ، ماساژ و پارکینگ عمومی رایگان به مسافران تور آنتالیا ارائه میکند.

laravord3.jpg

laravord1.jpg

 laravord2.jpg

 گردشگران تور آنتالیا با انتخاب هتل لارا ورلد آنتالیا سفر خوشی را سپری می کنند.

هتل نیروانا لاگوون آنتالیا

nirvana1.jpg

هتل نیروانا لاگوون آنتالیا یکی از هتل های 5 ستاره شیک و مجلل آنتالیا محسوب می شود که در محاصره کوه توروس و دریای مدیترانه کمر واقع شده است.این هتل دارای ساحل اختصاصی 900 متری می باشد و 3 اسکله اختصاصی نیز دارد. فاصله این هتل تا فرودگاه آنتالیا حدود ۴۳ کیلومتر و تا مرکز آنتالیا نیز ۳۰ کیلومتر می باشد.این هتل با امکانات و مناظر زیبایی که دارد، مورد استقبال مسافران و گردشگران تور آنتالیا قرار گرفته است.

nirvana2.jpg

هتل نیروانا لاگوون آنتالیا دارای اتاق هایی بسیار شیک و به روزمی باشد که همه آنها دارای امکاناتی همچون مینی بار, سشوار، وسایل آرایشی, اینترنت و بالکنی رو به دریا و...می باشند. پارک آبی مشهور این هتل بسیار بزرگ و هیجان انگیز بوده و سرسره های مهیج و رنگارنگی دارد که نظر همگان را به خود جلب کرده است.این هتل دارای رستوران های رو باز در کنار استخر و نیز سربسته می باشد.همچنین مسافران تور آنتالیا می توانند از بوفه و رستوران کنار ساحل دریا استفاده نموده و لحظات خوب و خاطره انگیزی را در آنتالیا سپری نمایند.

nirvana3.jpg

امکانات هتل نیروانا لاگوون آنتالیا:

از جمله امکانات هتل نیروانا لاگوون آنتالیا می توان به: رستوران، تهویه مطبوع، لباس شویی،خشکشویی، شاتل فرودگاهی، سرویس آبگرم و ماساژ، امکانات ورزشی و بدنسازی، تنیس زمین بازی، غواصی، حمام بخار فنلاندی، استخر در فضای باز و بسته و...اشاره کرد که میهمانان تور آنتالیا با استفاده از این امکانات می توانند سفری خوب و لذت بخش را تجربه نمایند.

nirvana4.jpg

nirvana5.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروشتماس حاصل فرمایید.

هتل سیلایف فامیلی آنتالیا

silaif2.jpg

هتل سیلایف فامیلی آنتالیا از جمله هتل های 5 ستاره آنتالیا است که در سواحل زیبای کنیالتی آنتالیا واقع شده است.فاصله این هتل تا شهر قدیمی آنتالیا ۱۰ کیلومتر و تا مراکز خرید و نمایشگاه ماهی ها و آبزیان دریایی نیز حدود ۳ کیلومتر می باشد.ترانسفر فرودگاهی و یا کرایه اتومبیل نیز به مقصد فرودگاه برای مسافران تور آنتالیا مهیا است.

silaif1.jpg

هتل سیلایف فامیلی آنتالیا دارای اتاق هایی با امکاناتی همچون: پذیرایی در اتاق ، روم سرویس ۲۴ ساعته ، سیستم برودتی و حرارتی مناسب ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره با کانال های پخش موسیقی ، یخچال ، مینی بار ، حمام با ست کامل ,اینترنت, سشوار ,صندوق امانات ,گاو صندوق و...می باشد که در اختیار میهمانان تور آنتالیا است.همچنین این هتل ۷ رستوران و 9 تریا دارد که در آنها غذاهای بین المللی و نوشیدنی سرو می شود.

silaif5.jpg

silaif6.jpg

امکانات هتل سیلایف فامیلی آنتالیا:

از امکانات هتل سیلایف فامیلی آنتالیا می توان به:رستوران، تریا،سالن کنفرانس، مرکز اداری،استخرهای روباز متفاوت،سرسره آبی،ورزش های آبی،بازی تنیس ،تیراندازی،سولاریوم ،غواصی ،استخر آب گرم،حمام ترکی و سونا و همچنین اجرای تفریحات زنده برای مسافران تور آنتالیا اشاره کرد.

silaif3.jpg

silaif4.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروشتماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط:

تور آنتالیا پاییز 95

تور آنتالیا آذر 95

تور آنتالیا زمستان 95

تور آنتالیا دی 95

تور آنتالیا بهمن 95

تور آنتالیا اسفند 95

تور آنتالیا نوروز 96

هتل های لوکس آنتالیا

تور آنتالیا
14 آذر 1395

هتل آکا کارلوس آنتالیا

 

هتل آکا کارلوس آنتالیا هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد که در منطقه کمر شهر آنتالیا قرار دارد این هتل زیبا در سال 2003 میلادی تاسیس شده و در سال 2005 برای گردشگران تور آنتالیا بازسازی شده است .

امکانات هتل آکا کارلوس آنتالیا :

هتل آکا کارلوس آنتالیا دارای اتاق های استاندارد و اتاق خانواده و به ویژه اتاق مخصوص معلولین می باشد. گردشگران تور آنتالیامی توانند در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی ، اروپایی را سفارش داده و میل کنند. گردشگران تور آنتالیا می توانند اوقات فراقت و استراحت خود را در سالن بیلیارد ، سالن ماساژ سپری کنند.

دیگر امکانات و خدمات هتل آکا کارلوس آنتالیا :

سالن بدنسازی ، سالن زیبایی ، اتاق بخار و ....

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا

هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا هتلی 4 ستاره و در منطقه کمر شهر آنتالیا قرار دارد. این هتل با فرودگاه آنتالیا تنها 53 کیلومتر فاصله دارد. هتل لیمزبونادآ به دلیل نزدیکی به ساحل توجه توریست های تور آنتالیا زیادی را به خود جلب کرده است.

امکانات هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا

هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا در مجموع دارای 109 اتاق می باشد که همه اتاق ها مجهز به یخچال ، تلویزیون صفحه تخت ، مبلمان نرم ، وای فای و .... می باشند. گردشگران عزیز تور آنتالیا می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای دریایی ، گیاهی و بین المللی را سفارش داده و سرو کنند. از جمله امکاناتی که هتل لیمز بونادآ برای توریست های تور آنتالیا در نظر گرفته است می توان به سالن بدنسازی ، سونا و استخر ، میز بیلیارد و تنیس و همچنین زمین بازی مخصوص کودکان نیز اشاره کرد. 

 دیگر امکانات و خدمات هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا :

پذیرش شبانه روزی ، گاو صندوق ، فروشگاه ، حمام ترکی ، کافی شاپ و ...

 

 

 جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

هتل بوتانیک لارا آنتالیا

هتل بوتانیک لارا آنتالیا هتلی 5 ستاره و لوکس می باشد که نام قدیمی این هتل رکسوس لارس بوده است . هتل بوتانیک لارا در منطقه لارا شهر آنتالیا قرار دارد . این هتل زیبا و مدرن درسال 2014 برای گردشگران تور آنتالیا بازسازی شده است. هتل بوتانیک لارا تا فرودگاه 10 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل بوتانیک لارا آنتالیا :

هتل بوتانیک لارا آنتالیا در مجموع دارای 534 اتاق می باشد که همه اتاق ها لوکس بوده و با دکوراسیون خاصی طراحی شده اند. اتاق های هتل مجهز به تلویزیون LCD ، مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم ، یخچال و ... می باشند. در ضمن خدمات هتل بوتانیک لارا به صورت UALL می باشد. این هتل دارای چندین رستوران می باشد که در این رستوران ها انواع غذاهای بین المللی و اروپایی برای توریست های تور آنتالیا طبخ می شود. هتل بوتانیک لارا دارای استخرهای سوپر لارج می باشد که این استخرها با جنگل های وسیعی احاطه شده اند. همچنین گردشگران عزیز تور آنتالیا می توانند ساعات استراحت خود را درسالن تناسب اندام هتل به ورزش بپردازند.

دیگر امکانات و خدمات هتل بوتانیک لارا آنتالیا :

ساحل اختصاصی ، اتاق ماساژ ، استخر و خدمات نگهداری از کودکان ، فروشگاه و ...

 

 

 

 

هتل شروود بریزز ریزورت آنتالیا 

 هتل شروود بریزز ریزورت آنتالیا هتلی 5 ستاره و لوکس می باشد که در سال 2005 میلادی افتتاح گردیده و در سال 2014 برای گردشگران تور آنتالیا بازسازی شده است. این هتل 5 ستاره در منطقه لارا شهر آنتالیا قراردارد که تا مرکز شهر تنها 12 کیلومتر و با فرودگاه آنتالیا 15 دقیقه فاصله دارد.

امکانات هتل شروود بریزز ریزورت آنتالیا :

هتل شروود بریزز ریزورت آنتالیا در مجموع 499 اتاق را دارا می باشد که اتاق ها مدرن بوده و با دکوراسیون خاصی طراحی شده اند. اتاق ها از امکاناتی از جمله تلویزیون صفحه تخت ، یخچال ، مبلمان شیک ، مینی بار و ... برخوردار می باشند. هتل شروود بریزز ریزورت آنتالیا دارای 4 رستوران می باشد که توریست های تور آنتالیا می توانند انواع غذاهای ایتالیایی و بین المللی را در رستوران های این هتل سرو کنند. همچنین هتل دارای امکانات رفاهی از قبیل استخرهای روباز همراه با سرسره های آبی ، حمام ترکی ، سونا و ... برای گردشگران تور آنتالیا می باشد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل شروود بریزز ریزورت آنتالیا :

ساحل اختصاصی ، سالن تناسب اندام ، خدمات خشکشویی و.....

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل باروت لارا آنتالیا

barutlara1jpg.jpg

هتل باروت لارا آنتالیا هتلی ساحلی و 5 ستاره می باشد که در منطقه لارا شهر آنتالیا قرار دارد. این هتل لوکس با فرودگاه تنها 10 کیلومتر فاصله دارد. هتل باروت لارا آنتالیا در سال 1997 میلادی برای گردشگران تور آنتالیا تاسیس شده است.

 امکانات هتل باروت لارا آنتالیا :

هتل باروت لارا آنتالیا دارای اتاق های بزرگ و استاندارد می باشد که از امکانات ویژه ای برخوردار می باشند . امکانات اتاق ها شامل تلویزیون ، یخچال ، مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم و .... می باشند. هتل باروت لارا آنتالیا دارای 5 رستوران می باشد که انواع غذاهای بین المللی و اروپایی برای گردشگران تور آنتالیا در این رستوران ها طبخ می شود. از امکانات رفاهی هتل می توان به استخر ، سونا ، حمام ترکی اشاره کرد.

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط:

تور آنتالیا پاییز 95

تور آنتالیا آذر 95

تور آنتالیا زمستان 95

تور آنتالیا دی 95

تور آنتالیا بهمن 95

تور آنتالیا اسفند 95

تور آنتالیا نوروز 96  


هتل های آنتالیا

تور آنتالیا
14 آذر 1395

هتل بایا لارا آنتالیا

 هتل بایا لارا آنتالیا 5 ستاره در سال 2009 در زمینی به مساحت 57 هزار مترمربع در نزدیکی ساحل مدیترانه در منطقه لارا آنتالیا افتتاح شده است. هتل بایا لارا تا کنون موفق به کسب 22 جایزه و 7 گواهی‌نامه معتبر شده است. سرویس‌دهی این هتل با شکوه به صورت UALL می‌باشد.از هتل بایا لارا تا فرودگاه آنتالیا  16 کیلومتر و از مرکز شهر 30 کیلومتر فاصله دارد.این هتل زیبا از 399 اتاق و 862 تخت تشکیل شده است مسافران تور آنتالیا با انتخاب این هتل سفر خوبی را سپری می کنند.

اتاق های این هتل بصورت سوئیت،خانوادگی و... است که تمامی اتاق ها دارای طراحی و دکوراسیون شیک می باشند و در تمامی اتاق ها دارای بالکن اختصاصی رو به طبیعت است و همچنین خدماتی نظیر تلویزیون صفحه تخت،مینی بار،تهویه مطبوع،صندوق امانات و... می باشد.

امکانات و عکس های هتل:

 سونا بخار، سونا خشک، جکوزی، حمام ترکی، 13 اتاق ماساژ، استخرهای سرپوشیده و روباز ، باشگاه بدن‌سازی ، استخر مخصوص کودکان ، پارک آبی با 3 سرسره آبی، مینی دیسکو ، زمین فوتبال، والیبال، والیبال ساحلی، واتر پلو، و ایروبیک به مسافران تور آنتالیا ارائه می دهد.

جهت رزرو بیشتر از تور آنتالیا با شماره 88178815-021 تماس حاصل نمایید.

 

هتل لیماک لارا دی لاکس آنتالیا 

هتل لیماک لارا دی لاکس آنتالیا 5 ستاره در منطقه لارا آنتالیا قرار دارد. این هتل دارای ساحل اختصاصی می باشد. این هتل مرکز اسپا شیک و مدرن دارد. این هتل لوکس در مجموع 445 اتاق شیک دارد که همگی مجهز به به سرویس حمام ، تهویه مطبوع ، تلویزیون مسطح و … می باشند .

امکانات هتل لیماک لارا دی لاکس آنتالیا :

 باربکیو ، استخر روباز ، باغ، تراس ، زمین بازی تنیس ، بیلیارد ، تنیس روی میز ، دارت ، بولینگ ، اسکواش ، تجهیزات ورزش های آبی در محوطه ، سونا ، باشگاه ، spa، ماساژ ، وان آبگرم ، استخر سرپوشیده ، محوطه ساحلی اختصاصی ، کتابخانه ، زمین بازی کودکان ، رستوران ، سرو صبحانه در اتاق ، اسنک بار ، منوی رژیمی ویژه (درصورت درخواست) ، wi-fi رایگان در معابر عمومی ، پارکینگ اختصاصی رایگان در محوطه (بدون رزرو)  ، پکیج ناهار ، اجاره ماشین ، پذیرش به صورت ۲۴ ساعته ، صرافی ، میز تور و گردشگری ، پیگیری بلیط ، محل نگهداری از چمدان ها، دستگاه خودپرداز در محوطه ، پرستاری کودک ، شست و شوی لباس و خشکشویی ، سرویس واکس ، تجهیزات برگزاری میهمانی ها و ملاقات های رسمی ، فکس/فتوکپی ، سوئیت ویژه زوج های جوان ، فروشگاه (در محوطه) ، امکانات برای معلولین ، اتاق ویژه خانواده ، آسانسور ، اتاق ویژه استعمال دخانیات و … اشاره کرد .

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

 

هتل 4 ستاره آستریا کلاب آنتالیا در منطقه بلک بنا شده است. این هتل در مجموع 496 اتاق دارد. فاصله این هتل تا مرکز شهر آنتالیا43 کیلومتر ، تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 33 کیلومتر و تا مراکز خرید بلک 3 کیلومتر است. هتل به اینترنت پرسرعت وایرلس مجهز می باشد. همچنین هتل دارای ساحل اختصاصی نیز می باشد.

_آستریا_کلاب_آنتالیا.jpg

امکانات هتل آستریا کلاب آنتالیا:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، سرسره های آبی، چتر آفتاب، مینی کلاب، اجرای برنامه های تفریحی و ورزشی، صرافی، کپی و فکس، تهویه، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، آسانسور، مرکز تجاری، فروشگاه، پذیرش شبانه روزی، ترانسفر فرودگاه، اینترنت پر سرعت رایگان، سالن کنفرانس، بار، کافی شاپ، ژیمناستیک، زمین تنیس، استخر روباز و سرپوشیده، سونا، جکوزی، ماساژ درمانی، حمام ترکی و بخار، مرکز سلامت و آبگرم، سالن بدنسازی، ورزش های آبی، سرویس نگهداری از کودکان، پینگ پنگ، والیبال ساحلی، ایروبیک، بیلیارد، تخت های حمام آفتاب و... . مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

_آستریا_کلاب_آنتالیا_1.jpg

_آستریا_کلاب_آنتالیا_2.JPG

_آستریا_کلاب_آنتالیا_3.jpg

_آستریا_کلاب_آنتالیا_4.jpg

 

هتل 4 ستاره مجیک سان آنتالیا 

هتل مجیک سان آنتالیا در شمار هتل های 4 ستاره قرار دارد و این هتل در منطقه کمر و در فاصله 150 کیلومتری از ساحل واقع شده است. فرودگاه آنتالیا 40 کیلومتر و مراکز خرید این شهر 45 کیلومتر با این هتل فاصله دارد. در این هتل مجموعا 180 اتاق دو و سه نفره وجود دارد. پلاژ اختصاصی یکی از امکاناتی است که هتل برای میهمانان خود در نظر گرفته است.

امکانات هتل : 

رستوران، پذیرش 24 ساعته تور آنتالیا ، صرافی، استخر روباز ، سونا ، استخر سر پوشیده ، زمین بازی کودکان ، آسانسور ، گاوصندوق ، فروشگاه ، مجهز به سیستم تهویه ، بار ، باغ ، خدمات خانه داری ، سالن کنفرانس، امکانات ضیافت ، مرکز سلامت و آبگرم ، اینترنت پرسرعت ، فروشگاه ، ماساژ ، حمام ترکی ، سرسره آبی و... را شامل میشود.

 

هتل لاتانیا پالم آنتالیا

هتل لاتانیا پالم آنتالیا

هتل لاتانیا پالم آنتالیا (Latanya Palm Hotel Antalya) در شمار هتل های 4 ستاره آنتالیا قرار دارد ، این هتل در مرکز شهر آنتالیا که به ترکیش ریورا معروف است بنا شده است و از این رو گردشگران تور آنتالیا می توانند به راحتی به تمامی نقاط مختلف شهر دسترسی پیدا نمایند . ساعت تحویل و تخلیه اتاق ها به ترتیب ساعت 14 و 12 است.

امکانات هتل لاتانیا پالم آنتالیا :

رستوران و بار ، مرکز spa که شامل باشگاه تناسب اندام، سونا، جکوزی، استخر سرپوشیده و استخر روباز و ...

هتل لاتانیا پالم آنتالیا

هتل لاتانیا پالم آنتالیا

 

 

 مطالب مرتبط:

تور آنتالیا پاییز 95

تور آنتالیا آذر 95 

تور آنتالیا زمستان 95

تور آنتالیا دی 95 

تور آنتالیا بهمن 95

تور آنتالیا اسفند 95 

تور آنتالیا نوروز 96

هتل های 5 ستاره آنتالیا

تور آنتالیا
2 آذر 1395

هتل باروت لارا آنتالیا

 baroot1.jpg

هتل باروت لارا آنتالیا از هتل های 5 ستاره ساحلی آنتالیا است که دارای استخرهای سرپوشیده و فضای باز با اسلاید آب می باشد .فاصله این هتل تا فرودگاه آنتالیا تنها 10 کیلومتر می باشد. این هتل 8 رستوران مجزا و همچنین آبگرم به همراه حمام ترکی دارد که مسافران تور آنتالیا می توانند سفر خوشی را در این هتل سپری کنند.

baroot2.jpg

اتاق های هتل باروت لارا آنتالیا دارای امکاناتی همچون :تلویزیون ال سی دی, ماهواره, تلفن, مینی بار , حمام, سشوار, صندوق امانات, سیستم تهویه مطبوع, روم سرویس 24 ساعته, گاو صندوق و یخچال و... می باشند.اتاق های بزرگ نیزبا بالکن و میز و صندلی تجهیز شده و هر کدام دارای منطقه ای برای نشیمنگاه مجهز به تلویزیون LCD، دی وی دی پلیر (در صورت درخواست) و مینی بار می باشد.لازم به ذکر است که میهمانان تور آنتالیا میتوانند از مرکز ورزش های آبی آنتالیا هم استفاده کنند.

baroot6.jpg

هتل باروت لارا آنتالیا دارای رستوران هایی با غذاهای محلی و بین المللی است که این غذاها می تواند در اتاق مسافر نیز سرو شود.همچنین در این هتل یک شیرینی پزی و 5 بار مختلف تعبیه شده  که انواع غذاها و نوشیدنی ها را برای میهمانان تور آنتالیا فراهم می کند.انواع سرگرمی ها همچون اجرای تیم نمایشی لارا و موسیقی زنده در کلوپ شبانه هتل نیز برقرار می باشد.

baroot3.jpg

baroot5.jpg

امکانات هتل باروت لارا آنتالیا:

از امکانات هتل باروت لارا آنتالیا می توان به :رستوران و بار, استخر سرپوشیده, سالن زیبایی, سالن بدنسازی, سونا و جکوزی, ماساژ, سالن کنفرانس, استخر روباز, زمین تنیس, محل نگهداری کودکان, خدمات پرینت و فکس, صرافی, پارکینگ, لاندری, فروشگاه, سالن بازی, سرویس ترانسفر, میز بیلیارد, پرستار کودک, بوفه صبحانه و ....اشاره کرد که همه مسافران تور آنتالیا میتوانند از این امکانات بهره ببرند.

baroot4.jpg

جهت رزرو وخرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل آدم و حوا آنتالیا

هتل 5 ستاره آدم و حوا آنتالیا در سال 2006 ميلادي در منطقه بلك احداث شده است. این هتل100.000 متر مربع و در مجموع 469 اتاق و ویلا دارد. همه اتاق های هتل در متراژ 64 متر مربع ساخته شده است. فاصله هتل آدم و حوا آنتالیا تا مركز شهر آنتاليا 45 كيلومتر و تا فرودگاه 35 كيلومتر است. طویل ترین استخر دنیا در این هتل ساخته شده است که باعث جذب مسافران تور آنتالیا میشود.

امکانات هتل آدم و حوا آنتالیا:

رستوران بین المللی، پذیرش شبانه روزی، پارک آبی، کافی نت، پرستار کودک، استخر سرپوشیده، استخر روباز، استخر کودکان، باشگاه ورزشی،سالن بدنسازی، تنیس، تنیس روی میز، فروشگاه، اسکواش، پارک کودکان، سینما، سونا، جکوزی، ماساژ، حمام سنتی ترکی و بخار، آرایشگاه، والیبال ساحلی، بیلیارد، ایروبیک، مینی گلف، ساحل اختصاصی و... را میتوان نام برد.مسافران تور آنتالیا با اقامت در هتل آدم و حوا میتوانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

 

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا با بخش فروش آژانس مسافرتی تماس حاصل فرمایید.

 

هتل بلیس بلک آنتالیا

هتل بلیس بلک آنتالیا از جمله هتل های 5 ستاره شیک و مجلل آنتالیا بوده که در سال ۱۹۹۲ میلادی در منطقه بلک افتتاح شده و در سال ۲۰۱۳ بازسازی کامل روی آن صورت گرفته است.این هتل در یک محوطه ی بزرگ با درختان نخل زیبا و یک ساحل اختصاصی واقع شده که باعث استقبال مسافران تور آنتالیا شده است.

belisblak1.png

 هتل بلیس بلک آنتالیا دارای ۵ استخر بزرگ در فضای باز، یک پارک آبی ، استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام می باشد که مسافران تور آنتالیا بعد از انجام فعالیت های ورزشی خود  از  حمام ترکی و یا سونای هتل به منظور تمدد اعصاب استفاده نمایند.همچنین مسافران تور آنتالیا می توانند با حضور در پارک حیات وحش Zoopark یا مرکز اسبدوانی هتل به سوارکاری بپردازند.لازم به ذکر است این هتل جهت بازی و سرگرمی بچه ها اماکنی را برای نگهداری از آنها نیز تدارک دیده است.

belisblak6.jpg

هتل بلیس بلک آنتالیا 575 اتاق زیبا دارد که هر کدام مجهز به امکاناتی همچون:بالکن با چشم اندازی زیبا،اینترنت ،سیستم تهویه مطبوع، کفپوش پارکت،تلویزیون LED  و کانال های ماهواره ای،حمام با وان، محل نشیمن، مینی بار، سشوار و...می باشند که میهمانان تور آنتالیا می توانند اقامت خوب و آرامی را در اتاق های این هتل تجربه نمایند.

belisblak5.jpg

امکانات هتل بلیس بلک آنتالیا:

از جمله امکانات رفاهی و ورزشی هتل بلیس بلک آنتالیا می توان به: سوار کاری, یوگا، پیلاتیز، بازی های تعاملی، والیبال، تنیس، فوتبال, سرسره آبی، اسباب بازی برای شنای بزرگ سالان, حمام بخار فنلاندی, اتاق بازی , مرکز آبگرم و سلامتی, ماساژ, زمین بازی ,کودکان, بیلیارد, تنیس روی میز برای مسافران تور آنتالیا, کارائوکه ,موج سواری ,دارت ,جکوزی ,اجاره دوچرخه, قایقرانی, دوچرخه سواری, کافی شاپ, استخر سر پوشیده, استخر رو باز, سالن جشن، سالن جلسه, سالن های آرایشی و مجموعه لباس عروس و ..اشاره کرد که مسافران تور آنتالیا می توانند از آنها بهره مند شوند.

belisblak4.jpg

هتل بلیس بلک آنتالیا با 4 رستوران متعدد ، 4 رستوران ویژه ی اسنک و غذاهای سبک ، 5 کافی شاپ و یک پیتزافروشی آماده پذیرایی و خدمت رسانی به میهمانان تور آنتالیا می باشد. همچنین خوراکی های میان وعده ای و انواع آبمیوه و نوشابه در اکثر نقاط هتل نیز مهیا است.

belisblak3.jpg

belisblak2.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروشتماس حاصل فرمایید.

هتل دلفین امپریال آنتالیا

dolfinamprial1.jpg

هتل دلفین امپریال آنتالیا از جمله هتل های 5 ستاره و شیک لارا آنتالیا است که در سال 2012 ساخته شده است.این هتل با زیر بنای ۵۴ هزار متر مربع در 12 طبقه احداث شده و دارای ساحل شنی اختصاصی است.این هتل طبق آمار وب سایت تریپ ادوایزر، هشتمین هتل برتر آنتالیا (بر اساس نظرات و امتیازات کاربران) محسوب شده و نیز با انتخاب کاربران،به عنوان لوکس‌ترین هتل آنتالیا در سال 2013 برگزیده شده است.فاصله این هتل تا مرکز شهر 20 کیلومتر و تا فرودگاه 10 کیلومتر می باشد.مسافران تور آنتالیا در این هتل می توانند اقامتی رویایی و دلچسب را تجربه نمایند.

dolfinamprial2.jpg

dolfinamprial4.jpg

هتل دلفین امپریال آنتالیا دارای 650 اتاق شیک و مدرن است که تمام امکانات رفاهی در آنها موجود می باشد.رستوران های هتل نیز دارای منوهای متنوع همراه با انواع غذاهای بین المللی و ترکی است،همچنین میهمانان تور آنتالیا می توانند برای صرف نوشیدنی و حتی غذاهای ساده از خدمات بوفه ی هتل استفاده نمایند.سرسره های آبی و اتاق بازی نیز برای کودکان و نوجوانان تدارک دیده شده است و در تمام نقاط هتل مسافران تور آنتالیا می توانند از وای فای رایگان استفاده نمایند.

dolfinamprial3.jpg

dolfinamprial6.jpg

امکانات هتل دلفین امپریال آنتالیا:

از جمله امکانات رفاهی هتل دلفین امپریال آنتالیا می توان به:رستوران های متفاوت،کافی شاپ با انواع دسر و نوشیدنی، اجاره اتومبیل ،خدمات شاتل (هزینه اضافه)، میز پذیرش ۲۴ ساعته، میز تور، نگهداری چمدان ،خدمات دربان ،خدمات خشکشویی ، اتو، سالن میهمانی ،سالن جلسه،سالن همایش،استخر،سونا،ماساژ، باشگاه ورزشی، فاکس، آرایشگاه مو ، سالن زیبایی ،فروشگاه هدیه ، امکانات اتاق VIP ،مطبوعات، مغازه ها (درهتل) ،اتاق برای میهمانان معلول ، اتاق های خانوادگی، آسانسور،سرسره های آبی،اتاق های بازی،اینترنت،ترانسفر،خدمات خانه داری، محل نگه داری کودکان و...اشاره کرد که مسافران تور آنتالیا می توانند با اقامت در این هتل سفر راحت و بدون دغدغه ای را تجربه نمایند.

dolfinamprial5.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروشتماس حاصل فرمایید.

هتل سیام الگانس آنتالیا

siamelegans1.jpg

هتل سیام الگانس آنتالیا که از هتل های معروف و 5 ستاره آنتالیا محسوب می شود،در منطقه بلک و در کنار ساحل دیدنی مدیترانه قرار گرفته است و فاصله آن تا مرکز شهر آنتالیا 50 کیلومتر و تا فرودگاه 40 کیلومتر می باشد که برای راحتی حال میهمانان تور آنتالیا، ترانسفر فرودگاهی و یا کرایه اتومبیل برای رفت و آمد به این مناطق مهیا می باشد.
siamelegans5.jpg

هتل سیام الگانس آنتالیا ۳۲۲ اتاق دارد که شامل اتاق های یک تخته ، دو تخته ، اتاق های خانوادگی و سوئیت مدرن می باشد و همه آنها دارای امکانات و دکوراسیونی شیک و مجلل می باشند.همچنین ویژه افراد معلول نیز اتاق هایی در نظر گرفته شده که همه مسافران تور آنتالیا با هر شرایطی بتوانند در این هتل بسیار زیبا اقامت داشته باشند.از جمله امکانات اتاق های هتل سیام الگانس آنتالیا می توان به:قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت ، سیسیتم سرمایشی و گرمایشی استاندارد ، روم سرویس ۲۴ ساعته ، لاندری ، تلفن ، حمامی لوکس با کلیه وسایل و وان ، سشوار ، تلویزیون ال سی دی با کانال ماهواره ، یخچال ، مینی بار، صندوق امانات ، کلید الکترونیکی و تهویه مطبوع اشاره کرد.

siamelegans2.jpg

امکانات هتل سیام الگانس آنتالیا:

امکانات رفاهی و ورزشی هتل سیام الگانس آنتالیا شامل : 9 رستوران،کافی شاپ، بوفه مجلل صبحانه ،سرویس نگه داری از کودک ،صرافی ، خدمات کپی و فکس ، انبار بار و چمدان ، آسانسور ، مرکز تجاری و فروشگاه،سرسره های آبی ، زمین گلف ، زمین تنیس ، استخر روباز و سرپوشیده ، سونا و جکوزی ، ماساژ و اسپا ، حمام ترکی و بخار ، مرکز سلامت و آبگرم ، سولاریوم ، بیلیارد ، تخت های حمام آفتاب ، سالن اسکواش ، میز پینگ پنگ ، اجرای موسیقی زنده سالن بدنسازی و ورزش های آبی و....می باشند که مسافران تور آنتالیا می توانند از آنها بهره مند شوند.

siamelegans3.jpg

siamelegans4.jpg

جهت رزرو وخرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروشتماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط:

تور آنتالیا پاییز 95

تور آنتالیا آذر 95

تور آنتالیا زمستان 95

تور آنتالیا دی 95

تور آنتالیا بهمن 95

تور آنتالیا اسفند 95

تور آنتالیا نوروز 96

هتل های لوکس آنتالیا

تور آنتالیا
2 آذر 1395
 

هتل آکا کارلوس آنتالیا

هتل آکا کارلوس آنتالیا هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد که در منطقه کمر شهر آنتالیا قرار دارد این هتل زیبا در سال 2003 میلادی تاسیس شده و در سال 2005 برای گردشگران تور آنتالیا بازسازی شده است .

امکانات هتل آکا کارلوس آنتالیا :

هتل آکا کارلوس آنتالیا دارای اتاق های استاندارد و اتاق خانواده و به ویژه اتاق مخصوص معلولین می باشد. گردشگران تور آنتالیامی توانند در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی ، اروپایی را سفارش داده و میل کنند. گردشگران تور آنتالیا می توانند اوقات فراقت و استراحت خود را در سالن بیلیارد ، سالن ماساژ سپری کنند.

دیگر امکانات و خدمات هتل آکا کارلوس آنتالیا :

سالن بدنسازی ، سالن زیبایی ، اتاق بخار و ....

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا

هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا هتلی 4 ستاره و در منطقه کمر شهر آنتالیا قرار دارد. این هتل با فرودگاه آنتالیا تنها 53 کیلومتر فاصله دارد. هتل لیمزبونادآ به دلیل نزدیکی به ساحل توجه توریست های تور آنتالیا زیادی را به خود جلب کرده است.

امکانات هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا

هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا در مجموع دارای 109 اتاق می باشد که همه اتاق ها مجهز به یخچال ، تلویزیون صفحه تخت ، مبلمان نرم ، وای فای و .... می باشند. گردشگران عزیز تور آنتالیا می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای دریایی ، گیاهی و بین المللی را سفارش داده و سرو کنند. از جمله امکاناتی که هتل لیمز بونادآ برای توریست های تور آنتالیا در نظر گرفته است می توان به سالن بدنسازی ، سونا و استخر ، میز بیلیارد و تنیس و همچنین زمین بازی مخصوص کودکان نیز اشاره کرد.

دیگر امکانات و خدمات هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا :

پذیرش شبانه روزی ، گاو صندوق ، فروشگاه ، حمام ترکی ، کافی شاپ و ...

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 

هتل آلوادونا ورلد پالاس آنتالیا

هتل آلوادونا ورلد پالاس آنتالیا یکی از بهترین هتل های 5 ستاره شهر آنتالیا می باشد. هتل آلوادونا ورلد پالاس آنتالیا با فرودگاه 66 کیلومتر فاصله دارد. این هتل برای گردشگران تور آنتالیا دارای ساحل اختصاصی نیز می باشد.

امکانات هتل آلوادونا ورلد پالاس آنتالیا :

هتل آلوادونا ورلد پالاس آنتالیا در مجموع دارای 308 اتاق می باشد. اتاق های هتل شیک و لوکس بوده و همه ی اتاق ها از امکاناتی از جمله تلویزیون صفحه تخت ، یخچال ، مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم ، وای فای و ....برخوردار می باشند. هتل آلوادونا ورلد پالاس دارای چندین رستوران می باشد که توریست های تور آنتالیا می توانند انواع غذاهای دریایی ، ایتالیایی و غذاهای سنتی ترکیه ای را در رستوران های هتل سرو کنند. همچنین توریست های تور آنتالیا می توانند اوقات فراقت خود را در سالن بدنسازی ، زمین تنیس ، میز بیلیارد سپری کنند. امکانات هتل همه به صورت uall می باشد.

 

دیگر امکانات و خدمات هتل آلوادونا ورلد پالاس آنتالیا :

حمام ترکی ، سونا ، والیبال ساحلی ، پارکینگ ، خشکشویی و ...

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل ترکیز بلدیبی آنتالیا

هتل ترکیز بلدیبی آنتالیا استراحت گاهی شیک است که در سواحل بلدیبی واقع شده و از آب و هوای مطبوع منطقه توریستی کمر برخوردار می باشد . این هتل ۵ ستاره در مجاورت دریای اژه و کوهستانی باشکوه قرار داشته و دارای ساحل و پلاژ خصوصی می باشد.و به مناطق گردشگری شهر تاریخی فاسیلیس ، شهر اولیمپوس و مرکز غواصی سه جزیره که از جاذبه های دیدنی و آثار باستانی آنتالیا به شمار می رود که در نزدیکی هتل ترکیز می باشد. فاصله این هتل شیک تا مرکز شهر آنتالیا ۲۵ کیلومتر ، تافرودگاه بین المللی آنتالیا۴۰ کیلومتر ، تا مرکز کمر ۲۵ کیلومتر و تا منطقه بلدیبی پیاده ۵ دقیقه است.

turkiz-beldibi-resort-kemer.jpg

turkiz-beldibi-resort-kemer5.jpg

امکانات اتاق ها:

دارای ۱۸۱ اتاق استاندارد و سوئیت مدرن است که در تمامی اتاق ها دارای بالکن اختصاصی رو به طبیعت می باشد. طراحی و چیدمان اتاق ها به روز و شیم کی باشد و اتاق ها دارای تهویه مطبوع، مبله، مینی بار، روم سرویس 24 ساعته ، اتاق ویژه معلولیت و اتاق ویژه ماه عسل و ... از جمله خدمات این هتل 5 ستاره است.

turkiz-beldibi-resort-kemer3.jpg

امکانات هتل ترکیز بلدیبی آنتالیا :

سالن بدنسازی مجهز ، استخر های سرپوشیده و روباز ، سرسرهای مهیج ، سونا و جکوزی ، حمام ترکی و بخار ، زمین تنیس ، پرتاب دارت ، پینگ پنگ ، تیر اندازی ، تفنگ بادی ، والیبال ساحلی ، بسکتبال ، ایروبیک ، ژیمناستیک آبی ، واتر پلو ، بولینگ ، اسپا ، آرایشگاه و سالن زیبایی ، ماساژ ، ساحل و پلاژ اختصاصی با فضای مخصوص حمام آفتاب ، صرافی ، فروشگاه ، خدمات گردشگری ، انبار بار و چمدان آسانسور ، روزنامه ، تهویه مطبوع ، دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان ، خدمات شستشوی لباس ، سرویس نگه داری از کودک ، لاندری و صندوق ، رستوران های مجلل ، بار کافی شاپ ، بوفه کامل صبحانه و . . .

turkiz-beldibi-resort-kemer4.jpg

turkiz-beldibi-resort-kemer2.jpg

turkiz-beldibi-resort-kemer1.jpg

هتل خدمات منحصربه فردی را به میهمانان وگردشگران تورآنتالیا ارائه می دهد که شما گردشگران عزیز با اقامت در این هتل خاطرات خوب و به یادماندنی را درذهن خود حکاکی کنید

هتل آستریا ریزورت سورگون آنتالیا

هتل آستریا ریزورت سورگون آنتالیا یکی از هتل های مجلل و منحصر به فرد منطقه سیده آنتالیا به شمار می رود. هتل پنج ستاره با برخورداری آب و هوایی مطبوع ، باغ ، ساحل اختصاصی ، معماری سازگار با محیط زیست ، بهره مندی از طبیعت زیبا و بکر ، امکاناتی ویژه و خدماتی نوین سبب شده تا هتل مجلل ۵ ستاره آستریا ریزورت سورگون از محبوبیت زیادی بین توریستان تور آنتالیا برخوردار باشد . به لحاظ موقعیت مکانی و جغرافیایی نیز باید گفت که هتل آستریا ریزورت سورگون ۹ کیلومتر تا منطقه ساحلی مناوگات و ۷۰ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیافاصله دارد واین مناطق گردشگری برای مسافران تور آنتالیا بشمار می آید .

asteria_sorgun_resort_antalya.jpg

امکانات هتل آستریا ریزورت سورگون آنتالیا:

اتاقهای هتل آستریا آنتالیا شامل ۴۷۵ اتاق و سوئیت است که اقامتی رویایی و منحصر به فرد را برای مسافران تور آنتالیا فراهم می کند . مساحت و چیدمان متفاوت این اتاق های لوکس متناسب با نیاز و سلیقه میهمانان بوده و آرامش ایشان را تامین می کند . در طراحی و دکوراسیون آن ها از رنگ هایی زیبا و دلنشین تر استفاده شده تا فضای اتاق ها دلبازتر به نظر برسد .

asteria_sorgun_resort_antalya1.jpg

پارک آبی و سرسره هایی جذاب ، ماساژ درمانی و اسپا ، سالن ورزشی پیشرفته ، استخرهایی در فضای باز و استخر سرپوشیده ، ورزش های آبی ، مرکز سلامت و آب گرم ، سونا و جکوزی ، حمام ترکی ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت ، خدمات خانه داری ، خدمات کپی و فکس ، برنامه های سرگرم کننده برای تفریح کودکان ، خدمات شستشوی لباس ، خدمات گردشگری ، انبار بار و چمدان ، تهویه مطبوع ، آسانسور ، فروشگاه ، رستوران هیی با شکوه ، کافی شاپ ، بار ، محوطه حمام آفتاب ، پلاژ اختصاصی و . . . شامل می شود تا مسافران از سفر خود لذت ببرند.

asteria_sorgun_resort_antalya3.jpg

asteria_sorgun_resort_antalya2.jpg

 

مطالب مرتبط:

تور آنتالیا پاییز 95

تور آنتالیا آذر 95

تور آنتالیا زمستان 95

تور آنتالیا دی 95

تور آنتالیا بهمن 95

تور آنتالیا اسفند 95

تور آنتالیا نوروز 96

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم